bugün

sevdiği entry'ler

geceye bir atatürk sözleri bırak

Rahmetli görseydi gençliğin Türkçe seviyesini üzülürdü.

adayımız erdoğan 2028 de de seçeriz

rte secime giremedi, o yuzden akp kazanamadi denmesini zaten kimse istemiyor.
Secime girsin ki, kaybetmek neymis, en azindan bir kere tatsin.

Zaten ulkenin bu kadar boka batmisligina ragmen halende secilirse, bu halka hersey mustehaktir.

yapılan listelere eklenmeyen yazarlar

frankle beni aynı listeye yazanı skerim.

giresunlular

Karadeniz elfleridenler.

giresunlular

hiçbir has giresunlu arap milliyetçisi değildir, olmadığı gibi de tüm has giresunluların tamamı çepni türkmenidir.

türkiye'de gönüllü olan 42. ve 47. gönüllü alaylarının kurulduğu tek yer olup, mustafa kemal atatürk'ün fedaisi topal osman'ın yurdudur.

tüm giresunlular vatanına ve bayrağına aşıktır. yiğidin harman olduğu yerdir.

birinin giresunlular sorunu varsa; ya türk değildir, ya hazmedemiyordur ya da giresunlular unutamayacak şekilde fena canını yakmıştır. başka açıklaması olamaz.

giresunlulara laf atan o pis ağızlarınızı ve dillerinizi çepni türkmenlerinden sakının.

süt banyosu yapan adamın tazminat alması

Evet bilen bilir hani bir süt fabrikasında işçi küveti doldurup içinde yıkanmış üstüne üstlük bir de marifet gibi tiktok a atmıştı. işte bu herif beraat etmiş ve de tazminat bile kazanmış. Tazminatı beğenmemiş üst mahkemeye taşıyacak beyzademiz. Lan bu adam insanların sağlığıyla oynuyor tam idamlık. Adalet çölde bir yerde bu memlekette yemin ediyorum.

ilgili haber

ülkedeki pahalılığa devletin müdahalesi şarttır

Gerek emlak, vasıta, giyim gerekse gıda olaylarında fırsatçılık yapanlara devletin demir yumruğunu koyması gerekliliğidir. Herifler köpeksiz köyde değneksiz dolaşmaya başladı. Biraz kim jong un Luk şarttır.

tek başına olmak

en güzelidir.

asgari ücrete zam

ithalatta hammaddeye vergi sıfır, mamullere yüzde ebesinin hamam tası kadar vergi; ihracatta hammaddeye yüzde ebesinin hamam tası kadar vergi, mamullere sıfır vergi konulmalıdır. Ayrıca harkes oransal olarak toplam kazançtan yüzde hesabıyla eşit vergi vermelidir. Böylece düzelir ve uçuşa bile geçeriz. Zenginin gırtlağına çökülmeyen her sistemde, fakirler maaşı asgari alır yükü azami taşırlar. Çarkına tükürdüğümün dünyası!

üsküdar dan beykoz a müzik dinleyip yürümek

anadolu yakası boğaz sahilinde yürümektir.

emeklilikte şöyle yapacağım diyenlerin yapamaması

Gününüz Türkiyesini geçtim eski Türkiye'de bile yapamadılar. Çünkü emekli olunca daha fazla ihtiyaçlar hasıl olduğu için birde para yarıya düştüğü için genellikle sadece işe gitmiyorlar her şey aynı yani.

adresi google a güvenerek bulmaya çalışmak

Arabanız yoksa biraz sıkıntı olabiliyor. Misal ben bugün zorlandım. Civardaki Halk bazen Google dan daha çok işe yararlar.

alkol yasaklansın

Sen bana yasaksın ama ben sana tutsak.

sazları doğrayarak nehir kenarında yürümek

sakin bir yürüyüş yapmaktır.

iyilik yapınca gelen huzur etkisi

Geçenlerde bir teyzeye yol tarif ettim elindeki ağır eşyaları alıp götürdüm ve teslim ettim. Ne kadar dua etti. Bence mutlu olmanın en güzel yanı budur diye düşünüyorum. Üç günlük dünya ne bu hırs ne bu şiddet yahu. Yapmayalım bunları yav.

su içsem yarıyor

Bunu söyleyen biri derhal spor salonuna gidip sıkı bir diyet ve spor yaparak üstesinden gelebilir. Koşu bandı bu yüzden yapıldı. Sağlam bir iradeyle yapılamayacak hiçbir şey yoktur.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.