bugün

entry'ler (339)

arda turan

karaktersizliğiyle kaptanlığı haketmeyendir. ergün penbe gibi adamlar da topçu sen de sen yeteneklisin onlar efendi kaptanlık ağır geldi anlaşılan arda efendi.

yaran msn diyalogları

weli(andlee):
sdç
ezel de
ömeri oynayan çocuk var ya
otti:
hee
weli:
çok iyi bulmuşlar onu benzerlik falan da
bidee
çoook yakışıklı ya maşallahhh
otti:

feli andlee kök :
bu cümleyi delete et okuyunca

otti:
eheehe
edilmiyo sdç

cavit cuvit:
format at

otti:

olmuyo
kök:
yak bilgisayarı

gökhan isimli kişi dişi bi kişi isme bakmayın ehehe.

24 ekim 2009 eskişehirspor beşiktaş maçı

beşiktaş maçlarını bi daha izlememe kararı aldıran bir maç. maçta zevk yok, beşiktaş büyük takım değil, eskişehir'in gol atmaya niyeti yok, burak yılmaz bu işleri bıraksın. atılan gol de bal üstüne bal. balıyla aldı beşiktaş maçı. eskişehir'e karşı defans yapıp kontradan gol ara sonra büyük takımım de. o saçma gol olmasa 1 puan bile çoktu beşiktaş'a. neyse bu haftalık kazandılar da bu böyle sürmez nasılsa 2-3 maçta bir tekler beşiktaş ben izlemem daha zaten.

pelikan yiyen adam

sadece türkiye'de yaşanacak cinsten bi olay.

matias emilio delgado

tekrardan kürkçü dükkanına dönüyormuş ocak'ta. fink de yolcuymuş. sahada fink atacak adam geldi nasıl olsa. komik takım beşiktaş.

tecavüz sonrası yaşanan diyaloglar

heralde tecrübeli insanlar var bu diyaloglara yazan ki yazabilmişler. tecavüz lan bu dalga geçtiğiniz şey. başınıza gelse böyle davranacaksınız da hazırlık yapıyorsanız eywallah da.

uludağ üniversitesi

anadolu üniversitesi'nin yanına yaklaşamaz eğitim konusunda. hatta hiçbir konuda. *

radyolardaki kısık sesle şiir programı akımı

masal gibidir.

beşiktaşlı duruşu

farkı olmadığı halde kendini farklı sanmaktır. takım lan bu neyin farkı derler adama.

sigara yasağına uymayan denyo

yasağa uymayıp sigara içmeyenleri rahatsız eden denyodur. ulen asansöre biniyoruz çıkanlar asansörde sigara içmiş. ee küfür etsen ne etmesen ne. yaptırım lazım hacı böyle adamların düşünme kapasitelerini artıracak paketler sunmalı hükümet. bi paket düşünce alsalar böyle olmaz ki adamlar. asansörde kim görcek dimi anasını satayım. on saniye o kokuyu bana çektirmeye hakkın var mı ibne derler adama.

gustavo colman vs matias delgado

biri trabzonspor'un arjantinlisi diğeri beşiktaş'ın fransızı pardon arjantinlisi. kaptan yaptılar bi de çocuğu sanırsam. sonra da kıçına tekme bastılar ama gitmemiş heralde transfermarkt.co.uk'un yalancısıyım ben. delgado şovmendir, şaklabanlık yapar,tonguçtur, colman içimizden biridir, efendi adamdır, fakir ama gururludur. çıkar adam gibi topunu oynar zorlandığı maçlarda toptan kaçmaz. col gibidir gerektiğinde. delgado da delik deşiktir. yakışmıyor futbol sahalarına. delgado out colman in kartal goll goll goll.

4 haziran 2009 la lakers orlando magic maçı

howard'ın alacağı hücum ribauntlar oyunun kaderini belirler. agresif oyununa kobe cevap verecektir ama hücum ribauntlar işte. denver'da olduğu gibi çok verirse lakers işi zor. hedo da coşsun yüzük yakışır turko'ya.

fm 2009 daki oyun hataları

gol dakikalarında 63+2 falan gibi absürdlükler dikkat çeker.

x deyince akla gelenler

3 tanesi yanyana olursa beşiktaş liverpool maçı geliyor akıllara.

beşiktaşlı ların şampiyonluğa sevinmemesi

sen git kimseyi yeneme balına attığın gollerle galatasaray'ı yen sonra da şampiyonluğa sevin. yok yok sevinmeyin gençler siz sevinmek için sevmediniz ahaha.

cenabet newcastle united

cenabet olmayı sıfat olarak hakedecek kadar ileri götürmüş takımdır bu yüzden cenabet newcastle united olarak dilimize geçmiştir.

cenabet newcastle united

ligden düşüp oh çektirmiş takım. cenabet takım.

sinan bolat

milli takıma seçilmesiyle beni sevindirmiş kaleci. gelecek vaadediyor. daha 20 yaşında.

trabzonspor

trabzonspor yönetimi şu anda faal yönetimler arasında en takdir ettiğim yönetimdir. özellikle sadri şener iyi işler yapıyor.
fenerbahçe'yi yense şampiyonlar ligine gideceklerdi ama fenerbahçe'nin de sivas'a geçen seneden borcu vardı o yüzden onları yolladı.
trabzonspor bu sene şampiyonluğu en çok hakeden ve haketmeyen takımdı. neden? çünkü iyi oynadılar şampiyon olacak kadar iyiydiler. niye haketmediğine gelince, umut gibi kazma bi golcüleri var. kazma olmasına rağmen adam 14 gol attı çoğu boş kaleye. ondan fazlasını da kaçırdı. bir de taraftarı trabzon'un önünde en büyük engel. içerde oynarken bi takım bu kadar zorlanıp dışarda bu kadar rahat oynar mı arkadaş. kötüye gidince maç gol bulamazsa falan taraftar direk negatif etki yapmaya başlıyor takım üzerinde.
neyse seneye avrupa liginde üç takımla ileri turlara yürümek umuduyla trabzona başarılar.

mustafa denizli

ertuğrul sağlam'dan taktiksel olarak hiçbir üstünlüğü olmayan şanslı adam. ertuğrul'un elinde ernst ile yusuf yoktu ki şampiyonluğu bu adamlar getirdi. ama şimdi denizli şampiyonluğu çıkıp oynayıp almış gibi lanse ediliyor ya neyse lan bişey demiyorum. ertuğrul'u da hiç beğenmem ama mustafa denizli'ye bu kadar övgü düzenler seneye şampiyonlar ligi maçlarından sonra sövecekler. *
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.