bugün

entry'ler (396)

aybüke yalçın

Vatan Seni gelin etmiş
Şen ol Aybüke ,
Bir Şehit verilecekmiş
sen ol Aybüke ..!

evlenmeyi asla düşünmeyen insan

Şahsımdır. Böyle çok mutluyum. Aldatılmak istemiyorum. Bir sözleşmeye imza atar gibi nikah yapmak sonrada para pul yüzünden kavga etmek istemiyorum. Aşk evliliğine inanırdım. Artık kalbim yerine sanki taş taşıyorum. Bırakın insanları herkes evlenmek zorunda değil.

erkeklerin en olgun olduğu yaş

Yok öyle bir yaş.

burak yamantürk

Adam yürüyen karizma. Ama Özge Özpirinçciyle kısa zamanda ayrılırsa şaşırmam. Özge Özacarla çok samimi duruyorlar ki aralarında bence kesinlikle bir elektrik var. Böyle yakışıklı adamları dışarıdan korumak çok zor.

kalp kırmadan kilo almışsın deme yolları

Yanakların tombik tombik olmuş.

gecenin şiiri

Hızırla Kırk Saat
Sezai Karakoç.

sözlük yazarlarının kötü huyları

Takıntılı olmak.

günün sözü

Çilekli süt için. Mutlu olun.

seni sen yapan şey nedir

Onca kötülüğe rağmen hala iyi kalabilmem.

sakalsız bile yakışıklı olan erkek

Gerçekten yakışıklı erkektir. Sakalla bıyıkla zaten herkes yakışıklı oluyor. Mühim olan sakalsız yakışıklı olabilmek.

evlendikten sonra çalışmayan kadın

Kendi çalışmak istemiyorsa birşey denilmez. Ama eşi böyle istiyor diye bırakıyorsa işi, aklını başına alması gereken kadındır. Kocasının ağzından çıkan iki kelama kaderini teslim etmek kadar tehlikeli birşey görmedim bu hayatta. Çalışmak sadece para kazanmak değildir ki ! Kendini geliştirmek, çocuğun ailen için çabalamaktır.Kendini yalnızlığa işe yaramazlığa teslim etmemektir.

sadakat

Hayatımda bundan daha fazla saygı duyabileceğim bi olgu olamaz. Sadakate sahip olan insanlar öyle onurlu öyle asil öyle yüceler ki gözümde. Sadakat varsa eğer herşey olur gider, güveni getirir peşinde, huzuru katar yanına. Şimdi bunlar varken mutsuzluk diye birşey olabilir mi ? Mutluluk diye delirenler sebebini burdan işlesin. Yoksa kuru mutluluk sadece anlık kahkahalardan ibarettir. Önce sadakat, önce onu kendine, sonrada karşındakinin yüreğine bunun inancını yerleştir. Bak bakalım kimse yıkabiliyor mu seni ?

terk edilmek

Babasının karanlıkta ortada bırakıp kaçtığı bir çocuğun ağlaması feryat etmesi ciğerinin sökülmesi gibi bir andı sanki. gerçekten biri ölmüş gibiydi. Kolumun birini kaybetmiş gözümün feri sönmüş gibiydi. Yaz ayıydı. Ama sanki cehennem ateşi harlamıştı bulunduğum toprağı. Kavruluyordu içim. Dünya başıma yıkıldı derlerdi inanmazdım. Bu cümleyi kuran boşa kurmamış demek ki.O günden beri duygu namına hiçbirşey hissetmiyorum. Kaskatıyım. Güçlüyüm güçlendim atlattım ama duygularım alındı resmen.

bir kadının en güzel olduğu an

Onu gerçekten sevdiğiniz her andır. Çünkü kadınlar sevildikçe bunu hissettikçe güzelleşirler.

yazarlar bar açacak olsa verecekleri isim

Halley bar.

tatlı denince akla gelenler

Künefe,kazandibi,sakızlı muhallebi.

neden intihar etmiyorsun

Çünkü bu hayatın boğazlarına daha tırnaklarımı geçirmedim. Eğer birgün kaybedeceksem bile savaşarak kaybetmeyi tercih ederim. Zamanında kafamı çok kurcaladı bu intihar meselesi. Umudumu kestiğim inancımı sorguladığımda oldu. Ama anladım ki ben istediğim olana kadar uğraşacağım. Tıpkı bir filmde söylediği gibi akrep değilim sonu görünce kendimi sokmam.

en son alınan iltifat

Sen zorların kızısın. isteyipte yapamayacağın birşey olamaz.

erkekleri çekici yapan detaylar

Merhamet ve anlayış.

bir ilişkinin olmazsa olmazı

Güven ve sadakat.