bugün

entry'ler (464)

kemençem alli pulli

uuu beybi memleket damarlarımı kabartan şarkı türkü her neyse. cimilli ibo'dan dinleyiniz ve tebessümle kıpırdayınız.

fc barcelona fanatikliği

sanırım ciddi bir kısmı real'in gerçekten eskisiyle alakasız bir takıma dönüşmesinden kaynaklanan bir fanatizm.

marmara üniversitesi haydarpaşa kampüsü

uzuuun zaman sonra hakkında girdiğim entry'nin üzerinden 3 sene geçtiğini farkettiğim kampüs. güzel kampüsüm falan demişim yahu ne garip, orada bir sene fazladan geçirip, ikinciyi geçirmenin kıyısından dönünce, çıkarken "sen mi büyüksün ben mi" diye haykırarak hareket çektim bildiğin o kadar sıkmış artık. ha şimdi farma stajıyla başlarsam götüme baka baka yine haydarpaşa yolları taştan olacak ama, kısfmet.

turkcell in günlük 167 sms sınırlaması

o kadar mesaj atılır mı atılmaz mı karışmam ama deginilmesi gereken bir nokta var. sevgili turkcell bunu belirtirken demiş ki, artık günde tam 167 sms atabilirsin. be dangalak tavuk mu sikiyosun lan, onceden bu adam isterse 500 tane atiyodu zaten. sen hem buna sınır koy, hem de tavıra bak.

edit: ben bunu yazarken aylık telsiz bedeli ödeme mesajini atan adi operatör, ağzına sicayim.

sokakta yarı çıplak gezen kızlar

bunu yadirgayan hemcinslerime sesleniyorum. lan şortu giyince gelen o serinliği o rahatlığı bi düşünün. hem de bu sıcakta diğer alternatif pantolon iken. azmış falan değil abicim o kız, keyfine bakıyor sadece

uzak mesafe ilişkisi

hiç anlayamadığım bir şey varsa o da budur aga. elini tutma, gözünün içine bakma, doya doya öpme koklama, karşılıklı oturup geyiğin dibine vurma... eee? ne var abi napıyosunuz? telefonda konuşuyoruz msn falan cam açıyoruz. yapan vardır burda bu kadar insanın icinde, o yüzden ağır konuşmayayım ama; gerek yok be abi

seni seviyorum ve özür dilerim diyebilen erkek

zaten olması gerektiği gibi olan erkektir. ayrıca kadını erkeği olmaz bu işin, özür dileyemeyene de sevgisini soylemeyene de insan gözüyle bakmam. bu kadar net.

nothing else matters

söylenmesi en zevkli parçaların başında geliyor olabilir. o "so close" diye girişi yok mu? candan can alır yeminlen.

ben bir uzaylıyım ben küçük bir uzaylıyım

küçük değil de legal diyen şarkıdır sanki ama hadi bakalım.

beşiktaş ın türkiye kupası nı iade etmesi

o zaman uefa'ya da gitmesin ama olmaz ki o zaman gitmesin parayı da geri versin amaaa. şeklinde manasızca konuşabilenleri açığa çıkarmıştır. ya arkadaş, o kadar kolay mı uefa'ya gidip, arkadaş biz şüpheye bile katlanamıyoruz, o yüzden kupayı "aklanana kadar" iade ediyoruz -bakın kendi adamını satma falan yok- bizi maçlara almayın. liste size gelmiş ama yapın bi büyüklük demek. yarın mahkeme bitip aklanınca ne olacak; o kadar geliri kim karşılayacak. ha eğer aklanmazsak zaten uefa bu konuda gereğini yapacaktır biz maçlara çıksak da sen merak etme.

serdal adalı

eğer gerçekten yaptıysa o şikeyi, getirdiği bütün adamları da alıp gitmesini istediğim adam. biz quaresma guti olmadan da vardık serdal başkan, ne gerek vardı bu kirliliğe.
her aklıma düştüğünde editleyeceğim sanırım bunu ben. ulan vicdansız, hani rahat olacaktık, hani böyle bir şeye bulaşmamıştık, hani masumduk lan biz. yazıklar olsun lan hepinize, ben inanmıyorum masumiyet karinesine, sikeyim karinesini. ha ilerde hakkaten masumluğunuz ispatlanır, çok isterseniz hayatımın sonuna kadar günde 10 kere özür telefonu açarım hepinize; ama inanmıyorum. yazıklar olsun

tayfur havutçu

ah be kaptan, o kadar rahattım ki seni aldıklarında. tayfursun lan sen; süleyman seba'nın akrabası hem de. onun hatrına yapmamışsındır diyordum en kötü ihtimalle. belki hala suçsuzsundur; ama bu kalp bi' kere kırıldı. hem de çok kötü kırıldı. yapmayacaktın, adın dahi geçmeyecekti, aklanırsan yıllarca özür dileriz ama diğer ihtimal hala varken sen nasıl beşiktaşın çocuğu olarak kalacaksın gözümüzde?.. en kötüsü de, şikeyse de biz yaparız diyen götoğlanlarının diline düşürdün ya bu renkleri, alacağın olsun.

türk polisi

bugün bir haber gördüm. hastanede elemanın biri polisin silahını alıyor, onunla ilerlemeye başlıyor. amacı acil doktorunu vurmak. kamera goruntulerindeki bir polis kaçıyor, digeri adamın çok arkasında olmasına rağmen saklanmak için bi odanın kapısını zorluyor. ve biraz once öğrendiğim kadıköy saldırısı... göte girmesin diye çok içten yazamıyorum ama, ne boka yarar bu kurum

google plus

yar bana da bir davetiyeeee diye yırtınmak istediğim sosyal ağ.

salto atan terlik

son görüşümden yaklaşık iki saniye sonra kaşımın kenarına dalışa geçmişti. lan koltukta oturmuyor olsam kaçardım hee valla.

balkonda sigara içmek

şu yaz günlerinde, diğer evlere nazaran püfür püfür balkonumda fosur fosur içtiğim camel'ımı getirdi aklıma şimdi hiç gereği yokken. sigarayı bırakmanın en çok özlettiği...

erol köse

devlet bir şekilde bu adamın elinden diplomasını ve o ünvanını almadan, ben mezun olup onla aynı ünvanı almayacağım ulan. soğudum yemin ederim.

avea

iphone 4'ü getiren son operatör olmasını neden kutladığını anlamadığım firma. arkadaş zaten bi sen kalmışsın bunu yapmayan, bir getiriyorsun, ortalığı birbirine katıyorsun. iphone'u bi övmeler, şubeleri balonlarla süslemeler, davullu zurnalı müzik vardı lan istiklal şubesinde. ayı mısınız kardeşim aylardır vardı zaten alet. biri açıklasın allaasen.

pisa kulesi türkiye de olsa olacaklar

yıkarlar abi. net.

istanbul da 40 gün 40 gece alışveriş ve eğlence

bütün iranı ülkeye doldurmuş festival. sokarım hacı ben böyle işe. kendi ülkemde festival var, bir tane indirim bulamadığım gibi, üzerime olacak bedeni de bulamıyorum. hem de markanın istanbuldaki bütün mağazalarında. kendi ülkemde götüme pantolon alamadım lan. istiklal caddesi arap kaynıyor. adım atılmayacak kadar kalabalık. bu festivalin sonuna doğru arap düşmanı milliyetçi bi herif olacağım bu gidişle. döviz gelsin ülkeye tamam da, başka yolu yok mu amına koyayım yeter lan!