1. 1.
  her gs'linin göğsünü kabartan bir olayın gerçekleştiği tarih
  15 -4 ... robert langdon
 2. 2.
  uefa kupası'nın en zor olduğu yıllardan birinde namağlup olarak avrupa şampiyonu olan galatasaray'ın sadece kendi taraftarlarını değil, ezeli rakiplerinin taraftarlarını, futbolun ne olduğunu bile bilmeyenleri, kısacası dünya üzerindeki tüm türkleri sokaklara döktüğü unutulmaz tarih. fenerbahçe formasıyla final maçını izleyip popescu penaltıyı atacakken heyecandan gözyaşlarını tutamayan arkadaşlarımı hayat boyu aklımdan çıkartamayacak olmama sebep olan tarih.
  11 -1 ... fth
 3. 3.
  sevinçten ve yürekten ağlamayı bana öğreten, penaltılar esnasında diğer takımları tutan arkadaşlarımın da benimle aynı duyguları paylaştığını görünce bunun ülke başarısı olduğunu anladığım maç. bu gibi başarıların tekrarını beklemekteyim.
  7 -1 ... gonulcelen
 4. 4.
  Henry'nin uzatma dakikalarında yakın mesafeden kaçırdığı gol sonrası * "tamam hiç kasmayın kupa bizim" dememe rağmen penaltı atışları sırasında arkadaşlarla el ele tutuşup maç sonrası ağladığım tarihi zaferimiz.
  6 -1 ... tttddd
 5. 5.
  galatasaray'ın şanlı tarihinden bir kesit. bazı takımlar için hayal bile edilemeyecek bir başarının elde edildiği gündür. gözyaşlarımızın sel olup aktığı, ankara kızılay meydanında türk ve galatasaray bayraklarını sallayarak kendimizden geçtiğimiz unutulmaz günün tarihidir.
  -- sizin hayallerinizin bittiği yerde bizim gerçeklerimiz başlar --
  edit: imla.
  6 ... gothic evil
 6. 6.
  fanatik bir taraftar olunmasa da her duyulduğunda o güzel akşama götüren tarihtir...
  5 -1 ... alem
 7. 7.
  Türk futbolunda halkaların koptuğu,imkansız denenin başardığı gün...
  4 ... the godfather
 8. 8.
  güne baslarken okula gitmeyi hiç istemedim gitsem de kendimde degildim eve geldigimde haberlerde azgın ve gozu donmus bir dolu holiganın gs forması tasıyanlara vurdugunu gordum bunların hepsi saat 24:00 sularında biz sevincten aglarken uzuntuden aglayacaklardı derken mac basladı arif in kacırdıgı pozisyon haric fazla pozisyon yoktu uzatmalara gecildi hagi sinirlerine hakim olamayınca bir süre donup kaldım ta ki henry nin kafasına taffarel ucana kadar penaltılarda kanepenin arkası da dahil olmak uzere ekranı goremeyecegim her yere gittim viera kacırınca evdekilerin tepkisi herseyi anlatıyordu popescu gerildiginde ekran basında macta seyredecegim ilk penaltının atılmasını bekliyordum ve evet spiker in agzından "GOOOOOOOOL" omer urundul un agzından "AMAN ALLAH'IM KORKUNÇ BiR ŞEY"laflarını duydum sonrasını hatırlamıyorum
  8 ... anil teknik
 9. 9.
  en mutlu günlerimizden biri.Diğeri için (bkz: 14 mayıs 2006)
  6 -1 ... tsigalko
 10. 10.
  (bkz: galatasaray)ımızın imparator (bkz: fatih terim) önderliğinde uefa kupasını alarak türk futbolundaki devrim i gerçekleştirdiği tarih.
  5 -2 ... maxime chattam1905