bugün

üzerinde geometrik şekiller olan, çokoprens ikamesi bisküvi.*
içindeki krema tadı her daim bozuk gibi olan aburcubur
proteinli bisküvi
tadi önce bozuk gibi gelen ama alistiktan sonra cokoprens'in pabucunu dama attiran ülker ürünü. piyasada pek bulunmuyor artik.*
nedense çok fazla rağbet görmemiş, muzlu-çikolata dolgulu ülker bisküvisi.
proteinli diye minik çocukları kandıran,her yiyişimden sonra 'acaba büyüdüm mü?'' diye heveslendiğim *bisküvi ama tadı güzeldir bence her şeye rağmen.Bizim bakkalda hala bulunuyor *
dünyanın en lezzetli bisküvi sandiviçi. gimalarda 10 lu paketlerini bulmak mümkün.

ülker probis..proteinli..
bisküvi severiz probis yeriz..
hem güçleniriz hem gelişiriz
proteinli probisi çok severiz **
kakao ve muz kremalı yedikçe yenilesi bisküvi.
hayatıma girdikten sonra çokoprense mesafe koyduğum yiyecek.
akşam akşam beni bakkalların kapısında dolaştıran uyuz çikolata.çok severim keratayı
çocukken ve hala vazgeçemediğim, 2 bisküvi arası çikolataya sahip, hoş bir kokusu oLan, tatLı mı tatLı bisküvi türü.
bana bir probis getirenin kırk yıl kölesi olurum.
(bkz: nerde satılıyo lan bu)
ümiversitde öğrencilerin vazgeçilmez yemeği.
(bkz: iyi ki aklıma getirdiniz hemen almaya gidiyorum)
çokoprense karşı savaşı kazanıp onu tuş etmiş proteinli bisküvi.yumuşak bisküvisi ve içindeki kreması ile gönülleri fethetmiştir ve alındığında hemen tüketilmelidir.
kahve ile iyi giden muzlu kremalı bisküvi. çokoprensten açık ara öndedir.
muzdan nefret eden ben bile deli gibi probis yiyorum. süt veya kahve ile süper gidiyor.
çokoprens den kat be kat güzeldir. iri ,en siyah giymiş mod da en saç sakal birbirine karışmış halde üni kantinine dalıp 2 probis bir de sade kutu süt diyebilme özgüvenini verebilecek kadar lezzetli bir yiyecek.
hafif anason tadı olan bisküvi.

çikolata kreması olmasa kavun ve beyaz peynirin yanında iyi gider. *
tadı çok güzel olan çikolatalı bisküvi. benzerlerinin yanında çok güzel bence. tek geçerim.
küçükkene proteinli diye reklamının yapılmasından dolayı içinde et var sandığım; ancak büyüdükçe tadına varabildiğim, soğuk sütlen mükemmel giden enfes abur cubur.
Bisküvilerin kralıdır, kraliçesidir probis.* Her tenefüs insanın gözü kantine kayar parlak parlak yeşil ambalajlarına.. Tut beni der aciz bünye dostlarına.. Probis güzeldir çünkü.. Görünce alınır, alınca yenir, yenince biter, bitince acı verir...
zaman makinası gibi bir şey. ne zaman yesem çocukluğuma dönüyorum, yemin ederim.*
sözlükte adına rastlamamla uzun zamandır yemediğimi farkettiğim üzerinde geometrik şekiller olan, yeşil ambalajlı çikolatalı bisküvi.
önce sıcak çay bardağının üzerinde biraz bekletilerek çikolatasının, buhar yardımıyla yavşamasından sonra ve çaya şeker atmadan tüketilmesini her zaman tavsiye ettiğim protenli bisküvidir.
bogurtlen cayiyla birlikte cok iyi bir ikili olusturan biskuvi. Yalniz bogurtlen cayi sekersiz olmalidir yoksa probisin tadini tam alamazsiniz.