1. 20390.
    benim allahımdır.
    7 -7 ... infandous
  2. 20391.
    Gomis de bir form tutsa ve geçen sezonki performansını aratmasa
    Onyekuru
    Gomis
    Eren
    Muğdat çelik ve
    Yunus akgün
    Olmak üzere kadrosunda 5 adet forvet bulunduran takımım.
    (bkz: içerisi şampiyonlar ligi gibi)
    9 -1 ... ustegmenin postasi
  3. 20392.
    34 maçlık maratonun 2. Kısmını da başarıyla geçen takımımız.
    Onyekuru Sağ olsun sadece göztepe'ye atmadı o golü.
    12 -2 ... meyyus
  4. 20393.
    Şampiyonlar liginde başarısız olacak vasat takım.

Averaj takımı olur bunlar, şöyle bayern münih veya psg felan olur gruplarda da iyi bir çakış izleriz ağız tadiyla.

Daha göztepeyi zar zor yeniyorlar.avrupa fatihiyiz diyorlar t*nerci midir nedir alla sen komik.
    4 -10 ... s h a k t a r v8
  5. 20394.
    Birkaç gün içinde Ndiaye transferini açıklayacak olan Türkiye'nin açık ara en büyük kulübü. Bu sene de şampiyonluğu kimseye bırakmayacağız.
    7 -2 ... hudutsuz
  6. 20395.
    Sabah saat 07.36 hadi turkiye de 08.36. Takimdan oara kazanan adamin dahi aklina gelmemistir amk. Nasil bir fanatizm sizinki.

Not: gsli degilim fbliyim ama kendi takimimin holiganlari icinde ayni seyi soyluyorum.
    2 -2 ... ruut altmis alti
  7. 20396.
    Ndiaye gelince donk yedek kalacak ve takım 4 2 3 1 i çok sağlam oynamaya başlayacak. Fernando zaten normal bir futbolcu değil. inanın ki tam performansını verse, bu adamın türkiye'de ne işi var dersiniz. Adam bir kere mancityden geldi. Sizce adamlar ölü yatırım yaparlar mı? Oyun tarzına aşığım adamım. Donk ile sönük kalıyor. Ndiaye gelince dinamik olacak orta sahamız. Maicon eskisi gibi hatasız oynayacak. Emre desen adam sadece golü düşünüyor. izlerken mest oluyorsunuz. Rodi gelecek daha on bire. Serdar var... Üç hafta sonra inanılmaz bir Galatasaray izleyeceğiz. 2000 de olduğu gibi Galatasaray beklerini müthiş kullanmaya başladı. Açıklarımız sağlar. Takımın net bir şekilde ndiaye ve emrenin üstüne kurulması lazım. Çok başarı bekliyorum. bu iki oyuncu her oyunu domine edecek.
    4 ... t i b b
  8. 20397.
    mevcut kadrosuyla şampiyonlar liginde rezil olacak takım.
    -7 ... ergihn
  9. 20398.
    bu haftayı fena geçirecek takım, badou daha fragman. yangıncı tayfa neden transfer gelmiyor diyordu, malum 3 yıldızlı kerizlerin parası bekleniyormuş demek ki.
    3 ... penald
  10. 20399.
    mevcut kadrosu ve fatih hocanın deyimiyle gelecek 2 3 transfer sonrasında şampiyonlar liginde fırtına gibi esecek takım.
    ndaiye yolda ve nagatomo'nun arkasını besleyecek bir sol bekte görüşmeler sürüyor.
    ligi siker atarız da şampiyonlar ligi için stoperde biraz oynama yapmak gerekiyor.
    hep diyorum biz bu lige fazlayız bizim premier lig ayarında bir ortamda mücadele etmemiz lazım.
    2 ... kafam bir milyon