bugün

nil, bu haftanın kokoşu.*

--spoiler--
yani hep en güzellerin, bakımlı olanların mı üstüne geliniyo bilmiyorum kiii
--spoiler--
feci derecede mıymıy kız. sinir bozucu.
müzisyendir, keman çalar, güzel de bir sesi vardır.
dudakları dişlenesi hatun ama şehvetle değil nefretle.
-aloo
-alo şevket nerdesiniz?
-yemekteyiz nil. sen nerdesin?
-evdeyim yaa
-tamam ben çıkınca ararım seni
-oldu öptüm bye!
yemek sonrası keman la mini konser vermiş yarışmacıdır.
doktorun babaya doğum haberini: "Nur topu gibi bir dudağınız oldu." şeklinde vermiş olması olasıdır.
25 yaşında, bekar, müzisyen, keman çalıyor, keman çalabiliyorsa o dudaklarla saksafon da çalabilir diye düşündüren yemekteyiz yarışmacısı...
buzdolabında bile kendisinin dev fotoğrafı olan yeni ekran yüzüdür. yemekteyiz'le adım attığı show dünyası onu yemek için sabırsızlıkla beklemektedir.
üçüncü sınıf estetikçilere dudak silikonu yaptırtmış kokoş.
dolgun dudaklı*, boğuk sesli, kemanı iyi çalan fakat şarkı söyleyemeyen yemekteyiz yarışmacısı bir bayandır.
çorap reklamlarında kullanılacak güzel bacakları varmış (ben de bitki uzmanı sahranın yalancısıyım), belden yukarısı kullanılmadıktan sonra sorun yok bence de. ayrıca yemekteyiz ümitle de hafiften kırıştıran yarışmacımız.

edit: yemekteyiz naimle dış ses de kırıştırdıklarını düşünmekteler.
hayatında domates çorbası içmemiş kişilik. belki domates çorbasını yapamamış ama en azından o kaşarın o kadar fazla koyarsan nolacağını bilmen gerekirdi diyerek o kaşar bildiğin kaşarlardan değil demek isterdim.
ümit tarafından dansa kaldırılan yarışmacı. gitti lan taş gibi manita...

not: (#4338297)kesinlikle katılıyorum.
yarramı ye fener çalıyor şu anda. kulakların pasını aldı.
kemanla çaldığı parça ile günün anlam ve önemini çok güzel bir şekilde milyonlarca insanla paylaşan yarışmacı.

(bkz: 10 aralık 2008 dinamo kiev fenerbahçe maçı)
sofrada kaşarla pek uğraşmış yarışmacı.

kaşarı yemeyi bilmek lazım tabi. yedirmekle öğrenilmediğini hatırlatmak isterim.
yarın bolca göz yaşı dökecek olan yemekteyiz karakteri... * *
anasının karnında az daha kalsaymış sırf dudak olarak dünyaya gelirmiş izlenimi veren yarışmacı.
ağlarken bir an o silikon dudaklarının, bir ağzı yerde bir ağzı gökte dev anası gibi bir masal kahramanına dönüşeceğinden korktuğum yarışmacı.
aslında üç gündür bu salak yarışmayı takip ederek kendime inanılmaz kızıyorum ama bu kızdan sonra bu tür yarışmaların tamamen düzmece olduğu inancındayım artık.. yahu gözünden damla yaş gelmeden nasıl ağlayabildin be hatun sen?

yalnız şaka maka çok sağlam fizik var hatunda.. kendime bir kez daha kızıyorum ama endorfin sardı dört bir yanımı, yapacak bir şey yok sevgili sözlükçüler.. *
--spoiler--

- sahra ablacım, bu kadar çok kılı nerden buldunuz?

--spoiler--
final gecesinde; yemekteyiz ümit karakterine önce kemanıyla bir ses verecek daha sonrada 10 puan vereceğini tahmin ettiğim yarışma karakteri...
*
yazları bodrum torba'da sanat evi'nde keman çalar, şarkı söyler. lakabı biyonik nil'dir. tek bacağı diğerine göre daha uzundur. bu yüzden bir ameliyat geçirmiştir.
yollu kelimesi hiç böyle güzel bedene gelmemişti.