bugün

entry'ler (12)

evlilik

ilkinde hayalkırıklığı yaşadığım (ömrümü çürüttünüz ulannnn)
ikincisinde ''be kızım daha önce nerelerdeydin'' lafını yüzüne günde bir kaç kez söylediğim, artık mutlu olduğumu hissettiren vesikalı durum.

yanlış anlaşılmış şarkı sözleri

teoman

bir bar taburesi üstünde babamın öldüğü yaştayım
bir parka polisin üstünde babamın öldüğü yaştayım

hay anlayışıma...

kendinden yaşça büyük hatuna aşık olmak

ne güzel komşumuzdun sen fahriye abla

orhan veli

ayin 1 inde alinan maasin bitmesi sorunsali

ya da bir deyişle ''hesabını bilmeyen çavuşlar döner g..tünü avuçlar''

sinsi

nefret edilesi insan modeli. hele bire de arkadaş çevrenizde varsa buanları aranızda barındırmamanızı tavsiye ederim.

futbolculara yakışan diğer meslekler

benhur: sosyeteye kokoin servisi (dün tv de gördüm, yakalanmış) düşenin dostu olmaz

yerli diziler

aynı aktörler, aynı konular, duygu sömürüsü, silah, kan ve insanları şiddete iten gereksiz diziler topluluğu (kanal sahiplerirnin reklam gelirleri milyon dolarlarla ifade ediliyor)

-aptallara kolay gelen tv dizileri de denebilir.

national geographic

işin dozunu kaçırarak amerikan propagandası yapmaya bayılan (11 Eylül Belgeselleri) artık herkezin hayranlığını kazanmış belgesel kanalı.

ssg nin uludağ sözlük ü satın almak istemesi

reklamlardaki gibi: hiç aklımdan bile geçireyim deme

minibüs yazıları

arabanın dizeli
sevdim köylü güzeli

tek rakibim THY

garibin çilesi ölünce biter

dört tekersin
çok şekersin
şoför olma
çok çekersin

akmerkez

istanbul'un sıradan ve sıkışıklığından kaçmak için sebeb belirtilen yer, çok şıksanız sizin önünüzde düğme ilikleyip ''evet efendim sepet efendim'' diyen dalkavuk satıcıların olduğu ama içindende sizi kazıklayıp ne kadar prim alacağını düşünen küçük hesap peşindeki insanlarının bulunduğu; tam aksi halde iseniz yüzünüze bakılmayan, her şeyin sahte olduğu lüks ve marka düşkünü gerzeklerin kazıklandığı yer....

bu arada etiler akmerkezin arka sokağına arabayla gireceğim diye yanlışlıkla otoparkına girmeyin.

babanın kanser olduğunu öğrenmek

üsküdar-salacak-kabataş-moda-adalar-yalova hattında tam 33 sene hizmet veren, emekli olduktan sonra yazlığında küçük motorlu tekneleri, çevredeki çocukların bisikletlerini hatta akla gelebilecek mekanik ne varsa tamirini yapan dağ gibi adam bir anda 2 adım atınca yorulan renginin alacası sönen biri haline geldi...7 sene bebekler gibi bakıldı

annem babamın öldüğü andaki cümlesi: bu olmamalıydı

sevgili karımın dediği gibi sonun başlangıcı