bugün

Bu sene girildiği fark edilememiştir.
böyle komiklikler şakalar günüdür.
şaka günü olarak tarihe karışan gündür.
karışmasa da zaten ülke sorunları durumundan dolayı ciddiyetlik vardır.
seneye de yapılmaz zaten. unutun siz en iyisi 1 nisan'ı.
2014 yılının 91. Günüdür. Anlamsız ve önemsizdir.
Şaka günü. aslında türkiye için şaka günü 30 marttı.
Tam bana göre gündür. Şakalar benden bugün.
Doğum günümün olduğu gündür.
şaka günü. gün boyunca şakalara gerçek diye inanılan,gerçeklere şaka diye aldırış edilmeyen gündür.
Eşşegin şeyine su kaçiranlarin günüdür.
doğum günümün arefesidir.
Çocuklaşma günüdür. Sonra millet çocukluktan çıkar ve eşeklik evresine girer. Oradan eşşek şakaları başlar ve cıvkı çıkar. Ayıp. Yapmayın.
Aşırıya kaçılmaması koşuluyla kutlanması gereken gündür.
doğum günümdür,günü yarı ettik ama daha bir kişi bile kutlamadı, kimse doğduğum için mutlu değil.
sevmediğim üzüldüğüm gündür.
bu tarihi müslümanların öldürüldüğü, hristiyanların hile günüdür diyenlere ithafen;

öyle bir olayın yaşandığına dair hiçbir belge, makale bulunmuyor. hadi bir ihtimal diyip azıcık araştırma yaptığımızda bulacağımız her yazı harfine kadar aynı. böylesine bir olayı hiçbir kaynakta bulamamak mümkün mü? azıcık araştırın yahu. kendi kanaatim o yazıyı 1 nisanda birisi tarafından şakaya maruz kalarak çok pis rezil olan bir mazlum yazdı.

tanım: şaka günü.
cıvık cıvık şakaların döndüğü amaçsız gün.
Araliksiz 3 senedir telefonda annemle ayni muhabbeti yaptigim gundur.

-anne ben evleniyorum.
+kimle?
-ankara'dan murat diye biri tanimazsin.
+eee nasil oldu?
-konuştuk, olur mu dedi... baktim ben de yasim geciyor kabul ettim.
+bana sormadan mi?
-sevinirsin sandim.
+ne is yapiyor?
-issiz
+ ayyy sacmalama!!!! (Ayilip bayilmalar)
-offf anne yine mi yedin!!!

Isimleri ve olayi degistirmeden 3 yildir ayni sakayi yapiyorum ve inanip sinir krizi geciriyor adahsjshs.
mizah yeteneği olmayanların günü. bugün bir sürü grupta öğretmenlik alan bilgisi sınavı 80 soruya çıkarıldı, iptal edildi gibi şakalar yapıldı. kimisi de tutmuş ücretli öğretmenlik kaldırılıyor demiş şaka diye.

ulan böyle bir şey üzerinden insan nasıl mizah yapar ya. insanın aklı almıyor. 1 nisanınızı da alıp siktirin gidin!
ibretlik:

http://onedio.com/haber/o...ren-1-nisan-sakasi-279535
"bugünkü ispanya sekiz asır boyunca Endülüs adıyla islam memleketi olmuş, Endülüs medreselerindeki tıp ve teknoloji konusundaki araştırmalar Avrupa medeniyetinin temelini oluşturmuştur. Endülüs'te Yahudi ve Hristiyanlara dini özgürlük tanınmış, ayrıcalıklı bir sulh ve selamet yaşanmıştır. fakat sekiz asır sonra haçlılar birleşerek Endülüs'e saldırdılar. uzun süren mücadeleler sonucu Endülüs Müslümanları granada civarındaki birkaç kaleye hapsolup kaldılar. haçlı ordusunun komutanı 31 mart gecesi bir elinde kuran, diğer elinde incil ile kale burçlarına yaklaşıp şöyle dedi:

- şu iki kitap adına yemin ederim ki bu akşam teslim olursanız size hiçbir zarar verilmeyecek.

Müslümanlar verilen söze güvenip teslim olmaya karar verdiler. fakat ertesi sabah, yani 1 nisan sabahı kaleye giren haçlılar Müslümanları öldürmeye başladılar. verdikleri söz hatırlatıldığında da şaka yaptıklarını söylediler. o günden beri 1 nisan tarihini Hristiyan dünyası şaka günü olarak kutlamaktadır..."

ve biz, önüne gelen her şeyi sorgusuz sualsiz taklit eden özenti toplum da 1 nisan tarihini şaka günü olarak kutluyoruz... Müslüman kardeşlerimizin alçakça katledilmesini ve kuran'ı geçtim, kendi kutsal kitabına bile saygısı olmayan soysuzların yaptığı katliamı kutluyoruz...
adam gibi şakaları hak eden gün. hakkını veremediniz...
akıllara kış kış cinler kış kışı getirmiş gündür.
dayımın doğum günü. sabah olsun da arayayım.
benimki geçen senelerde olduğu gibi yine budur. http://galeri.uludagsozluk.com/r/1-nisan-755397/
şakacı gün.

yine gülemedik tabii.