bugün

saat 00:00 itibariyle 26 yılı geride bırakacak çınar. ayrıca abberline başlıklı entryleri günün ilk entryleri olarak istatistiklerde göreceğimizden eminim. reklamı sevmediğim için şimdi yazmayı uygun buldum. şimdiden doğum günün kutlu olsun asil insan.

edit: 25 yılı geride bırakacakmış. çok sağlam kaynaktan aldım haberi.
10 dakika sonra doğum günü olan yazar. iyiki doğdun diyorum.
(bkz: buralar birazdan entry dolacak) *
düdüt: bugün 26 yaşına basmış olan sözlüğün yükselen yıldızı.
tekrar doğum günü kutlu olsun yazarı. sonra tekrar... sonra tekrar... hep kutlu olsun lan.
40 yaşına basmış aile babası görünümlü iyi insan. nice nice yıllara, alkollere, biralara lalalaay...
mutlu yıllara * * yazarı.
pastanın üstündeki 26 tane mumu bir nefeste söndürebilecek kudrete sahip doğum günü insanı.

(bkz: kutlu ossun doğum günü) *
nice galatasaraylı yıllara dediğim yazar.
nice mutlu yıllara dediğim yazar kişisidir.
yeni yaşı ekstra mutluluk getirmiş diye düşündüğüm kişi, ben de olayı çikolatalı pilav sanmıştım. 42. yaş günü ona mutluluk getirsin, hep böyle gülsün diye temenni ederiz. * *
iyi ki doğmuş yazar, nice mutlu güzel başarılı yıllara.
bekledim bekledim, sayfa bir turlu yenilenmedi, ondan simdi yazıyorum, zira an itibariyle 00.04*
iyi ki dogdun gordun mu 26 oldun diye kapısında sarkı soylenesi insan, gelebilmeyi isterdim, ama mesafeler sorun olabiliyor bazen.

mutlu yıllar essiz benzetmelerin bas kahramanı, en hakiki csi elamanı.
http://www.turkcellsuperl...U1Rmd1bnVuJTVGYnVndW5tdXM= demek istediğim yazar.
yüzüne yüzüne;
hepi börtdey tu yu, hepi börtdey tu yu, hepi börtdey hepi börtdey hepi börtdey abber
diye haykırılacak insan.
mutluluğu hakeden donkişot görünümlü romantik ve isterse mucize bile yaratabilecek 25 senelik yazar.
* *
nice güzel yıllara insanı...
musmutlu ol inşallah yeni yaşında ve bundan sonraki tüm yaşlarında!!
doğum günü çocuğu. nice mutlu, huzurlu, sağlıklı yıllar geçirmesini temenni ettiğim yazar.
(bkz: #4386574) nolu entryle sözlükte dogru zamanı tesadüfen yakalamısım, simdi farkettim, e bu da sana dogum gunu hediyesi olsun bakalım.*
iyi ki dogduun.
nice yıllara yazarıdır.
doğum günün kutlu olsun dediğim güzel kardeşim.
selam,
iyi ki doğmuş olan yazar, tanımam etmem ama mutlu etmek istedim sadece.. geçiyordum uğradım.. sonra bi' yazı bırakmak istedim sırf mutluluk adına, evet belki mutluluğun resmini çizemedim sana, ama şarkısını yazdım; buyur dinle..

"hepi börtdey tu yu
mandalina suyu
çişinii yap da uyu
hepi börtdey tu abberline.."
(happy birthday müziği ve şu an mutlu olduğu temennisiyle)

hep böyle mutlu ol
hep böyle mutlu ol
hep böyle mutlu oooll
mutlu yaşa abberline * *
iyi ki dogmus yazari.
iyi ki var yazari.
doğum gününü kutlayan güzel dostlara çok teşekkür eden yazar. ayrıca;

--spoiler--
ayva çiçek açmış,
yaz mı gelecek?
bordeaux sami yen' e,
nasıl gelecek?
--spoiler--
doğum günün kutlu olsun yazarı. bu kadar seveni var ama biri de pasta almamış abbere.