1. 19498.
    sahaya çıkarken soyunma odası koridorundan değil de nizamiyeden çıkıyormuş gibi hisseden takımım :d

menemenci samet'e minimum 5 bekliyorum bu hafta. deplasmanda 3 evde 5.
    #37571627 :)
  2. 19500.
    öyle bir şey yaptılar ki gemileri yaktılar.

inanılmaz bir harcama yapıldı.

muhtemelen şampiyonlar ligine gidemezse çinlilere satılacak.

elde avuçta olan her şey satıldı zaten.

galatasaray tarihinin en kritik sezonunu yaşıyo belkide uefa kupası sezonundan sonra.

ya herro ya merro dediler. bekliyoruz.
    #37578395 :)
  3. 19501.
    En yakın arkadaşımın çocukluk aşkı.
    #37578536 :)
  4. 19502.
    Bir an evvel yabancı yatırımcılara satılmasını istediğim kulubüm. Ha liselilerin elinde olmuş ha yabancı yatırımcının benim için hiç farkı yok. Hatta yatırımcı bunlardan daha iyi yönetir takımı. Hiç değilse derdi gs ismi ve adasından yararlanmak olmaz.
    #37578612 :)
  5. 19503.
    Çocukluk aşkım, her şeyim, Takımım.
    #37578615 :)
  6. 19504.
    Rakip takım taraftarları avuçlarını ovuşturarak çökmesini bekliyor, çok harcamışmış bilmem ne, 20 milyon euro kadar içerde kulüp ve takım komple yenilendi, büyük takımlar için 20 milyon euro para değildir, avrupanın en ortalama hatta vasat topçuları 10 milyon euroya kadar alıcı buluyorlar, bu sene sırf kombinelerden 10 milyon euro kadar bir gelir elde edildi maç günleri satışları galibiyetlerden alınan 2 milyon tl vs her şeyi hesaba kattığımızda seneyi ikinci dahi bitirse ve şampiyonlar ligine gidebilse hiç bir sıkıntı yaşamaz.
    #37578650 :)
  7. 19505.
    Yıllardır bir maç bile kaçırmadım. iyi olduğunda tribünde kötü olduğunda evde, barda bi imkan bulup izlerim. Sevda gibi bir şey. Kendimi bildim bileli beni hiç bırakmayan, yeri geldiğinde beni herşeyden çok mutlu eden canım kulübüm.
    #37578671 :)
  8. 19506.
    Arkadaşlar geri zekalı mısınız pardon? Birincisi kulüp borcu olarak diğer büyüklerden hiçbir altta kalır yanı yoktur. ikincisi gider gelir arasındaki fark 20m euro ki giden oyuncu maaşları da çok yüksekti zaten. Kaldı ki bir işe yaramıyorlardı.

Sanki kulüp 100 m harcamış gibi bu sene sonu bir şey olmazsa ayvayı yiyecek algısı yaratılması nasıl göt attığınızın işareti. Çin'e satılır denmiş bir de. Yarrak. Tek diyeceğim bu bak. Yarrak.
    #37578707 :)