bugün

turkcell in tamamı tükenmiş piyasa faturalı telefon hattı.

(bkz: 0533)
(bkz: 0532 2xx xx xx gibi hatta sahip olmak)
dünün yazar namzeti, bugünün sözlük neferi.

(bkz: hoş geldiniz)
nedense insanların rağbet ettiği bir kod. benim 0532 263 ile başlayan numarama 1750 ytl teklif etti manyağın biri. deli misin yahu, numara satılır mı deyince şaşırdı. elimdeki telefonu görünce daha da şaşırdı. kullandığım telefon nokia 2300 çünkü. sanki 532 li numaranız statü sembolüymüş gibi algılanıyor bazen. ne alakası varsa artık... ( geçenlerde bayiinin birinde 532 li hat bulunur diye yazı gördüm, muratlarına ersinler gayrı)

edit:orspu çocuuğunun biri çaldı lan 2300'ımı. ,buradan hırsıza sesleniyorum: kodumun salağı, telefona 5 tl bile vermezler.. ayrıca kapağı bile kırık mnskym
hoşgelmiş 5. nesil yazardır.
nesildaştır. hoşgelmiştir.
kullanımıyla insanlara "siz ev telefonlarına hapisken benim cep telefonum vardı oglum" diyebilme lüksü sunan telefon hattı. bu türden bazı numaraların binlerce dolara el değiştirdiği söylenir.
baba hattıdır.
birinci nesil turkcell hattı.

ikini nesil ve nesildaşım için ;

(bkz: 0 533)
tamamı tükenmiş olması nedeniyle karaborsada satılan numaraların ilk 4 rakamı.
an itibariyle 1 entrysi ve 4 başlığı olan(nasıl oluyosa) büyük bir ihtimal fake yazar.
pek çok turkcell bayiinde bedavaya sahip olabileceğiniz telefon hattı.
bir dönem turkcell'i temsil eden, fakat en yeni uygulamayla ne idüğü belirsiz hale getirilmiş numara (numaranı da al gel) ..
an itibariyle 53 entrysi olan yazar.
entrylerini genellikle tek kelimelik başlıklarda yazmış ve tek kelimelik bkz'ler vermiş.
farklı bir tarz. hoş gelmiş.
(bkz: az laf çok iş)
(bkz: hoşgelmiş)
hat taşımanın başlamasıyla çoğunun aveyaya geçeceğini düşündüğüm karizma turkcell hattı.
karmaşık bir yazar.
karması için bol bol eksilediğimiz ama halen netice alamadığımız yazar. * * *
ismini solda görerek yeniden merakla neler yazıldığını öğrenmek isteyecek yazar arkadaşımız.
artık en az bir yıl önce kapanmış olanları tekrar basılıp ücretsiz verilmektedir.
toplumumuzdaki en tuhaf statü sembollerinden birisi.
karizma hat.
Binlerce liraya satılan hatlardır.
Şehir efsanesi değil pezevenk numarasıdır bunlar. karizmatik numara değil 10-15 senede birikmiş müşteri portfoyünü satıyorlar.
türkcell'in en prestijli ön kodu..
son dört rakami aynı olan hatlar yüksek ücret karşılığında satılmaktadır..
(bkz: beşinci nesil silik)
Karizması hala güçlü numara. insanların normalde günaydın bile demedikleri taksicilerin 0532'li hat sahibi olanlarına davranışı bile daha farklı oluyor, gerisini siz düşünün artık amk.
güncel Önemli Başlıklar