1. 1.
  Türk Telekom'un artık tercih edilmeyen internet hattı.Adsl ve kablonetle birlikte özelliğini yitirdi.(145 ve 146'den bağlanılır.)Oldukça pahalıdır.
  8 -1 ... italiano
 2. 2.
  dünyada internet bağlantısını tanrı kul bağlantısından üstün tutan bu uğurda çalışanlarını özellikle sokaktan toplamış bir müessesedir.
  (bkz: eskiden adsl mi vardı)
  10 -1 ... scarface
 3. 3.
  turk telekomun adsl faturalarında yazan ibareye göre;
  Turk telekom A.Ş özelleştirme sürecinde Rekabet Kurulu tarafından verilmiş karar gereğince Turk telekom internet servis sağlama hizmetlerini toptan devir yoluyla TTNet Anonim Şirket'ine deverermiştir.
  3 ... boş yazar
 4. 4.
  #uludagsozluk diye bir irc kanalini bunyesinde bulunduran, turkiyenin en eski irc serverlarindan birisidir. yonetimin surekli degismesi handikaptir. ircde artik biktirma noktasina gelen spamleri onlemek icin "sifreli nicki olmayan giremez" gibi ilginc yontemler uygulayan irc server.
  2 ... schizo
 5. 5.
  an itibariyle, download hızının 5.0 kb a kadar düşmesine neden olan servis sağlayıcı.
  7 ... dejavu38
 6. 6.
  sanırım siteleri çöktü dediğim servis sağlayıcı. hiç bir yerini açamıyorum yav. siteye girmiyor ki.
  4 ... kutupsal form
 7. 7.
  her ay, "altyapı çalışması" adına, 1-2 gün interneti kesen şirket...
  6 ... paleface
 8. 8.
  ekşiye reklam vermiş şirket. sağolsun onlar da tam bir kapitalist havayla "para gelsin de nereden gelirse gelsin" demişler ve kabul etmişler. ne hoş ne güzel...
  4 -1 ... paradigma
 9. 9.
  son reklamıyla (biricik suden-mazhar alanson) açık açık 'biz reklamdan anlamıyoruz' demek isteyen telekomun internet şeysi. paraya yazık be.
  5 ... nikim yok benim
 10. 10.
  7/24 kendine küfür ettirmeyi başaran, aldığı paranın hakkını veremeyen, avrupada ki en pahalı interneti en yavaş haliyle popomuza kaçıran kurum.
  7 ... carmadon
 11. ttnet Başlığındaki Önemli Entry'ler