bugün

fiziğinden bir bok anlamadığım hatun. belden aşşağısı çağla şikel yukarısı akrep nalan. nasıl bir şey lan bu.
--spoiler--
yemekteyiz sahra: bu kızınbeyni küçük galiba...
--spoiler--

(bkz: ahahaha ben buna gülüyorum ya)
yemekteyiz sahra'nın masasında gördüğü kıl,tüy vs'den olsa gerek,sahra'ya çok kıl davranmakta olan yarışmacı.muhatap olmayacağını söylüyör ve çok pis bakıyor kadına gerçekten.
sen kalk hem adama 3 ver hem de görüşelim de bu ne perhiz bu ne lahana turşusu dediğim yarışmacı. ulan ben bu gece bunun nickaltını bombalarım...
hasta insan.
5 gun boyunca umite yapmadigi kasarlik kalmamasina ragmen, final gecesi umitin kucagini sarmalariyla meshur yemekteyiz naim kapti. garibim hem sonuncu oldu hem de umit'i kaptirdi * * *
masanın yarısını kaplayan biri tek güzel yaptığı şey ise keman çalmak.
ilk günlerde antiptik baktığım, daha sonra sevdiğim, hoşuma giden yarışmacı.
silikon dudak, silikon göğüs ve ananemim deyimiyle 'yorgan götlü' baayan. yazık ama lan yine de garibim belki birinci olurum diye 1 haftadır yazdığı ümit e bile 3 puancık verdi. sonu kötü oldu ya!
uçuk pembe rujdan başka ruju olmadığını düşündüğüm, bacakları 36, üst kısmı x-large kızcağız. birileri ruj bağışlasın şu kıza. zira o silikon dudaklarına çok da asil bir görünüm vermiyor.
"naim parayı aldı onu hayatta birinci yapmam" diyip kıllı sofradan bile daha az puan alarak sonuncu olan deniz dubası. allah adamı böyle ters getirir işte.

ha bir de yarışma boyunca yazıldığı adama 3 puan vererek uzak durulası bir tip olduğunu da gösterdi. böylesiyle evlenirsen üçüncü gün cinayet işletir sana.
tuğba ekinci türevi. en az onun kadar basit.
(bkz: itici insan)
vücudunun %80'i kıç olan bünye.
bu akşam orkestrasıyla reklam yapmış, ancak orkestrayla işi bittiğinde kendilerini hafiften kovmuştur.

--spoiler--

müzik biter bitmez orkestraya döner ve;

- hadi ben sizi geçiriyim artık!

meali: çık çık çık!

--spoiler--
(bkz: at)
dilber hala nın gençliği. oturuşa lütfen dikkat.
sahra hanımı öldürmeye ramak kalmıs durumda olan, fiziğine hala anlam veremediğim, eh işte biras da güzel olan müzisyen.*
güzelliğini, iriliğini, ya da yemeklerini geçtim; çok da iyi çalmamasına rağmen, kendisini sanatçı(!) eylemiş hatun modeli. oldu canım, ben de devlet sanatçısıyım.
kıllı sahradan daha düşük puanla yarışmayı bitirmiş, bunu da şaka zannederek daha bi g.t olmuş kişi. dobra görünüp yaltaklananlara kapak olsun.
sevgilisi, sözlüsü, nişanlısı olmayan kadınlar hakkında rahatça ileri geri konuşulabileceğini anlamamıza vesile olmuş bir hanımefendi!

"ben zaten kimseye hakettiği puanı vermedim ki" diyebilecek kadar da cesur. Aferin iyi düşünmüşsün diyor ve kendisine burdan bir şarkı gönderiyorum.
(bkz: oh olsun)
ben keman sanatçısıyım ve böyle tanınmak istiyorum felsefesiyle yemek programına katılan strativarius torunu. şimdi kendimce düşündüm ve;

bikere kemanınla ona bir ses vermek istiyorsan neden ymeke programına katılıyorsun nil? tutunamazsın balım. bak naim şorolosuna? adam arabesk fanteziyle türk hafif müziğini sntezlediği ve içine modernlik adına tekno öğeler kattığı yeni eserini laptoplardan çaldırarak, yaptı çevresini en güzel bir şekilde.

birine "ayı" dediğinde karşılığında "girsin götüne keman yayı" denen bir memlekettte çok afedersin güğüm gibi göğüslerinle sen keman üzerinden tanınamazsın nil. lütfen. realiteyi kaybetmeyelim. sen adama those were the days çalarsın adam fener için opera anlar çünkü.

olmaz bacım...bak bacım diyorum... keman çok yanlış...
yarışma boyunca ümite asılıp sahraya sataşan bayan dudaktır.
(bkz: gelirken ekmek al nil)
(bkz: hiç yemekteyiz izlememiş insan)
silikonize birlik.