bugün

entry'ler (1952)

hukuk öğrencisi olmak

iki hukuk öğrencisi olmaktan iyidir.

(bkz: başlıkları düzgün açalım)

167 boyunda olmak

bir kadın için güzeldir. daha uzun olursanız kendinize uygun bir sevgili bulmanız zorlaşacaktır. ehh nede olsa bizim erkeklerimiz de çok uzun sayılmaz.

babanın mesleğinden utanmak

ergenlikte bir çoğu insanın içinde bulunduğu bir psikolojik buhrandır. bu ruh halinde ilgili grubunun vereceği tepkiler olağanın genelde dışında olduğundan yadırgamam. büyüdükçe hangimizin babamız daha kıymetlenmez? zaman geçtikçe hangimizin sevgisi özlemi artmaz? hele bir de yuvadan uçunca.

ya bir de baba sonsuza kadar gidere? asıl o düşüncelerin beyinden taştığı günler o insan için gerçek bir utanç olur ve içinde hiç itiraf edemeden, babasından o özrü belki de dileyemeden kalır. siz onun gözlerine bir kere bakın bence pişmanlığınızı anlar. ehh ne de olsa babadır.

şaka yapmış ama tanım yapamamış

yine bana ait bir gammazlama notudur. bu cümleyi, entry içinde 89 tane takla atıp formatın elinden tutamayan yazarlara uygun görüyorum.

alevi

ehlibeyt sevgisi onları diğer müslümanlardan ayrı kılıp alevi giysisini giymelerine sebeptir. ehlibeyti sevmek; bu kadar damga yemelerini, anasının dini kadar spekülasyonların sırtlarına binmesini hakettirecek bir olgu da değil. sonuçta onlar da insan, inançları başkalarını parmaklamak veya onlardan olmayanları kenara itmek değil.

sen değilsindir ama kapı komşsundur, ben değilimdir ama eşimdir, belki kan kardeşim, belki bana kurbanda et getiren insan...

kendi açtığı başlığa tanım yapamaz

harika bir gammaz notu, yediğinizde çok üzülmeyin, yazan benimdir bana dönün.

yatakta uludağ sokakta ekşi mutfakta itü

"aaaa benim bu ben" dedim bunu görünce cidden beni tanımılıyor üçü de. yalnız bizim yatakta, beyle aramızda ekşi var işte bu da böyle bir tecrübe ama güzel tecrübe...

incomplete

bboysa olan tüm ön yargılarımı yıktıran şarkı. piyanonun bir şarkıya bu kadar can katacağını düşünmemiştim. her şey denenir günlerce aynı şarklıar dinlenebilir bu evrelerde ama çok azı daimi kalır sanırım bu da değerini kaybetmeyecek kadar güzel...

hildeshaym

sohbet etmeyi sevdiğim bir insan, iyi ki ilk mesajı atmışım dediklerimden. yarı yarıya hemşerim hem de daha ne olsun...

saygılar.

revenge

kendisine defalarca "jdasdjahdsajshdajs" ve türevleri şeklinde güldüm, ama istifini hiç bozmadı. karşim akıllı ol iki dakka şu ciddi duruşunu boz. (yalandan kim yalama olmuş ki ben olayım lan)

türk spor medyasının kelime oyunu aşkı

harf oyunlu cin başlıklara özenmiş gazete yazarının çabasıdır.. bunu tamamen yok etmek zor belki ama azalması için, yapan yazarlara günde bir kez tok karnına patlıcan okşamalarını salık veriyorum.

harun yahya

dünyanın hiçbir ülkesinde artık tartışmadan çok bir bilim dalı, ayrı bir akım haline getirilmiş evrim hakkında hala konuşan, bunu kendince kabul etmeyen kişidir.

albay çiçek haberlerini görmezden gelen yazarlar

dursun çiçek'in yapmayı planladığının yanlış olmadığını düşünüyordur. görmezden gelmekten çok, önem vermez. *
bu olayla iyice herkes bir yerlerden tırıvırı yapıyor, iyice sıvazlayın saçma sapan hacı hocalarınızın sırtını.. iyi sıvazlayın...

sinema biletini kıza aldıran ergen genç

ileride tüm parasını alkole verebilecek kadar kafasız bir üniversite öğrencisi olacak ergendir. kız arkadasını biranın yanında fıstık gibi görmesinden sonra sinemaya bilette aldırır istemediği filme bile sokar. bütün mallar beni mi buluyo diye sorup dururdum, meğersem çokça varmış bunlardan. bu piç daha liseden başlamış ipneliklerine, koşarak uzaklaşın.

sonsuz

kesinliği olmamakla birlikte böyle bir şeydir.

http://www.badgerbadgerbadger.com/

dağda pokemon izleyen terörist

newton muydu ne zıkkımdı çok kuvvetli bi pokemon vardı işalla bu teröristler ona özenmez. yok iki gram beyinleri var, beyin gücü olayına girmeye kasıp dünyaya sahip olmaya çalışacaklar ona korkuyorum.

ilginç teröristtir, şalvarının cebinde poki topu şekllinde el bombası taşır.

revenge

birlikte hacıya gitmek istediğimdir, isterse valizine bir adet objebi koyabilir. koymayadabilir. mühim olan birlikte hacıya gitmektir.

dön baba dönelim hacılara gidelim...

en baba metal grubu black sabbath tır

hadi benimkiyle seninkini karşılaştıralım tadında bir önermedir. lakin bu grupta bi türlü ereksiyon hali göremedim tamam şu haliyle de uzun gibi ama benimki o hale geçince daha büyük sanki...

s o s

cristina abla öyle bir vocal yapmıştır ki bu şarkıya yüreğimizi titretir alır gider. o güzel ellerinden öpüyorum... param parça edici şarkılardan olduğunu kendinize not düşün, winampınıza da söyleyin akıllı olsun, ikide bir çalmasın.

eski sevgiliden e mail almak

zor bir olay değil. aslında ona başka bir çare bırakmadığınız zamanda yapar. telefonlarını açmamak için telefonunuzu değiştirdiğinizde, mailini silip engelleyip diğer hiçbir şekilde kendisiyle görüşmek istemediğinizde yapar bu işi.... hiç konuşmadığı şekilde açıklayıcı olabilir. en sonuna da "beni tekrar sarıp sarmalamanı bekleyemem, böyle bir hakkım yok sadece suçlu olduğumu biliyorum af diliyorum senden.." gibisinden bir cümle sıkıştırır...

güzel günler bizi bekliyor çocuklar, çok güzel, güneşli günler...