bugün

genelleme yaparak butun turk erkeklerinin oglanci oldugunu iddia eden yazar. birileri, butun erkeklerin taksimin gay barlarinda cirit atmadigini anlatmali kendisine.
uludağ sözlük semalarında pek si...kafaya takılmayan yazar. en az yarım saattir çaylak ama, kimse farkında değil. yazma sen burda kimse okumuyor seni. git burdan sen.
sanırım fenerbahçe'yi türkiye'den çok seviyor. (bkz: maç sonrası kürdistan da son durum)
bir taşla birkaç kuş birden vurmuş kullanıcı.
(bkz: kürdistan dan galatasaray sk ne tam destek)

1-kürdistan'ı legalleştirmiş,
2-kürtlerin ekseriyetle galatasaraylı olduğuna vurgu yapmış,
3-kuzey ırak'taki barzani'yi tüm dünya kürtlerinin lideri ilan etmiş,
4-türkiye'deki kürtleri de "kürdistan halkı" olarak nitelemiş.
kürtçü yazar.
sanırız en çok şu konu ile ilgilenir: (bkz: kürtlerin eşcinsellikte özgürlük istemesi)
sözlüğe kandilden bağlanan terör örgütü yandaşı yazarımsı.
(bkz: ismiyle müsemma ibne)

(#15522413) burada açıkça kıroistanı kurarsak sizi mersin'e sokmayız diyebilecek kadar şirazeyi dağıtmış labunya. bunların birisinde zerre akıl olsa dişimi kıracağım.
kürdistan hayalleri kuran bir ibne.
not: ibne hakaret amacı ile kullanılmamıştır. bildiğin ibne bir yazar. gay yani.
diğer kürtçülerden farkı, gay olduğunu açık açık söylemesidir. bu açıdan açık sözlüdür.
t.c. anayasasına göre vatanın bölünmezliğine tehdit unsuru içeren yazılar yazdığı ve modların bu yazıları silmediği gerekçesiyle kendisine bizzat savcılığa gidip suç duyurusunda bulunacağım yazar.
türkçe kürtçülük yapan dımbıl...

bu başlık sen ve senin gibilere gelsin madem;
(bkz: kürtçülerdeki inanılmaz mantık hatası)

not: "dımbıl" kürtçe "gay" demek...
hasta ruhlu canlı. eğleniyor kendince.
(#15522321) kendisi ülkemde yaşadığı için utanıyorum. ve ayrıca kürdistan diye bir yer yok bunu iyice kafana kazı.
türkçülerin fa$istlikte sınır tanımazken, bu adamı suçlu bulması ironi olsa gerektir. gülüyorum lan.
böyle bir nicki olan adama kürt yaftası yapıştırmak nedir lan ?

kürt haritasını merakla takip ediyorum.
son iyi oylananlarına bakılınca sözlüğün pkklı gaylarla dolu olduğunu gördüğümüz yazar.
(#15574866) atatürk heykellerinin yıkılmasını istediğini dile getirebilmesini, korkusuzluğuna bağlayan cahil yazar. oysaki bu nankörlükleri dile getirebilmesinin yegane temeli atatürk'ün ona bağışladığı özgür vatan toprakları ve demokrasidir. bre kara cahil ne anlar bundan.
kaşınan yazardır. zevkle kaşıyacak bir gruba hitap etmektedir. dikkatli olmalıdır. korku filmlerinde ölmemenin yollarıyla ilgili açılmış bir çok başlığı okuması gereken yazardır.
hem gay, hemde ülke düşmanı olarak tahmin ettiğim, beyin kıvrımlarının kısa devre yaptığı, göt kılından bile değersiz ki; dirsekteki kirden daha değersizdir, böyle eciş bücüş bir yazar.
öbür taraftan yazmaya başlamış yazardır. zira azap çekenleri bile hissediyor anlaşılan. ben dedim dikkatli olsun diye ama çok hızlı oldu bu kaşıma olayı, çabuk gitti yazık.
dünün ibnesi anlamında türemiş kelime.
(bkz: dünkü bok)
(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
(bkz: gerizekalının ta kendisi)
derhal silik olması gereken zavallı yaratık.
izmir'i bilenler için söylüyorum. ha neden izmir, ne alaka?

bu yazara gördüğüm en yakın örneği girmek istedim.

gaziemirden havaalanına doğru ve devamında aydına doğru devam eden yolun kenarında yaz kış hayat kadınları bulunur.

alanı da olur bakıp geçeni de.

bu yazarın doğum yerinin aydın asfaltı olması kuvvetle muhtemel.
yanlış yere gelmiş. kendisinin dağlarda olması gerekti. g3 silahın tadına bakması lazım.