1. 1.
  türk sinemasının değerli ismi rahmetli 'öztürk serengil' in fingirdek kızıdır kendileri...
  10 ... speechbubble
 2. 2.
  (bkz: sermek)
  (bkz: komple seren)
  2 -1 ... ysg
 3. 3.
  (bkz: bu gecenin hatrına)
  1 ... armi
 4. 4.
  Babasının kemiklerini sızlatan, köpeğine de serdiği düşünülen, (bkz: paparazzi)lerin de gözünden düşen (bkz: loser) ekran fingirdeği..
  4 ... zlya
 5. 5.
  kendini abdde sattığı iddia edilen paris hilton sibel can karışımı tombul dişi.rivayet odur ki gerçek göz rengini kendi bile bilmemektedir
  2 ... plug in baby
 6. 6.
  konuşmasına her defasında ben kolejde okudum,annem yalıda oturuyo ama ben bunları hiç söylemem diye başlayan hanım kızımız.ayrıyeten her flörtüyle evlenen kısa bir süre sonra boşanan biraz saf olduğun düşündüğüm kişilik bir taraftanda sürekli zengin ve eğitimli bir ailenin ferdi olduğunu zikreden bu kızımızın çocuk yaşta sahnelere neden çıktığı enterasan gelmiştir bana zevk için olsa gerek...
  2 ... compassrose
 7. 7.
  herkes burnunu küçülttürürken, burnunu büyüttüren enteresan kişi. ayrıca bir rivayete göre, mimar sinanın fotoğraf bölümünü kazanmıştır; ancak deniz görmüyor diye gitmemiştir.
  1 -1 ... janis joplin
 8. 8.
  ıstakozdan zehirlendikten sonra bebeğinin öldüğü iddia edilen zat. allah rahmet eylesin.
  ... scarlet
 9. 9.
  gülben ismini duyunca havlayan bir köpeğe sahip kişi.
  1 ... doksanüç
 10. 10.
  çalışmayan etmeyen seren serengil'in nerden geldiği belirsiz parasının, annesinin uyuşturucu kaçakçısı olmasından kaynaklandığını eski eşi cengiz imren tarafından iddia edilen kişi.
  2 ... scarlet