bugün

entry'ler (508)

beyler yaz neden hala gelmedi

Turizm Bakanlığı, Yeterli Turist Sayısına Ulaşılamaması Nedeniyle Bu Yıl Yaz Mevsiminin iptal Edildiğini Duyurdu.

Zaytung.

ramazan ayında iş yerinde kahvaltı yapan öküz

şu an oruçlu olmama rağmen iş yerinde yanımda sigara içenler yemek yiyenler var. ben ibadet yapıyorum diye onun kendini kısıtlamasına gerek yok (tabi bokunu çıkarmamak kaydıyla) ben bu ibadeti sadece aç kalmak için yapmıyorum sonuçta nefsimi de terbiye ediyorum.

suriyeliyim bende oruç tutuyorum

de ayrı yazılır çomar kardeşim. allah kabul etsin.

yatağa kahvaltı getiren kocasını tersleyen kadın

titiz kadındır yatak üstünde yemek yenmeyecegini bilir ve kocasını uyarır.

milleti davul çalarak uyandıran inanç

bu inanç değil Osmanlı'dan kalma adettir. bunları yaşatıp korumamız lazım.

nasırlı el

düzenli spor yapan biri olarak sahip olduğum el. ayrica yazları köye gittiğimde kendimi emekçi gibi de hissettiriyor.

bedelli askerlik

ulan orada doğuda evlatlarımız birbir şehit düşerken rahat edebiliyor mu bu bedelli yapanlar. hiç mi akıllarına gelmiyor ben bastım paramı kaçtım. bu yavrular orada çaresizce görevlerini yapıyorlar. tamam hadi sen korkarsın bi tarafın yemedi gitmeye bari burada yok öyle yok böyle diye ahkam kesme.

bekarete önem vermeyen gavatlar

her erkek bekarete önem verir. kimisi dışarı vurur. kimisi modernim ayaklarına burada yalan söyler.

16 temmuz 2017 sabahı

daha yaşanmamış tarihtir. 2016 olmasın o.

sağlık para seks hariç en mühim olan tek şey

nikotindir. sağlık para sex üçlüsüne sahip bir insan bunun üstüne bi cigara yakmasin mı şimdi.

61 bin entry girmek

her entrysine 5 dakika ayırsa 61000×5=305000 dk
305000÷60=5083 saat
5083÷12=212 gün
212÷30=7 ay
hayatından 7 ayı boş yaparak harcamış yazarın saçma gururu. (bkz: evet)

800 dilde seni seviyorum diyebilen insan

o kadar dil mi var dedirtir.

para isteyen dilenciye ben ogrenciyim demek

ben onun yerine genelde o sormadan direk ben soruyorum para var mı diye direk uzaklasiyor. tavsiye edilir.

sabri sarıoğlu

kusura bakmayın ama herifin adı çıkmış sahada ondan kat be kat kötü oynayanlar varken her kötü sonuçta bu herife yüklenmek biraz haksızlık gibi geliyor. yetenekli biri olmasa da maç boyu mücadelesini sürdürdü. kızılması gereken birileri varsa onlar da cezalı olacaklarını bile bile sorumsuzluk yapan selçuk ve buraktir.

mühendisin oyuyla dağdaki çobanın oyunun eşitliği

demokrasinin gercekleridir dağdaki çobanla senin oyun eşit olacak tabi demokrasi bu yönüyle güzel sadece bunun yüzdesi önemli senin eğitimli insanın bu kesime oranla fazlaysa bi sıkıntı olmaz. ama gelgör ki durum öyle değil sen ne kadar kendini yırtsan da eğitim seviyemiz artmadıkça bu sıkıntıyı yaşayacağız.

derin futbol

sinan engin : dana hayvanlar aleminin yıldızıdır.
ahmet çakar : ne biliyorsun kaç tane dana tanıdın.
daha sonra kurbanlık fiyatlarını tartışmaya başladılar. efsanesiz ne diyelim.

dünyanın en güzel kadını

barbara palvin
elçin sangu.

ağzının ortasına çakılası ünlüler

rasim ozan kütahyalı trolü.

anamur muzundan washington portakalına efsane ayar

ulan bi de hiç üşenmedim sonuna kadar okudum amk.

hassiktirin nazikçesi

siktiriniz gidiniz efenim.