1. 1.
  basarili türk yapimlarindan sayılabilir,ozellikle soundtrack albumu şukeladir.
  8 ... zzg
 2. 2.
  soundtrack albümü süper olan,hele müslüm babanın sensiz olmaz'ı kafayı gözü yaran,insanda ölme isteği uyandıran güzide bir türk filmi..
  9 ... apeiron
 3. 3.
  çok güzel bir sinema olmasına rağmen sonu bağlanamamıştır. son kısmı daha güzel bitirilseydi en az iki katı kadar sevilecekti.
  5 ... palta
 4. 4.
  kurgusu esinlenmenin bokunu çıkartacak derecede bir hollywood filmine benzeyen,
  ki bu çok ayıp...
  vasat film.
  (bkz: sharon stone)
  (bkz: seksi peri)
  2 -11 ... sıçtırtma lamasına
 5. 5.
  çok güzel içten bi filmdir. izlendiğinde hem hüzünlü hem de komik olduğu için insanın içini ısıtır, filmin en vurucu yeri de intihar etmeye çalıştıkları kısımdır.
  5 ... undeuxtrois
 6. 6.
  (bkz: soru formatinda anket)*
  -1 ... child
 7. 7.
  çok bomba bir filmdir kendileri özellikle soundtrackindeki törki törki şahanedir bence.. cem özerin hayriiiiii zıçtııııııık deyişi televizyonun içinden dikiş makinası çıkınca verdiği japon teknolojisi cevabı da ayrı bir komedidir..fakat filmin en bomba sahnesi bence ata demirerin kayıt sahnesidir.. adam şarkının içine edince yüksek mertebeden bir siktir çeken haluk bilginer karnımı ağrıtmıştır gülmekten
  6 ... mustafa
 8. 8.
  soundtrack albümü çok iyi olan ragip savaş-janset yanlızım şarkısını ibrahim tatlıses den bile çok iyi söyledikleri iyi bir bir Türk filmi
  3 ... meksikalı
 9. 9.
  güzel bir filmdir müzikler can alcıdır.dert çok hemdert yok düşman kavi tali zebun* sözünü felsefe olarak benimseyen kişilerle beraber olaylar gelişir..cem özerin canlandırdığı karakter her soruna bir çözüm bulmasıyla bitirmiştir beni.
  2 ... kamyoncu dervish
 10. 10.
  rengarenk bir film. bütün renkler öyle güzeldi ki. kırmızı, kırmızı gibi, siyah hiç yok..

  bi de, özcan deniz'in ahirim sensin i söyledigi sahne.. televizyon karşısındaki firüze gibi, elimden düştü kahve fincanım. düşüş o düşüş oldu.
  5 ... mintiminti