1. 1.
  bir iki tanesi hariç hepsi birbirine benzeyen zırvalar. mesela şu an aliye diye bir halt oynuyor. kadının sesi ali ama kendisi aliye. açın flash tv'yi güreş izleyin. kafam attı bak.
  2 ... black sabahat
 2. 2.
  Zahmete girip izlemeye değmeyecek dizilerdir
  1 -1 ... panapa
 3. 3.
  şu an bizim evdekiler tarafından izlenen zamazingolar. dalacam hepsine.
  1 ... black sabahat
 4. 4.
  yerli yersiz saçmalayan insanların bulunduğu %90 ı abes televizyon programlarının bütünü.
  1 ... selmagezinir
 5. 5.
  rol yapamamak, yapmacık olmak, aynı tip senaryolar, her dizide aynı insanlar, yabancı dizilerden konu araklamak, kısaca istenmeyen ne varsa bu dizilerde var.
  ... goksunv
 6. 6.
  insanlara ders verme onlara bir şeyler kazandırmanın duygu sömürüleriyle yer değiştirdiği diziler.
  ... wicker park
 7. 7.
  aynı aktörler, aynı konular, duygu sömürüsü, silah, kan ve insanları şiddete iten gereksiz diziler topluluğu (kanal sahiplerirnin reklam gelirleri milyon dolarlarla ifade ediliyor)

  -aptallara kolay gelen tv dizileri de denebilir.
  1 ... ziftlisutlac
 8. 8.
  cem ismini umarsızca sömüren dizilerdir. kardeşim memlekette isim mi kalmadı herkesin adı cem oluyor? tamam çok güzel, karizmatik bir isim * olabilir ama bu kadar ayağa düşürmeyin lütfen.

  (bkz: genç cem ler rahatsız)
  1 -1 ... phoibos apollon
 9. 9.
  Yerli degildirler efendim bu diziler . Cia labaratuarlarinda hazirlanip evlerimize kadar servis edilirler . Amac Turk aile yapisini bozmak , yozlastirmaktir . hemen her dizide babasinin kim oldugu belli olmayan bebeler , yasak iliskiler, bilmece bildirmece dil ustunde kaydirmacalar vs vs .. izlemeyiniz , izlettirmeyiniz .
  1 ... migfer
 10. 10.
  senaryoların birkaç günde yazıldığı, gerizekalı konuşmaların geçtiği, başroldeki oyuncuların berbat rol yaptığı, yönetmenlerinin daha bir fırın ekmek yemesi gerektiği, türk halkının ilgisini çeken karısını aldatan koca, dağılan aileler, mafya-derin devlet hesaplaşmaları, delikanlılık, töre, doğuluların yaşam tarzı gibi konularla malı götüren dizilerdir. bi de güzel bi jenerik müziği, güzel türküler eklenince göbeğini kaşıyan adamlar, denize paçalı donla giren teyzeler müptelası olur.
  1 ... gmail notifier