bugün

entry'ler (1397)

loveatthefirstsight

kürtlere etmediği hakaretten dolayı, illaki hakaret ettin denilerek 5 günlük çaylaklıkla cezalandırılmak suretiyle haksızlığa uğramış ve bu nedenle sözlüğe ve modaretörlere son derece sinirlenmiş, bir daha yazmayacağını düşününen eski yazar.

oğlak eti

akdeniz bölgesinde çokça tüketilen et türüdür. derisini de darbuka yapımınd kullanırlar.

lukslerimi verin bana

sonradan iyi niyeti anlaşılmış olup, sinirinden öyle yazdığını söylemiş yazardır. olsundur bana dediğine göre daha dikkatli olacaktır.

sezen aksu

izmirlilerinin yüz karasıdır.

lukslerimi verin bana

(#9370027) entrysi ile gereksiz yere ağzını bozmuş, terbiyesiz yazardır.

akp nin kömürle iktidara geldiğini sanan chp li

eksik bilgili chplidir. sadece kömürle gelse daha iyi. yapılan ayrdımlarım haddi hesabı yoktur tabi bunlar bizim paralarımızla olmaktadır. haram zıkkım olsundur.

sezen aksu ya açık mektup

izmirlilerin yüz karasısın, siyaset seni de kendine benzetmiş. kazandığın onca para yetmedi mi? daha ne istiyosun da hükümete yakalandın. artık seni görmek istemiyoruz, lütfen bir daha izmirliyim falan deme.

sözlük yazarlarının kuyruk acısı

eski sevgilinin sizinle 2 yıllık bir ilişksi varken yeni tanıştığı biriyle evlenmesi. *

despicable me

3 boyutlu izlendiğinde tadından yenmeyen animasyon filmi. komik, eğlenceli bazen hüzünlüdür. adamlar yapmış ya dedirtir. ata demirer'in ayrı bir güzellik katmıştır. gidilesi izlenilesidir.

kemal kılıçdaroğlu nun karısının oy kullanabilmesi

m. kemal'in 1934 de kadınlara seçme ve seçilme hakkını vermesinden doğan sonuçtur. normaldir.

izmir

bugün sandıkta gerek akape'ye gerek izmire laf atan şeylere gerekli cevabı vermiş gururlu şehirdir.

referandum sonrası chp için söylenecek şarkılar

ismail yk dan (bkz: allah belanı versin) *

trt nin kibar feyzo yu yayınlaması

hemen hemen bütün lafları bipleyerek filmin içine sıçması durumudur. allahtan daha önce birkaç kez izledik de laflarını biliyoruz.

insanları evetci ve hayırcı diye kamplara ayırmak

ülkemizde yapılan siyasetin halk geneline yansıması sonucu ortaya çıkan ayrımdır.

referandumda hayır çıkarsa başbakan ın ilk sözleri

hayırcıların tez zamanda kellesi vurula...

cavit

(#9357530) doğruları söylemiş yazardır. tebrik ediyorum burdan kendisini.

ntv spor muhabiri nin maçtan sonra coşması

boy ortalamsı 2 metre olan adamların içinde gaza gelip coşmasıyla yaşanan komik durumdur.

niddhog

(#9353491) nolu entarisiyle beni güldürmüştür allah'da onu güldürsündür. amin.

12 eylül 2010 izmir de yağan yağmur

yüreğimizi ferahlatan yağmurdur.

başıma molotof gelmeyecekse kürtleri sevmiyorum

ezilen halk ayağına yatıp, askerlerimizi namussuzca şehit eden, başkalarının elinde maşa olmuş, koyun gibi güdülen, herkesin elinde yeşil kartla dolaştığı, türkiyenin topraklarında yaşadığı, türkiyenin ekmeğini yediği yere sıçan şeyleri sevmeyen insan söylemidir.