1. 1.
  eski dünya vücut geliştirme şampiyonu.sinemaya bir ve pir girmiştir.kaliforniya valisidir.artık vücut neyin kalmamasına rağmen t3 te oynamıştır...
  3 ... karga
 2. 2.
  abd california valisidir.
  3 ... hasnicktir
 3. 3.
  CONANDIR.
  2 ... karga
 4. 4.
  sturm graz takımına stad hediye eden adamdır. halbuki uludağ sözlüğe sponsor olsaydı bissürü hayır duası alırdı köftehor.
  5 ... arjen robben
 5. 5.
  avusturya doğumlu, Wisconsin Üniversitesi işletme ve Ekonomi Bölümünden dereceyle mezun olmuş şimdinin california valisi. kendisine olan hayranlığım Conan the Barberian filmiyle başlamış ama ermeni oyları için soykırım uydurmacasını kabul etmesiyle derin bir nefrete dönüşmüş,hatta tv'de bile filmi çıktığında kanal değiştirdiğim iri yaratık.
  4 -1 ... siberr
 6. 6.
  (bkz: arnold civardanegezer)
  2 -1 ... devedikeni
 7. 7.
  genetik harika.
  3 -1 ... baybars
 8. 8.
  sözde ermeni soykırımını desteklediğinden beri hiçbir filmini izlemediğim, protesto edilesi kişilik.
  5 -3 ... cell-im
 9. 9.
  akıllı davranıp zamanında emlağa yatırım yaparak parayı erken bulan vücut geliştirme kişisidir. hangi akla hizmet bu adamı vali yaptılar onuda anlamış değilim. kendisi bir göçmen olduğu halde amerika'ya göçmenlerin gelmemesini savunan kişidir. hummer jiplerden 5 tane almıştır*. ayakkabı fetişisti olduğunu söyleyenler de vardır.
  2 ... roy mustang
 10. 10.
  "et's say u train your biceps,the blood is rushing into your muscles like your skin is going to explode any minute,its like pumping air into your muscles" sözlerinin sahibi ünlü vücut geliştirme sporcusu-düşünürü, işadamı, vali.
  3 -2 ... roy mustang