bugün

"sarı sarı kimin yarı?" diye soran saftorik arabeskci.
''ne insanlar gördüm üzerinde elbiseleri yok ne elbiseler gördüm içinde insan yok'' cümlesini sarfeden ve (bkz: mevlana)nın kemiklerinin sızlamasına yol açan insan...
(bkz: mahsun un ölen şarkıcılarla düet yapması)
türk intikam tugayı tarafından canlı yayında kurşunlanması düşünülmüş, ama hedef akın birdal olarak değiştirilerek canını kurtarmış adamdır.
asmalı konak'daki ozcan deniz kişisinin oynadığı rol ilk önce mahsun kırmızıgül'e teklif edilmiş ancak mahsun kabul etmemiştir. bu nedenle son günlerde daha bi mahsundur kendileri.
kırolugunu metroseksüel imajla makyajlamaya calısan ve bu sekilde daha komik vaziyetlere giren garip bir kişilik.
iboyla yarışmaya çalışan,ibonun gölgesi olamıyacak derecede kötü sesi olan,konservatuvarlı,kasılmaktan yakında patlicak olan ülkemizin önde gelen kırrrolarından..
bir zamanlar canlı yayında ibrahim tatlıses'in elini öperken sonralarda biti kanlanan adamdır.
dinle adında yeni albümü piyasalara çıkan sanatçı.

albümündeki şarkıları;
1- Dinle - 03:39
2- Dönmeyeceğim - 04:03
3- Sevemem - 03:30
4- Gül Senin Tenin - 04:39
5- Azar Azar - 04:12
6- Sevdiğim - 03:39
7- Zarar Olsan - 03:47
8- Bu Yalansa - 03:45
9- Bu Şehir Senden Yana ( Eleni ) - 03:56
10- Çorbaya Taş Katanlar - 04:13
11- Uzaktayım - 03:06
12- Ellerin Kadınısın - 04:12
13- Diyarbekir`in içinde - 03:23
14- Felek - 04:29
15- Dinle ( Ragga Version ) - 03:39
son kasedi gerçekten hoş olan şarkıcı...hülya avsar 'ın da dediği gibi bağırmamış...soundları güzel..*

gül senin tenin...bir numara..
Çok önceleri izlediğim klibi adını duyunca gözümün önünden girmeyen şarkıcıdır. Söz konusu klipte kendisi konu mankeninin bir sağından bir solundan kafasını çıkararak kameraya çeşitli mimikler yapmaktadır ve karizmasına karizma katmaktadır. Dam üstünde un eler zamanın ötesine geçmiş unutulmayan bir eseridir.
tiki olma yolunda ilerleyen gül.
benim ülkemde benim milletimin üzerinden kazandığı paralarla kral gibi yaşayan ama kuzey ırak ta kürt paçavrasının önünde fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmeyen bir keko. *
an itibari ile aldığım maildeki resmi...
http://rapidshare.de/file...73/GERCEK_MAHSUN.jpg.html

resimde yorum var diye,yapmaya gerek duymadım...
pkk paçavrasının yanında resmi olan vatan haini. 5 milyon pkk lıdan sadece biri.
allah bizi kurtarsın demek istediğimiz sanatçımsıdır (bkz: ortadan kaybolan şarkıcılar)**
içkili gazinolarda program yapmam dedikten sonra para tatlı gelince barlarda program yapmaya başlayan sözünü yiyen sözde mert sanatçıdır.
bir ara microsoft Türkiye'yi satın aldığı iddiaları çıktı. Personelde istifalar başlayınca gafletini anladı.mahsun denince aklıma sürekli şu bilmem ne adalarındaki klibi geliyor. Ordaki hatunu nasıl kandırdılar heralde o kıl yumağı ile para karşılığında o klipte oynaması imkansız. Kesin bir şey var ama ne ?

Eminönünde kaset satan potansiyel teröristlerden tek farkı ... yok.

Bu adamların kürtçe dersi aldıklarını duymuştum.
beni yine yanıltmıyarak berbat bir şarkı ve allah muhafaza bir kliple ekranlarda görülen insan.
yeni albümünün ikinci klibinde dans edemeyince çöken şarkıcı,duygu insanı.kimle düet yaptıysa ölmüştür,cem karaca,kazancı bedih gibi.mahsun çök polis.
yaptiğı gafla ihlas şirketinin fatih terim adlı bir vantilatör piyasaya sürmesini beklediğim.konuştuğu her laftan kurduğu her cümleden nefret ettiğim prestijsiz türkücü.
dinle adlı şarkı ile r&b'ye göz kırpmış arabesk insanı. klibini de aynen r&b kliplerindeki gibi bi sürü yarı çıplak hanımefendi ile doldurmuş. (bkz: vay mahsun hatun yapmışsın)

edit: yarı çıplak değil %80 çıplak olacaktı hata yapmışım.
dinle klibinde askıları tutmasıyla bizi bizden alan, krizlere sokan şarkıcı.*
müptela klipindeki eşsiz hareketlere sahip olan kişilik...*
tuhaf duruşu ve bakışları yıllardır süren şarkıcı.bu sene yaptığı parça sanki biraz nina sky move ya bodyvari mi olmuş desem ne desem bilemiyorum.
Röportajlarından tanıdığımız kadarı ile kendisi delikanlı bir şarkıcıdır.Ağır abidir.Ceplerinde taşla dolaşır. bu eğimli duruşu cebinde taşıdığı taşlar yüzünden olsa gerek.
kliplerinde genelde kendisi oynamaz * ,sarışın güzelleri etrafında 360 derece döndürür ,o da yandan yandan , duruşunu bozmadan hatunu dikizler.

bir konuda hakkını yemeyelim ; konuşmasını ilk zamanlara göre daha anlaşılır hale getirmiş ,daha tane tane konuşur olmuştur.ama yine de fatih terim e bodrumkonserinde siz türkiyenin en büyük vantilatörüsünüz demekten kendini alamamıştır.

olsun yine de müptelasıyız , bağrımıza basarız , bandımızı alnımıza bağlar konserine yetişiriz..

(bkz: loo loo mahsun)
güncel Önemli Başlıklar