bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  2006-2007 sezonunda nba'de houston rockets forması giyecek başarılı yunan milli oyuncudur. forvet/guard pozisyonunda görev yapmaktadır.

  ayrıca, 2006 dünya şampiyonası yarı finalinde abd basketbol milli takımını deviren oyuncuların başında gelmektedir.

  (bkz: 1 eylül 2006 yunanistan abd basketbol maçı)
  3 ... insomniac
 2. 2.
  1 ve 2 numara oynayabilen yunan kisasi..dis ve orta mesafede korkulacak derecede iyi bir sutor olmasa da,takimi oynatma ve birebirde mukemmel is yapar.
  ... glosoli
 3. 3.
  seneye houston rockets forması giyecektir.2 li oyunları cok guzel duzenler.iyi dıs sut atar.
  ... anil teknik
 4. 4.
  nba'de pek tutunamayıp Panathinaikos'a geri dönen, yunanistan'ın en iyi oyuncularından biridir.

  ilginçtir lakaplarından biri ''The Greek Steve Nash'' diğeri ise ''The European Kobe Bryant'''dır. * bu muhtemelen 1 ve 2 numarayı iyi oynamasından kaynaklanıyordur.
  2 ... hipernova
 5. 5.
  2007 avrupa basketbol şampiyonası na muhteşem başlangıç yapmış guard.
  ... serander
 6. 6.
  yunan basketbolunda son yıllarda yetişmiş yetenekli oyun kuruculardan bir tanesidir. kendisi maroussi bc takımında hem yunan liginde hem euro cup ta ortaya koyduğu oyunla 2005 yazında panathinaikos'a transfer oldu. yunanistan basketbol takımıyla son 2 önemli basketbol organizasyonunda (2005 avrupa basketbol şampiyonası-2006 dünya basketbol şampiyonası) dikkatleri iyice üzerine çekince nba kapısını araladı. 2004 yılında draft edilse de geçen sezon ilk defa nba de forma giydi ama sakatlıklardan pek kendi oyununu yansıtamadı. iyileştikten sonra da yeteri kadar süre alamadığından yakındı. bu yaz başında bir takasla san antonio spurs'e transfer olmuştu, fakat ordan eski kulübü panathinaikos'a geri döndü. 1982 doğumlu olup, 1.92 m boyundadır.
  1 ... bionic
 7. 7.
  aşmış bir fundimental'a sahip oyuncudur. şutu da çok düzgündür ve şüphesiz şuan avrupa'nın en iyi oyuncularından biridir.
  ... eksik bir sey
 8. 8.
  gözleri her zaman "ben uykumu alamadım, şuracıkta bir miktar uyusam ne iyi olur" tarzında mahmur bakan, başarılı basketbolcu!
  3 ... zarth vader
 9. 9.
  2009 final four mvpsidir kendisi.
  1 ... sopartacus
 10. 10.
  18 eylül 2009 türkiye yunanistan basketbol maçında ipimizi çeken adam.budaklı meşe odunuyla dövülmesi farzdır.*
  1 ... cistak cistak