bugün

çalışmalarının çıktığı günden beri devam ettiğini söyleyen ama bi türlü yurtdışına açılmamızı sağlayamayan şarkıcı.
(bkz: atıl kurt)
cenabı allah'ın herşeyi eksiksiz verdiği şarkıcı.
aslen rize li olup almanyada yetişmiştir. ailesi milliyetçi bir ailedir. bu yüzden amcası tarkan ismini vermiştir.
"tarkan nedir o önünden sarkan!" gibi kötü bir espriye sebep olan 60-60-60 vücut ölçülerine sahip enteresan halk kahramanı!
son dönemde kibariyeye şarksını verip katlettiren, o da yetmezmiş gibi bir de kibariyeye destek olmak adına onunla düet yapan, bu yüzden acaba bu adama ne oldu yaw neden böyle davranıyo dememize sebebiyet veren mega starımız.
Türkiye deki tüm popcular gibi eski şarkıları daha guzel olan şarkıcı.
her nerdeysen isimli harika bir parçası olan lakin son yıllarda single olayına takınca gerilemiş sanatçı.halbuki dünya starı olabilirdi.*
7 nisanda yepyeni albümü çıkacak olan megastar. bu sefer single değil 15 şarkı var içinde. sibel can bizzat tarkana gitmiş, dinlemiş beğenmiş! (bkz: come closer)
kusursuz yaratık. **
sesiyle, fiziğiyle, şarkılarıyla, besteleriyle sözleriyle türkiye'deki en iyi pop sanatçılarından birisi*. göze de kulağa da kalbe de hitabeder. ingilizce albümü sonunda 7 nisanda çıkıyomuş *.
kürk donlu fantezi adamı
Profesyonelliğini takdir ettiğim popçu. Müziği de dandiktir görüntüsü de beni çekmez.
dün televizyonda bir alman kanalına verdiği röportajı izlediğim ve kendisinin burada açıklayamayacağı bazı seksi tutkuları olduğunu belirten megastar diye tabir ettiğimiz önceleri musiki yapan şarkıcı.
1 mayıs star tv güzellik yarışmasında sahne alacak olan popstar.
ayrıca amerikada jennifer lopez fanları tarafından kurulan forum sitesinde de adından çokça sözedilmektedir. *
ahmet ertegun tarafından kesfedilmis,yurtdısında adı en fazla anılan turk pop starıdır kendisi.
yeni imajı ile hayal kırıklığı yaratan mega star.
görsel
necati ateş'le birlikte türkiye'nin en hızlı g.t göbek bağlayan ünlülerindendir.* *
erkekleri bile kendine hayran bıraktıran,karizmatik,mütevazi,gerçek sanatçı
ağustos ayındaki Harbiye Açıkhava Tiyatrosu konserlerinde orhan gencebay ile düet yapacağı söylenen popçu.

ayrıca aradan 9 yıl geçmesine rağmen ölürüm sana albümü, müyap resmi internet sitesine göre bu sene 5000 adet satıp, en çok satan albümler arasına girmiş, şaşırtmıştır.
(bkz: tarkan tevetoglu)
94 yılından bu yana kendini hep geliştirdi, sesini kullanmayı öğrendi, giyim kuşamıyla, sahnesıyle hep alkış aldı, hiç kimseyle ağız dalaşına girmedi, ilişkileri hep uzun süreli oldu, kendisine her fırsatta sataşmayı hobi haline getiren mustafa sandal ile muhatap olmadı. türk sanat müziğine çok uygun bir sese sahipti hatta muzeyyen senar'ın bile ilgisini çekti, birlikte bir düet bile yaptılar. bir ara çıplak fotografları basında yayınlandı tarkan bu resimlerin kendisine ait oldugunu bununlada utanmadıgını çıkıp dürüstce söylemiştir. bir çok sanatçı gibi o program benim bu program senin dolaşmadı yada bir pazar keyfi sunarken görülmedi.. tarkan'ın mustafa sandal ile karşılaştırılması tarkan'a hakarettir. tarkan'ın sesi mustafa sandal'ın sesini solda sıfır bırakır. * yakısıklılık konusunda karşılastırma yapmıyorum göreceli bir kavram oldugu için.. -bundada tercihlerin tarkan'dan yana olucagından şüphem yok-. meyve veren ağaç taşlanır misali tarkan'da bir çok kişinin hedefi olmuştur.. ama helal olsundur bunlara gülüp geçtiği, işini en iyi şekilde yaptığı için. * *
suat yalaz tarafından hayat verilmiş türkiyenin en önemli çizgi roman karakteridir 8 kere sinemaya aktarılmıştır.ridley scottın ünlü gladyatör filmi bu cizgi romandan esinlenerek çekilmiştir.Honoriya'nın Yüzüğü adlı macerada tarkan aynı gladyatör gibi romada tutsaktır ve zorla savastırılır yendiği bi rakibin canını bağışladıktan sonra roma imparatoru küplere biner ve bişey yapamaz çünkü halk onu sevmeye başlar arena da maximus yerine tarkan diye bağrılır ikisinin de kurdu vardır en son sezarla dövüşürken sezar onu bıçaklar ve yaralı dövüşür bu benzerlikler sürer gider...
bunca yıldır bu kadar irdelenmesine rağman cinsel tercihi tam olarak anlaşılamamış oynak şarkıcı.
an itibariyle hayranlıgımın bir kez daha arttıgı ve sanırım 45 yaşıma gelsem de degişmez bu hayranlık mevzu dedigim nadide kişilik.bir insan hem boylesine saglam sarkı soyleyip hem de sahne insanı olabilirmiş demekki..o bir çocukluk hatırası, o bir komşunun çocugu gibi sıradan ve mutevazi, o bir ulaşılması çok güç yıldız:))