1. 1.
  Kurtlar Vadisi pusu'nun Muro'su Mustafa Üstündağ'ın Çetin isminde sakar bir mafya üyesini canlandıracağı film. Filmde uzun süredir aranan ağabeyi Avrupa Yakası'nın Cem'i
  Levent Üzümcü canlandıracak.
  4 -1 ... rick blaine
 2. 2.
  Oyuncular: Mustafa Üstündağ, Levent Üzümcü, Selen Seyven, Rüçhan Çalışkur ve Haldun Boysan, Senarist ilker Akdağlı, Yönetmen Şafak Bal, Görüntü Yönetmeni Ertunç Şenkay ve Yapımcı Ergun Mercan. 4 hafta boyunca istanbul, Ege ve Akdeniz sahillerinde çekilen, 2 milyon tl'nin üzerinde bir bütçe ile çekilen ve 4 aralık'ta vizyona girecek olan sinema filmi.
  1 ... moro
 3. 3.
  bir nevi fareler ve insanlar uyarlaması gibi geldi film.
  ana karakterlerin durumundan olsa gerek. hikaye elbette tam uymuyor ama levent üzümcü'nün fragmandan sarkan güzel oyunculuğu hatırna izlenebilir gibi.
  o değil de mustafa üstündağ sakalları kesseymiş hiç olmazsa muro benzerliği ortadan kalkarmış.
  2 -1 ... xargn
 4. 4.
  hani derlerya.. bu filmde hayattan herkes kendisinden birşeyler bulacak diye.. işte bu da o filmlerden.

  --spoiler--
  -hep bir babam olsun isterdim... bir de.. sırtımı kollayan abim.
  --spoiler--

  (bkz: yavşaksın kamil)
  7 -2 ... m m m
 5. 5.
  konusu ve fragmanlarına bakılırsa izleyici salonlarda salya sümük hale getirecek filmdir.
  1 ... dellytecus
 6. 6.
  cesur bir türk filmi. formül sinemasına yakın durmasına rağmen finale doğru attığı sert adımlarla klasik türk dramlarından ayrılıyor. fragmanda görüldüğü gibi bir engelli portreside yok karşımızda. saflığı temizliği temsil eden bir karakteri canlandırıyor levent üzümcü ve o temizlik çok kir gösteriyor, aynı bitlerin temiz saçları tercih ettiği gibi! abimm bazı gereksiz seviyesi düşük espriler ve yönetmenlikte kadraj kullanımından kaynaklanan çok hafif aksaklıklar içersede, oyuncular ve yönetim yeterince temiz ve kullanılan mekanlar açısından oldukça sinemasal, final sekansında müzik kullanımını pek beğenmediğimi belirtmemde fayda olsa da genel olarak güzel görüntüler ve güzel müzikler var. levent üzümcü çok başarılı ve istikrarlı bir performans sergilemiş, genelde diğer oyunculardan da pek kötü oynayan yok, kurguculuktan gelen şafak bal filmi bu konuda da hiç aksatmamış, dolu dolu bir film çıkmış ortaya. rain man in özgün uyarlaması gibi. çıkış noktası aynı ama öykü, karakterler farklı. gidip izleyin abimm'i, böyle popüler ama cesur yapımlara para kazandıralım ki, sonra karşımıza kötü türk filmleri çıktığı zaman söylenmeye hakkımız olsun. inanın 2012 ya da new moon'un size ihtiyacı yok, abimm gibi emek harcanmış işlerin var. 10/7

  edit:

  şöyle bişeyde var:

  https://video.uludagsozluk.com/v/abimm-12857/

  &feature=sub
  1 -2 ... scary59
 7. 7.
  filmdeki klasik arabaya aşık olmamı sağladı kendileri atılır mı lan o güzelim araba....
  2 -1 ... keditestisleriyleoynayanfare
 8. 8.
  uzun zamandır türk filmlerine karşı ön yargılıydım hep kekremsi bir tat kalıyordu sinema çıkışları bende ama önce (bkz: neşeli hayat) sonra da bu film beni çok etkiledi. ikisinin de barındırdırdıkları naif hikayeleri ve o hikayelere ye çok yakışan güzel oyunculukları vardı. gerçi levent üzümcü'nün tişört seçimleri ve haraketleri bir parça da olsa bana my name is earl'ün randysi gibi geldi ama kostümcünün ütopyası deyip geçelim. gene de levent rolünü gayet iyi kortarmış. çekilen mekanların görsel güzellikleri ise sanırım aklımdan uzun süre çıkmayacak. finali içinse bence her ne kadar üzücü olsa da tam yerinde olmuş izleyen herkesin gözlerini dolu dolu ayrıldı salondan. filme çok yakışan müziklerine de bayıldım, kısa bir süre geçsin biraz sindireyim gidip tekrar izleyeceğim.
  1 ... kacinkurbaasiyim
 9. 9.
  beklenen ilgiyi görmeyen film. he bana sorarsan, benim beklediğim kadar ilgiyi gördü. ama yapımcılar şu an ağlıyor biliyor musun?
  2 ... molekuler biyolog
 10. 10.
  ilk iki günde 40,000 kişinin üstünde kişinin izlediği film.
  2 ... rosava