bugün

entry'ler (175)

behzat ç ye idris naim şahin sansürü

zaten adamı zorla evlendirdi senarist. yoksa savcı mavcı evleneceği yoktu onun. kadınlardan yana bu kadar sorunlu olan, çocuklarının biri öbürünü gebertmiş, hayatı bok çukurunda olan bir insan, tutup da bu saatten sonra evlenmez, evlenmemeli de.

lisenin tek cümlelik özeti

gerçek arkadaşlıkların varolduğunu hatırlatan nadide yıllar.

kürt ile evlenmek istemiyorum

haklı sebepleri olan kızdır. ayrıca bunda abartılacak ya da kızı suçlayacak bir durum yoktur. biz oluşturmadık bu ayrımı. biz içimize alıp, haklarını eşitleyip, kurtuluş savaşında hepsi kardeştir derken onlar kendilerine toprak edinme, ülke içinde ülke yaratmaya çalıştılar. sonra da suçlu biz olduk. ama unutulmasın ki her koyun kendi bacağından asılır.

buse terim

cinstir,burnu havadadır, kendini manşet konusu yapmak için uğraşmaya çalışandır. yani ünlü dediğimiz kesimin alt tabakası oluyor bunlar.

dar pantolon giyip sokağa çıkan kız

yakışıyorsa, güzel duruyorsa giysin denilesi kızdır. bazıları var bacakta selülit almış başını gidiyo bir de üstüne yok mini etek yok dar tayt giyiyorlar insanın midesini bulandırıyorlar. kesinlikle onaylamam böyle bir görüntü kirliliğini, fakat yakışıyorsa giysin anam sonuçta mal onun değil mi? aşırı hayallere kapılanlar göz kapaklarına engel olamıyorlarsa eğer şap kullanmaları tavsiye edilir. terbiyesizliğe lüzum yok herkes hadini bilsin. göt onun götü sana mı soracak açarken?

tüm varlığı bir çantaya sığacak kadar zengin olmak

gerçek özgürlüğün simgesidir.

yarın için yazarların planları

taşınmak. samsun un yolları taşlı...

adamın ağzına sıçan şarkılar

ross coperman- holding on letting go.

atatürk ün dini nikah yapmadan evlenmesi

yalan beyandır. ama doğru olsaydı bile hak verirdim. padişahlarımız kendinden çocuk sahibi olanlara bile bunu yapmazken Atatürk'ten neden beklerler acaba?

hoşlanılan erkeğin bana şu kızı yapsana demesi

kız arkadaşla aranın açılmasına sebep olacak kıskançlık krizlerine sokan durumdur. böyle bir durumda genelde kızlar hoşlanılan erkeğe kabahat bulmaz zaten. ama o kızın damarında orospuluk olduğu düşüncesi insanın beynine yerleşiverir hemen.

benden sevgili olmaz diyen erkek

ben sadece kullanır bırakırım demek isteyen erkektir.

yazar nicklerinden meslek tahmini yapmak

(bkz: 1 1 2 3 5 8 13 21 34 55): matematik profesörü.

kızlardan erkeklere tavsiyeler

(bkz: ian somerhalder) den örnek alın.

yazar nicklerinden meslek tahmini yapmak

(bkz: yestergay): gaydir,verendir.

yestergay

(bkz: dünkü bok)

yestergay

öbür taraftan yazmaya başlamış yazardır. zira azap çekenleri bile hissediyor anlaşılan. ben dedim dikkatli olsun diye ama çok hızlı oldu bu kaşıma olayı, çabuk gitti yazık.

yestergay

kaşınan yazardır. zevkle kaşıyacak bir gruba hitap etmektedir. dikkatli olmalıdır. korku filmlerinde ölmemenin yollarıyla ilgili açılmış bir çok başlığı okuması gereken yazardır.

atatürk ün heykelinden bile korkan zihniyet

fitne sokmaya çalışan bölücüdür. salak olduğu da unutulmamalıdır. ancak bir (bkz: salak), böyle bir aptallığa hizmet eder.

atatürk heykelleri kaldırılsın kampanyası

yakında paraya resminin koyulmasını isteyecek kadar gafil bir insan evladının uydurmasıdır.

meslek tahmin ederek eğlenen yazarlar

kahve yapmayı öğrenmesi gereken yazardır. bunu bir meslek haline getirecekse önce kahve falı.