bugün

yeni nesil pop şarkıcısı. alternatiflerine oranla daha iyi olduğunu söleyebileceğim meleklerin sözü var adlı muhteşem şarkıyı söleyen şahsiyet.
sade, abartılı veya gösterişli olmayan.
"sahte" ve "meleklerin sözü var" şarkılarıyla gönlüme taht kurmuş şahsiyet.
elerine saglık la patlamış ve ilk kasedi 500 bini geçen çok nadir bi insandır
adı hüseyin soyadı yalın olan şarkıcı kişisidir.
(bkz: çaycı hüseyin)
şu an (bkz: keşke) isimli şarkısıyla dertlerimi dillendirmektedir.
keşke isimli parcası gercekten hoş olan şarkıcı. (bkz: detone)
Gösterişsiz, süssüz, sade *
güzel ama sade bestelere imza atan genç şarkıcı.
birçok insandan daha güzel müzik yapar.yaptığı tam olarak pop değil,hafiften **dur bence.ilhan irem havaları sezerim ben bunda.eger bu şarkıcıyı eleştirceksek önce kendimize bakmalıyız.bu insanı eleştirmeden önce diğer şarkıcılarada bakmalıyız sonra eger varsa doğru bir yanı eleştirebiliriz.****
bir am gm f bestecisi.
takısız,sade
ilkokul yıllarından beri gram fiziksel değişime uğramamış çakma kenan doğulu
neden bu adam bağırıp duruyor dediğimde kantinde ki kızlar bana salak işte demiştir.adının hiç bir özelliğini taşımayan kişi
zalim adlı şarkısıyla inanılmaz bir çıkış yapan türk şarkıcı.bu albümünde albüme de ismini veren ellerine sağlık ve günaydın gibi beğenilen şarkıları vardı.
bir bakmışsın albümündeki şarkılar da şu şekildedir:

küçüğüm
bir bakmışsın
keşke
ben bilmem
aşk ne demek
istanbul benden büyük
eyvahlar olsun
yağmur
seviyorum
üzülme
yeni albümünün çıkış parçası;

hain yuva yıkan
sen de tuba da yalan
dönüpte paris'e gitmeye
ne hakkın var...

olmasını beklediğim şarkıcı...
bu kadar sevimli, bu kadar iyi niyetli, temiz yüzlü, içi dışı bir, sakin, pamuk gibi yumuşacık ve aynı zamanda bu kadar başarılı, bu kadar duygulu biri olur mu dediğim, böylesine insanın en derin kıvrımlarına kadar inecek tatta parçalara sahip olunur mu dediğim, en başarılı türk pop sanatçılarından biri.
yepyeni şarkısı için (bkz: gelme)
hiç durmadan klip yapan, dinlenilesi kişi
ağlamaklı sesi ile kulakları tırmalayan garip şarkıcı parçası.
şarkılarıyla insanın başını ağrıtmayan,güzel bir sesi ve tarzı olan popçu kişilik.
dinledigi gruplar travis,coldplay,vb. oldugunu söyleyen duygu sömüratörü.hani bi laf vardır kılavuzu karga olanın burnu boktan cıkmaz aynı o hesap.
(bkz: coldplay)
(bkz: travis)
(bkz: ooeehhh)
ismin hallerinden biri
fasülyeden çalan bir gitarcı...
günaydın gibi güzel bir şarkıya sahip kenan doğulu kırması şarkıcı.