1. 1.
  an itibariyle yeni yazar adayıdır kendisi.
  zirvede görüşüp kaynaşmış ve sinerji oluşturup gök yüzüne uçurmuşuzdur, ılıman bir iklime sahip bünyesiyle baharlar taşımıştır zirveye...
  ayrıca şahsımın da bu yakışıklı arkaşın yazar olmayı seçmesinde rolü yok değildir.
  ... balyancho
 2. 2.
  ankara ben değil duvarlar sarhoş zirvesine misafir sıfatıyla katılan, yoğun ısrarlara dayanamayak da yazar olmuş arkadaş. zirvede tanıştık kaynaştık, pek de memnun oldum.
  ... wolfshade
 3. 3.
  tanışma zamanımızdan üzüntü duyduğum nadir insanlardan *. birlikte geçirilen zamanların anı değeri taşıdığı mükemmel arkadaş. ve sözlük zirvelerinde beni yalnız bırakmayan mükemmel kavalye. artık yazar alımı durduruldu dememe rağmen hoşgelmiş 3. nesil yazar.
  ... pitiless
 4. 4.
  çok eskilerde irc ortamındaki** süper kanalımız. hey gidi günler hey
  (bkz: agony tayfasi)
  ayrıca 5 yaşımdan beri en iyi arkadaşım, can yoldaşım kısaca kardeşim. tam bir sporcudur. her spor dalında mutlaka bir kaç madalyası vardır. böceklerden ev asansörden çok korkar. centilmen ve örnek alınması gereken kişidir. clankios üyesidir.
  (bkz: clankios)
  ... radament
 5. 5.
  kısaca nifak tohumu desem benim kim olduğumu şırraak diye anlayacağından emin olduğum kişidir.
  ... janis
 6. 6.
  radament in ve pitiless in soyledigi gibi 1997 - 1998 donemlerindeki irc deki agony kanalimizin, agony tayfasi ndan olan sevdigim arkadaslarimdan biridir volkan.
  ... reun 7
 7. 7.
  Tanıdığım bir BATISTUTA var diebileceğiniz batistuta kopyası olup 10 yılı aşkın süredir yakışıklılığından faydalanamadığımız sevgili arkadaşımızdır.
  Başımızdan gecen en baba hikaye bu arkadaşın yakışıklılığı ile alakalı olarak kızların yanına zorla gönderilerek tanışması istandiğinde bu arkadaşımızla kızlar arasında şöyle bir diyalog gecmiştir.
  --spoiler--
  Agony: Merhaba kızlar tanışabilirmiyiz?
  Kızlar: Yoo hayır...
  Agony: Ne hayırmı???? Ben gidiyim ozaman..
  --spoiler--
  1 ... halcyon
 8. 8.
  '' sen fazla yattın kalk kalk çalış '' biraz diyerek kıskandığım insan valla kıskandırdın bak ben sabah erken kalkıp işe giderken sen evde ense yapıyorsun aşk olsun olmadı böyle bir daha olmasın mümkünse.. yatmasına da netice de bir şey dediğim yok ama mesai saatlerim hakkında tehdit etmese de işime rahat gidip gelsem diyorum kendilerine.. ayrıyetten ben on gün izinliyim sen yine çalış..
  1 ... no promise
 9. 9.
  (bkz: bl)
  ... laedri
 10. 10.
  kıskanc yazar, kendi yatınca birşey olmuyor, biz tatile çıkınca iş yerinde çat çat çatlıyor yumurta misali.. ayrıca hayırlı işler, bol güneşler dilerim kendisine..
  ... no promise