testament in 1992 senesinde atlantic records dan piyasaya çıkan süper albümü.

Tracklist :

1. Signs Of Chaos
2. Electric Crown
3. So Many Lies
4. Let Go Of My World
5. The Ritual
6. Deadline
7. As The Seasons Grey
8. Agony
9. The Sermon
10. Return To Serenity
11. Troubled Dreams
iki farklı gruba ait parçadır. ikisi de ayrı ayrı yarar.

testament

http://www.youtube.com/watch?v=iqyvVeCCsGM

destruction

http://www.youtube.com/watch?v=sfi3wsKFf8M
adam nevill'in 2011'de yayınlanan aynı isimli kitabından uyarlanan korku filmi. The Signal, Southbound, V/H/S filmleriyle tanıdığımız David Bruckner yönetmiş filmi. Tüm korku klişelerini kullanan sıradan bir korku filmi.
8 şubat 2018 tarihinde netflix türkiye platformunda yayınlanmış korku ve gerilim filmi.

Konu şöyle:

Beş arkadaş hayatlarına normal bir şekilde devam ederken trajik bir olay gerçekleşir. Artık dipsiz bir kuyuya düşmüşler ve kendilerini çok çetin maceralar içerisinde bulmuşlardır.
blair cadısının temasını almış, tatmin etmeyen havada kalan kısımları atmış, gerici etkileyici korku unsurlarını arttırmış ve de en önemlisi tatmin edici bir son ile biten son zamanlarda izlediğim en sağlam gerilim filmi.

dibine kadar tavsiye ediyorum, kesinlikle kaçırmamalısınız.
normalde bu minvaldeki filmlerde bir grup genç kafaları çekip zikişmek için ormana gider ama bu filmde arkadaşlarını yâd etmek için gidiyorlar ve karakterler orta yaşlı. gerisini tahmin edersiniz zaten.
kamp yapmaya giden 4 orta yaşlı adamın girdigi ormanda baslarına gelen olayları anlatan gerilim korku filmi.

orman; paganlar ve büyülerini, insan kurbanlarini, kötü bir iskandinav tanrisini barındıran korkunc bir atmosfere sahip..

olumsuz yorumlar yüzünden neredeyse izlemiyordum.bu filmi beğenmemek aptallık olur..iyi ki izlemişim.gerilimin hakkını vermişler.
izlerken bana witcher 3'te ormanda leşen avlıyormuşum hissi uyandıran film.

gümüş kılıcı yağladım, iksirleri çektim bekliyorum.
ikinci dakikadan yaziyorum. Mukemmel filme benzior.
Altinci dakikadan yaziyorum efsane.
Filmi bitirdim sonlara dogru klise ilk sahnelerin goruntuleri beni cok etkilediginden mukemmel falan demisim biraz abartmisim film genel olarak iyi idare eder 6.9 puanim.