bugün

entry'ler (960)

01 01 2010 sabahı

posta gazetesi özetlemiştir;

(bkz: mutlu zamlar türkiye)

25 aralık 2009 la lakers cleveland cavaliers maçı

1 lebron james, 1 mo williams, 1'de jamario moon tarafından koyulmuş maç.

(bkz: çirkeflik)

lebalon

(bkz: #6867651)

25 aralık 2009 la lakers cleveland cavaliers maçı

daha iyi takım olan lakers'ın zaten deplasmanda zorlanan cleveland'a karşı evinde favori olduğu karşılaşma. ama işin içinde rekabet** varsa o maç her zaman zordur. ligin tartışmasız en iyi 2 oyuncusunu izleme imkanı bakımından kaçırılmaması gereken bir mücadele.

(lige geldiği günden beri istatistik olarak kimseyi yanına yaklaştırmayan, her mevkide hem oynayan hem takımını oynatan, vasat bir takımı şampiyonluk adayı yapabilen, zor zamanlarda daha da büyüyen, maç kaçırmayan gücü eksilmeyen, bu sene yüzde elliden yüksek bir iç saha isabetiyle oynayan, sayı asist rebound canavarı, jeneriklik hareketlerin kadrolu aktörü, normal sezon mvp'si, tüm zamanların en iyi 3. skoreri, triple double insanı, ilk yıl yılın çaylağı sonraki tüm yılların all starı, ilk saniyesinden 6 yılı doldurmasına kadar ligin tepesinde bulunan adama lebalon demek cehaletin en sikimsonik halidir. balon diye diye elinizde patladı adam. sana itici gelir sevmezsin)

hold my hand

başa dönüp tekrar tekrar dinlenebilecek bir sean paul parçası. imperial blaze adlı son model albümünün lokomotiflrinden.

laleye alternatif olacak türkiye sembolü

minare tepesinde ışıldayan 100 watt'lık ampul.

euro 2016 adayı türkiye nin logosu

(bkz: yine mi lale)

recep ivedik 3

fragmanın yarısında bilgisayarın fişini çektim. sinema sektörü bu kadar basit olmamalı yea.

(fragmana yetişemedim ama filmi ilk izleyip kötüleyen ben olcam olum)

izleyici sayısı olarak gişe rekoru kıramayacak filmdir ama bu olağanüstü değil anlamına gelmez. bu güne kadar sinemada izlediğim en iyi film, hatta kendi tarzında bir başyapıt ve mükemmel bir görsel şölen. zaten görsel olarak eline veremeyeceği bir film yok, her şey en ince ayrıntısına en küçük pikseline kadar düşünülmüş tasarlanmış gerçekten büyük bir emek harcanarak ortaya yeni bir dünya sunulmuş. hikayesi ise beklediğimden çok daha iyi.

bu kadar iyi bir film neden gişe rekoru kıramaz?
-film toplamda 3 saatten fazla sürüyor bu yüzden günde 3-4 seansa anca sığar.
-3d olduğu için haliyle biraz daha pahalı ve ulaşılabilirlik olarak daha kısıtlı(3d izlemezsen aynı hazzın yarısını bile alamazsın ama yine de insanların hoşuna gider diye düşünüyorum).
-gözlemlediğim kadarıyla bu filme ayrılmış salon sayısı fazla değil, en azından türkiye'de böyle. benim gittiğim 8 salonu olan afm sinemasında sadece 1 salon bu filme ayrılmıştı.
-son olarak filmin yeterli reklamı yapılmadığı kanısındayım, hala bilmeyenlerin sayısı oldukça fazla. gişe başarısının çoğunu olumlu yorumlardan ve gelen tavsiyelerden kazanır.

gönül isterki rekorların amına koysun ama iyi bir gişe yapar hepsi o, gibi gibi.

--spoiler--
kutsal mekanda karı mı sikilir lan..!! yüce eywa sen bizi affet
--spoiler--

ogasi

(#6759796) burada hakan balta'ya yırtık dondan çıkar gibi yakışıklı dedikten sonra haliyle kendisiyle daşşak geçtik accık.

(#6760863) sonra inanılmaz bir şekilde bu entrydeki bkz dalgasına dikkat. ilginçti.

ve sonra (#6760989) şu entry'i tam 3. kez girdi. her girişinde bir öncekini sildi. dejavu oldum lan 3 kere.

hepsini geçtim bütün entrylerinde ezik, şişman, sivilceli, gözülüklü adam oldum. hey dostum ben bunu hakedecek naptım ha?. neyse bi süre tartışayım dedim ama bir çocukla tartışıyormuş hissi uyandı bende. sonra baktım 1. nesil, sonra entrylerine baktım, sonra kendime baktım, yardımcılarıma baktım ve maçı bitirdim.

ek: entryleri sürekli değişiyor ya da dönüşüyor. ne dediysem unutun siz görmemiş gibi yapın en iyisi.

hakan kadir balta

performansa göre değerlendirenler defalarca ibrahim üzülmez'i de itin götüne sokmasını bilmişlerdir. hatta belki de en nefret ettiği futbolcudur kim bilir? yorum yaparken formayı çıkarmak adetimizdir ama meme uçlarımdan tahrik olmayınız.

-ama bak üzülmez'i hiç eleştirmiyo bunlar ühüüü
-olum onu da eleştirmiş niye bilmeden atlıyorsun her boka?
-olsun ya hakan'ımı eleştirmesin çünkü o çok yakışıklııığğ

hakan kadir balta

eğer futbolseverseniz performansa göre değerlendirirsiniz bu adamı. eğer oğlancıysanız yakışıklılığı sizi çok etkiler. sırf yakışıklı diye korumaya çalışır oğlancılar, biz de taşak geçeriz.

bak taşak diyorum, en sevdiğin.

allah ın en çok özenerek yarattığı insan

(bkz: hakan balta)

hakan kadir balta

o efsanevi futbolculuğu, yakışıklılığının gölgesinde kalmıştır. sırf bu yüzden eleştirilir mi lan adam utanın amk. adam dünyanın en yakışıklı sol beki. bi de üzülmez'e bak allaan tipsizi. bir sol bek için fazla çirkin.

hakan kadir balta

eğer saçlarını biraz daha uzatırsa real madrid'in transfer listesine girebilir.

los angeles lakers

bu sezon utah maçında son çeyrekte sadece 6 sayı yemiş takım.

hakan kadir balta

babyface. inan bi kere sümkürdüğünü görmedim, bu özelliği bile onu rakiplerinden farklı kılıyor.

hakan kadir balta

hafif bir burun estetiği ile daha da yakışıklı olup uzay milli takımında bile oynayabilir.

(bkz: uzay milli takımı)

hakan kadir balta

bence barcelona'da oynayacak kadar yakışıklıdır. hakkı yeniyor bu çocuğun. üstelik saçlarını hem sağa hem sola tarayabiliyor, çok yönlü bi oyuncu.

12 aralık 2009 fenerbahçe ankaragücü maçı

son dakikalarda aziz yıldırım bir topu çizgiden çıkarmıştır.