bugün

(#13134783) türk, kürt olmak kimsenin elinde olmadığı gibi eşcinsel olmak da kimsenin elinde değildir. cahillik hakikaten başa beladır. biraz okuyup araştır.
türkiye'deki lgbt'lerin ezici çoğunluğunu oluşturup hala -bizden çıkmaz öyleleri diyebilen kürtlerin varlığını ortaya koymuştur.
kürt değilim, eşcinsel de değilim ama eşcinsellere özgürlük istemek gayet güzel bir davranış. ezilen birileri, daha da ezilmemek için bu ülkede kendi haklarını arayamıyorlar. bunun yerine vatandaşlarımış aramış. kötü mü?

aferin kürt kardeşlerimize. ellerinize dillerinize sağlık.

"hahahah eşcinsel kürtler" gibi bir anlam çıkartan ergen bünyelere de teessüf ediyorum. ergen bünyelerin ezim ezim ezildiği bir dünyada kendilerinin haklarını kimsenin savunmaması dileğiyle.
(bkz: kürtlerin ensest ilişki için özgürlük istemesi) zira ben onlar kadar dayı oğlu, hala kızı vs evliliği yaşayan başka topluluk görmedim.
bir halki belden asagi sozlerle vuran soylentidir. escinsellerin ozgurluk istemesi gibi bir baslik daha mantikli olacaktir. bu baslikta degerlendirecek olursak haklidirlar efendim. escinsellerde ozgur olsun...
hem ırkçı hem homofobik olmak, aşırı dar ne kadar bol insan var.
bir hastalık olan eşcinselliğin kürtler arasında aynen dünya'da olduğu gibi özgürlük istemesidir.
(bkz: dire kürt)
eşcinsellik konusunda çok baskı görmüşlerdir. ayrılıkçı olmaları da bir anlamda bundan kaynaklanmaktadır. kendi köylerinde doyasıya cinsellik yaşayamamaktadırlar.

sanırım midem bulandı.
(bkz: dövled bize çaggmıyır).
(bkz: hejvin dergisi)
Alışkanlık iste. Gün gelir de Aysel tugluk ve diğer orospu cocuklarını eşcinsellerin eyleminde görürseniz hiç şaşırmayın. Biz her türlü özgürlük istiyoruz diyip bunun için de eşcinsellere destek oluyor havası vermeye çalışırlar. Ulan orospu cocuğu olmak çok zor harbi.
özgürlük değil, eşcinsellikte dahi eyalet istyorlar.
(bkz: dövlet sigişmemize yordim etsin)
Kürtlere hakaret etmek için fırsat kollayan internet lümpenlerinin yeni mottosu.

ya arkadaş bursalı travestiler "biz bursa çocuğuyuz, istediğimiz yerde sikişiriz" diye kameralara bağırdığı görüntüler üzerinden türk travestiler geyiği mi çevirmek gerekiyor?

yani otu boku, etnik meselelere getirip ondan sonra "cumhurbaşkanı bile oluyorlar ama ülkemizi bölmeye çalışıyorlar. kimse onları dışlamıyor. türküm demek faşizm oldu" geyiği çevirmek nasıl bir öküzlüktür?
(bkz: dövlet bizi sikmiyör)
(bkz: dövlet bizi beleş amoliyat yopsin)
eşcinselliği gizli yaşayan yüz binlercesinin talebidir.
hepsine hollanda vizesi verilerek çözülebilecek meseledir.
her konuda tepemize çıkan kürtlerin şimdi de saçma sapan cinsel fantezilerine özgürlük istemeleridir.
daha fazla çoğalmalarını önlemek maksadıyla evet cevabı verilmesi gereken istek.
ırklarına çok yakışacağını düşündüğüm bir harekete kalkışmışlardır , sözde bayraklarını flama olarak taşımalarını umut ediyorum.
kendilerine çok yakışacak özgürlüktür. bu hakları hemen verilsin.
sorun olan kürt olmaları mı, eşcinsel olmaları mı yoksa özgürlük istemeleri mi?
sorun olmaması gereken durumdur. ama birilerine gün doğmuş belli.
sloganları şöyledir: (bkz: dövlöt bizö vozölin vörsin)