1. 1.
  artık iflasını veren, geçmişin kısmen başarılı klübü.
  ... delismen
 2. 2.
  iflas kararı iç burkan marcus schoop ve fleurquin'in de bir dönem oynadığı avusturya kulübü. kendi sahalarında aslan kesilir deplasmanda dökülürlerdi. sturm graz' ın takım oyunu iyi bir örnekti. (bkz: takım oyunuyla zirveyi zorlayan takımlar)
  1 ... legend of the stranger
 3. 3.
  avusturya'da bir futbol takımı. şampiyonlar ligi'Nde galatasaray'La aynı grupta olduğu sene bu iki takımın gruptaki son maçında beraberliğin iki takıma da yetmesi sonucu 5-10 dakika ik takımdan biri top çevirmiş diğer takım ise onu izlemiştir. sahalarda gördüğüm en garip sahnelerdendi.
  1 ... delgado
 4. 4.
  şampiyonlar ligi'nde bir sezonda 3 farklı maçta sahadan 5-0 mağlup ayrılan bir garip takım.
  1 ... pulemjot kalashnikova
 5. 5.
  avusturya futboolunun önemli golcülerinden ivica vastic'in bir dönem formasını taşıdığı kulüp.
  ... legend of the stranger
 6. 6.
  eski dost. galatasaray'la 9 yıl aradan sonra yeniden resmi bir maçta karşı karşıya gelecekler, buradaki maçta maziye saygı olarak skordan bağımsız şekilde son 5 dakikanın boş paslaşma olarak geçmesini istiyorum.
  4 -1 ... pulemjot kalashnikova
 7. 7.
  bir de bu takım galatasarayla maç yaptığı zamanlarda iranlı bir futbolcusu vardı. türkiye'ye geldiğinde mahsun kırmızıgül'ün parçalarını söylerdi. konuyla alakası yok ama olsun aklıma gelmişken söyleyeyim dedim. (bkz: swh)

  edit: minavand imiş. edit için Pulemjot Kalashnikova'ya teşekkürler.
  5 ... dobrowski
 8. 8.
  2009-2010 avrupa ligi elemelerinde daha önce beşiktaş'ı uefa'dan elemiş olan metalist kharkiv takımını içerde 1-1, dışarıda 0-1 neticelerle eleyip gruplarda galatasaray'ın rakibi olmuştur. avusturya takımıdır.
  2 -1 ... mauro
 9. 9.
  kadrosundan tanıdık bir isim de var: gordon schildenfeld.
  1 ... kevin
 10. 10.
  ufak bir google araştırması ile geçmişi fena olmadığı anlaşılan klup.
  aha bu da resmi sitesi;
  http://www.sksturm.at/

  şahsen fifa 99'dan beri ilk kez duyduğum takım, valla hakkında tek bildiğim fifa 99'da karşıma çıkardı o zamanlar fena takım değildi. ha aynı oyunda hasan şaş zenciydi o yüzden nasıl bir takım olduğu hususu hala belirsiz denilebilir.
  4 -2 ... venividivici