bugün

mercedes' e karşı düşkünlüğü ile bilinen kişidir, aynı zamanda.
Başkent üniversitesi mezunu ve aynı zamanda bu okulda yüksek lisans yapmıştır hatırladığım kadarıyla. Ayrıca mercedes'in cabrio modellerine düşkündür.
kullandığı lüks otomobillerin motor bölümünde made in bosna paraları yazan kişi.
ne iş yaptığı merak edilendir.
(bkz: fatih benz)
zonguldakta başbakanı eleştiren saadet partis'i gik üyesi jr. erbakan. yakında şöyle ayar yemesi ihtimal dahilindedir: sen git baban gelsin evladım.
babadan oğula geçen bir sistemle milli görüş liderliği için hazırlanan şahsı muhterem. babandan bu millet ne hayır gördü ki senden de onu görsün.
boğaz kenarındaki yalısının garajında son model bmw nin yanında bir tane de son model mersedes i bulunan hocanın oğlu. ne iş yaptığını bilen yok. babasının emekli başbakan maaşı var ye ye bitmiyor, ne mübarek bir para. bereketiyle milyonlarca dolarlık lüks hayatlar sürdürülüyor.
saltanat meraklısı.
genç lider. mücahit junior.
numan kurtulmuş'u devirebilmek için son kozlarını oynayan, elemanlarını numan kurtulmuş'un katıldığı toplantılara, iftar programlarına göndererek pislik çıkarmaya çalışan artiz. başarılı olabilir mi ? diye soracak olursanız, nah olur!..
numan kurtulmuşa , kuran okunan ve herkesin oruçlu olduğu zamanda beynini yıkadığı salaklarla saldırıyı düzenleyen insan.
yazıklar olsun sana.
artis.
kayıp trilyonların şımarık çocuğu.

(bkz: ülkeyi karıştıranın erbakan olması) ben demiştim...
numan kurtulmuş' un pabuç bırakmayacağı, cahil cesaretine sahip sefil kişilik.
saltanıtı kaldırmadık mı biz amk dedirten şahsiyet, hani derler ya yırtık dondan fırlar gibi, sanki zamanında bu tip olayları resmetmişler.
bildiği tek yaşam tarzı lüks yaşam tarzı olan, partisine 1 gram katkısı olmadığı halde babasının oğlu olduğu için veliaht olarak görülen züppe bir kişiliktir.
babasından miras olarak parti kalan tek adamdır heralde.
mübarek hocanın senede üj bej araba değiştiren pek muhterem oğlu. saadet partisi iktidara diye diye kendisi patates oldu haberi yok.
saadet partisi'ni siyaset sahnesinden silebilmek için elinden geleni yapan dengesiz velet. koltuğa oturur oturmasına da, ortada ne parti kalır ne de milli görüş.
sürünün yeni çobanı .
partinin iftarına saldırı düzenlettiği iddia edilen, numan kurtulmuş'un tabanda yeri yok diyen şahsiyet. istifalar ile cevabını alan şahsiyettir aynı zamanda. bu dingil yüzünden numan kurtulmuş partiden istifa etti. 2 küsür oy oranına sahip partiyi 5.2 oy oranına taşıyan kişiyi partiden istifaya zorladılar. bakalım hocanın oğlu denilen bu şahsiyet neler yapacak dediğim kişidir.
yaşlandığında oğlu partisinin başına geçmeye çalışacak kişi. genel başkanlığı saltanat sanıyor hala bazı siyasetçiler.
tamam, olsun, başkanlığa getirilsin. eyvallah..
babası kadar ülkeye zarar vermesin de..
insani evladi vezir de eder, rezil de lafi vardir ya, iste bu sefil babasini rezil etmistir.
(bkz: hırsız junior)
Babasının ölmeden önce partinin başına geçirmek için uğraştığı, Tayyip'in oğlu kadar zenginlik konusunda şanslı olmayan kişilik. yazık lan çocuğa gemiciği yok aslında alırdı da 28 şubat geldi işte. belki siyasette bir yerlere gelirse olur.

bununla beraber Partisi için Numan Kurtulmuş denen ne idüğü belirsizden daha hayırlı olacaktır.