bugün

ülkemizde pahalı olmasına rağmen aslında orta sınıf ürünler üreten firma. bunun üst seviyesi için (bkz: Massimo dutti) alt seviyeleri için (bkz: bershka) (bkz: pull and bear)
giyilebilecek en iyi ürünleri üreten ispanyol markası...

Kesimi olsun, kalite fiyat performansı olsun tek geçerim. Diğer markalara göre fiyatı gayet uygun bence... Ürünü aldın iki ay sonra sorun mu yaşadın ? Laf etmeden iade alıyorlar...
sivas ilçesi. 2010 yılı şubat ayında şehirler arası yolculuk yaparken 8 saat civari mahsur kalmıştım. ölüm gibi kar vardı.
Mezarlık ve arılıklarıyla ünlü Sivas ilçesi.
sonbahar-kış koleksiyonundaki hırkaları harika olan markadır. ba yıl dım.
(bkz: alan adı)
Sivas ilçesidir.
Pahalı biraz.
türküleri çok sevmeme rağmen hiç sevmediğim türkücü kadın.
yapmacık.
giyim markası.
Çok entry girmeyin aynı anda insan indirim var sanıyor.
sesi çok güzeldir. yine de bir gülay değil.
Dunyada en hizli koleksiyon degistirmesiyle meshur olmus ve parayi vurmus giyim markasi.
Bi kaç şortu dışında beğenip de aldığım ürünü olmayan, abartılmış marka. Parfümleri hep bilindik kokuların çakma versiyonları. Ayrıca kalıcılıkları da kötü. Sevemedim gitti.
takım elbiseleri kesim olarak efsanedir. o fiyatlara alabileceğiniz en iyi kesimlere sahiptir. ancak 2. sezonda salar kendini. az giyseniz, dikkat etseniz bile bu böyledir.
Her sezon beni tam kalbimden vuran markadır. Kalitelidir. Mangoyu forever newi hm yi cebinden çıkarır. Bi bakarsınız fiyatlar ilk çok uçuk bir de bakarsınız indirime ne zaman girdigini anlamadan en güzel ürünler satılmış.
Sivasın ilçesidir. Balı ile meşhurdur.
ispanya'ya bağlı pahalı giyim markası.
Naylona 50 tl istiyorlar.
Çok dağınıktır.

Hiçbişey yerinde değildir çalışanlar sadece katlar ama neyi katladıklarını bilmeden.
lisedeyken okulu asıp kızılay a gittiğimizde mutlaka uğrayıp öğrenci harçlığımıza uygun bir şeyler bulup alırdık buranın alt katından. ama bir kaç sene önce aldığım ve çok kısa süre giydiğim jeani caaart diye yırtılınca, ispanyol paçavrası diye veryansın edip soğudum kendilerinden...
Türkiye piyasasından çekilme kararı almıştır. Elimde olsa bende gideceğim.
Bir zamanlar beni cepten arar, ürün tanıtırlardı. Hesabım vardı amk, bakkala yazdırır gibi yazdirirdim.
euro 2016 da öttürmüştür.
Ürünlere değişik isimler verip kakalamaya çalışan marka. Aynı kesimin zara olmayanını dışarda beğenip almazsın.
" ne iş olsa yaparım abi" gibilerinden üzerine vazifeymiş gibi" ne şarkı olsa söylerim abi" modunda olan, slov şarkıları bile sanat müziğini bile arabeskvari ,ağlak ağlak okuyan şarkıdan soğutan bir türkücü. bir pop türü kaldı. ona bulaşmasa iyi olur.