bugün

abberline aynı doğum günü pastasının mumlarını üfleken çekilen fotoğrafa poz vermeye çalışırken şişirilen yanaklardaki obezimsi hava. doğum günü kutlu olsun kişisi.
şu başlıktan doğum gününü kutlamak istemediğim yazar. feysbuktan da kutlamak istemiyorum. oturup karşılıklı 1 bira içip, "cam cama değil can cana", "en kötü günümüz böyle olsun" diyemedikten sonra böyle kıytırık kutlama mı olur kardeşim. neyse olsun bari. adam 1 kere doğmuş sonuçta.
yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun birtanem...

http://www.sevgiliye.com/dogum-gunu-mesajlari.html
samsundan postaya verdiğim pastanın yolda bozulmasıyla doğum günün sadece entryciğimle kutladığım yazardır. nice senelere iyi ki doğmuş. umarım bu yeni yaşıyla birlikte kafasının içinde uçuşanları unutmaya çalışmaz da çözer... **
doğum günü kutlu olsun, iyi düşünsün iyi olsun yazarı. *
doğumgünü namına komşunun kablosuz internetine bağlanmayı göze alabilecek kadar sevilen şahsiyet. oğlum be böyle bi' adam değildim ne hale getirdiniz beni? sen de iyice yaşlandın hafız. dikkat et yediğine içtiğine artık.*
doğum gününü yürekten kutladığım, sözlükteki en "adam gibi adam"lardan...
sözlükteki, lafını en güzel anlatabilenlerden birine, iyi ki doğdun...
nice güzel yıllara denilip , dogum gunu defalarca kutlanası super insan.

esenlikler dilerim...
n'olaki doğmayaydın yazarı.sol frame'den ne istiyon len.
doğum gününü kutlayan 27. yazar olmak istediğim. iyi ki doğmuş...
nice nice senelere dediğim yazardır...
bir insan bu kadar sevilir mi? evet sevilir, aklı, fikri ve kalbi güzel olunca sevilirmiş demek ki, iyi ki doğmuş, nice mutlu yıllara, sözlüğün en aklı başında, en ne dediğini bilen, en hoşgörülü insanına, saygılar, sevgiler.
şüphesiz ki katlandığını düşündüğü hayatına tutunamamasının bilmemkaçıncı yıldönümü kutlanan adam.
iyiki dogmus yazari. nice mutlu yillar dileriz.
doğumgünü kutlu olsun yazarı.
doğum gününde dj'lik yapıp süpersonik şarkılar çalmış, * iyi ki doğmuş yazarı.
doom gunu cocugu.

gece uyumayan uludag sozluk yazarlari lobisinin gizli lideridir.
radyo uludağ'ın kıdemli dj'lerinden. vakti zamanında bana rhcp çalıp mutlu etmişliği vardır, kendisi de mutlu olsundur. güzel bir yaş dilediğimizdir.
bir radyo uludağ dj'i. tanımam etmem ama doğum gününü kutlarım, o ayrı. dinledik en azından radyoda falan. * *
doğum günü kutlu olsun kardeşi. kemik kadrodan elimde kalan tek eleman. 36. yaşınıda birlikte kutlayacaz. *
"ne zaman 26 oldun lan" denilecek * muhabbeti güzel, dert anlatılacak kişi. iyi ki doğdun abber'ım.
mutlu yıllar diledigim benzetmelerin adamı, hitapların ustası kibar insan.*
ortak projemizi bir türlü hayata geçiremediğimiz sevgili doğumgünüdaşım. kısmetse beraberce nice yıllara ve de kutlamalara...
45 adet doğum günü kutlama entrysi, 32 sayfa toplam entry sayısı, ve tek bir kötü ve kritik edici bir yazının bile olmaması. Sanırım özetliyor onunla ilgili her şeyi.
iyi ki doğdun, doğum günün çok ve çok kutlu olsun.
güncel Önemli Başlıklar