bugün

ömrüm istanbul'un metrolarında geçiyor, ordan oraya savruluyorum.
of be ne güzel nottu kardeşim bi küçük açtım.
benim notum: 9 :').
yaşadıklarımıza inanmamız lazımken, inandıklarımızı yaşıyoruz.
içimde ölümsüz arzular var benim. Bir gün toprağa karışacağımı bile bile.
''önemli olan neye inandığın değil, inandığın şeyin seni neye dönüştürdüğüdür.''

bugün duyduğum not etmelik en güzel söz.
Anılar diz çöktürdü, ruhum ayaklar altında.
"istersen çocuklarımı bırakır senle kaçarım." diyen kadın kendisine hayatı zindan eden bir geri zekalının karısıdır.
Olur da bir gün evlenirsen asla o geri zekalılardan biri olma.
Koca istanbula sığmayan gönül bi adaya kapandı kaldı.
içten gelen bir hüzünle birazcık da o dönemlerin müziklerini az da olsa dinlemiş bir nesilden biri olarak bırakacağım nottur.

"bugünün müziklerini 10 sene sonra kimse hatırlamayacak,
fakat 80'ler ve 90'lar her zaman dinlenecektir."
''sana doğru yuvarlanan yumağın kedisiyim ben.''
Aile herşeydir.
Aşka aşık insanlar hala var.
işler hiç bitmeyecek, bitmemiş iş de kalmayacak.
Kendimden çok sıkıldım.
yat uyu 4 saat sonra kalkacan.
anamı özledim.
ana ana
anamı özledim.
ilk defa özlediğimi hissettim ve ilk özlediğim kişi anam oldu.
kendimizi gecmiste sahip olamadigimiz sevgi yuzunden geri tutmuyoruz, aksine, icinde bulundugumuz zamanda yayip, buyutmedigimiz sevgi yuzunden geri tutuyoruz.
özlüyorum, neyi ve kimi olduğunu bilmeden özlüyorum.
ilerisini düşünmek için şuan çok geridesin, sadece yaşa nefes alma yaşa.
Kalbimi susturamiyorum,beynime zaten hiç girmeyelim. Karşıma çıkan en güzel tesadüf veya sebepsen sen,kurtar beni bu belirsizlikten.Ben ki bana öyle gözlerindeki gülüşle baktığında kulaklarım ağzıma varmış iken, kafamın içinde çalan şarkının susmasına izin vermeyeceğim. Her renk farklı etki eder insan hayatına,sen bana bir gökyüzünde kocaman gökkuşağı oldun gibi hissettim adam. Sanki koca göğ sen olmuşsun bana. Sen bana benden iyi geldin,gözümü kapattığımda gözümün önüne gelen gülüşün,kulağımda çınlayan sesinle.Gülmenin bile bir kaç yüz tonu varmış onu farkettirdin,bana dokunmadan kalbime dokunan insan,kırıklarını döksün içinin ben toplarım,yeter ki buna bir imkan versen.
Günaydın gece...
görsel
saat 4:00. evimin, ailemin, hayatımın başladığı ve zaman akışının içinde bir yerde yok olduğu yerdeyim.

çabaladığım her şey bir yana,
burada bir ev, bir aile, bir hayat istiyorum. ne her ay o hesaba yatan para, ne aldığım notlar, ne gelen bir yüksek basamak, ne yeni arkadaşlar, şımartan adamlar..

benden aldıklarını, bi başka şansla ver. hepsinden vazgeçerim. hepsinden..
Arkadaş ben bu kadar sıkıcı bir hafta görmedim. Zaman resmen geççççmiiiyorrr.bizimle değilsin
(bkz: 100)