bugün

entry'ler (1166)

testesteron kokulu erkekler

Kendi kükürt kokulu vajinalarını görmeyen yurdum kızı saçmalamalarından bir tanesidir. Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nde yaşayan bilimum hanım kişiler öyle bir yafta vurdu ki şu erkeklerin başına, artık kaldırımda önümüze bir kadın çıksa gözgöze gelmeyelim de başımıza bela gelmesin diye yolun karşısına geçer olduk. Kişisel olarak değil ama erkekler olarak adımız tecavüzcü oldu, tacizci oldu, Hanzo oldu o oldu bu oldu genellemenin her bir çeşidi oldu. Bakın değerli hanımlar. Bu adını yazamadığınız testosteron aslı itibariyle sizin bittiğiniz bir kokudur. Mesela bu güzelim Şubat akşamında dışarıdaki dişi kediyi pis sidiğiyle tavlayıp şu anda ıstırarak ziken kediyi dinleme sebebim dişi kedilerin bu kokuya, kızgınlık döneminde düşmesidir.

Bak, arkadaşım, sevdiceğim, güzel veya çirkin hanımcığım. Bu cinsel gerçekliğin bastırılan öteki tarafı olarak sen bu dünyada lezbiyenliğe en yakın toplumsun. Çünkü bir başka kadının, senin kendine bile itiraf etmek istemediğin bu duygu karmaşasını anladığını zannediyorsun. Onlar da anlamıyor emin ol. Onlar da aslında tiksindikleri ancak hemcinslerini kıskandırmak için mutluymuş rolü yapıp instagramdan yan yana story attıkları kocalarının yani bir anlamda yasal tecavüzcülerinin ve katillerinin, taciz ve tecavüzlerine maruz kalıyorlar. Gerçekten önüne konan tüm tabular yüzünden şöyle doya doya, seksapelitesine ve libidosuna düştüğün birisiyle beraber olmadın. Sende de onun acısı var.

Ben ömrü boyunca her milletten vajina görmüş birisi olarak söylüyorum, bir iskandinav kızların vajinaları balık kokuyor, bir de sizinkisi kükürt. Ne yani tutup sizin gibi (bkz: kükürt kokulu kadınlar - kkk) diye başlık mı açalım?

gagauzca

Türkçedir o gagauzca olsa duramazdın...

Türkçe'nin Orta Asya'da konuşulan eski ağzına en yakın lehçelerinden birisidir.

komşu kızına sevişme teklifi etmek

Abazan ergen piç hayalidir.

(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)

en ideal erkek boyu

Begdilli boyudur. Kayı boyu da aynı şekilde idealdir.

erkeğe yakışmayan giysiler

Casual takım elbise altına çömeldiğinde dizine gelen kısa pantolon.

(bkz: Allahınız varsa giymezsiniz)

bir ergenin 8 aydaki inanılmaz değişimi

Kuaföre giderse 5 dk'da olabilecek değişimdir.

ırkçı

Kelime anlamıyla bakalım mı ırkçılığa?

Bakın sizin anladığınız ırkçılık aşırı milliyetçilik değil mi? Aşırı Milliyetçinin ingilizce karşılığı Ultra Nationalist tir. E kodumun bebesi sabah akşam suratına puşi takıp Kürt aşırı milliyetçiliği yapan sen değil misin? Bu ne perhiz lan?

Ama zenci, beyaz, sarı, kırmızı ve bilimum renklerdeki insanlar arasında ayrım yapan şahıslara RACiST denir. Bu Türkçe'ye IRKÇILIK olarak geçmişse de daha kesin anlamıyla TÜRCÜLÜK'tür. IRK başka TÜR başkadır. Ben size zenciden daha siyah ama orta asya karakteristiklerine sahip Türk resmi de gösterebilirim. Türk Irkçılığı renge, dile, dine, mezhebe, görüşe, inanca bakmaz. Anladın mı dostum. Bu milliyetçiliktir. Milliyetçilik senin o olmayan beyninden çıkamayacak cümlelerle hakaret ettiğin popüler karşıt görüşlerin şamar oğlanı görüş değildir. Milliyetçilik sizin sikik kafanızla ezber ettiğiniz gibi Fransız devriminden sonra falan da çıkmamıştır. Alırım Orhun Kitabelerini götüne sokarım orada yazılanları ezberden söyleyene kadar da çıkartmam öğrenirsin.

ırkçı

Kürdistan, ünlü kürt düşünürleri, ünlü kürt bilmemneleri gibi bilimum konulara gidip Kürt ırkçılığının tillahını yapan şahısların beyinsizlik, insanlıktan nasibini alamayanların sahip olduğu birşey vs gibi mantık dışı tanımlar yapabildiği düşünce tarzıdır. Kürt ırkçısına da eyvallah hakikaten eyvallah. Ama böyle kürt ırkçılığını en kralından yapıp buraya gelip hümanist takılanları domaltıp hiçbir şey yapmadan öyle bırakmak lazım. Rencide olsun pezevenkler.

ırkçı

Çok ilginçtir bu azgın liberaller, bu iflah olmaz komünistler, bu demokrat faşistler veyahut vahabi müslümanları Irkçılığı tü kaka olarak göstermektedir. Bahsettiğiniz Irkçılık kan olarak, soy olarak veya aidiyet anlamında bağlı bulunulan topluluğa koşulsuz bağlılığa atfedilen hakaret anlamındaysa kusura bakmayın yapacağınız tanımı, sizin iflah olmaz hümanizm şovenizminizi, tatlı su solculuğunuzu sikeyim. Eğer Hüseyin Nihal Atsız, Nejdet Sancar veya Mustafa Kemal Atatürk 'ün savunduğu Irkçılıktan bahsediyorsanız bu Türk Irkçılığı anlamak istediğiniz anlamda bir ırkçılık değildir. Türk ırkçılığını Alman Nazizm'i ve italyan Faşizm'i ile karıştırmayın. Türk ırkçılığı devletin önemli mevkilerine sadece Türk soylu olanları getirmek. Örneğin; Askeriye, Başbakanlık. Türk soyundan olan kişilerle evlenmek, Türk ırkının üstünlüğüne inanmak, Türkler arasında din, mezhep, boy ayrımı yapmamak ve ülkede Türk töresini hakim kılmaktır. Budur Türk Irkçılığı. Ama sen ırkçılık derken kendi görüşünden başkasına tahammül edemeyen, Stalin, Lenin komünizmi gibi Katyn ormanında 22000 kişiyi tek seferde öldürebilecek bağnazlığı, Kuteybe gibi Talkan'da Curcan'da 24000 metre yol üzerine her bir metreye karşılıklı darağacı diktirerek Türklerin asılmasını emreden yağmacı müslümanlığı kastediyorsan bak onda sana katılırım. Ama Türk Irkçılığında şu vardır. Bir Türk. Gagauzya'da yaşıyorsa Hristiyan inanca sahip olabilir. Eğer Çin'deyse Manheizm'e, Budizm'e inanabilir. Hatta israil'e göçmüş bir yahudi de olabilir. Veya dinini en ince ayrıntısına göre yaşayan Müslüman'da olabilir. inanmayabilir de. Kimse karışamaz. Çünkü Türktür. Ama kan bağıyla, ama vatandaşlık bağıyla bu adam Türkiye Cumhuriyeti Devleti veyahut başka bir Türk Devleti vatandaşlığına haiz bir bireydir. ister alır maaşını sosyalist düşünceyle eşit olarak dağıtır, ister dilencidir, ister Forbes listesinde ilk 100 içerisinde şirket sahibi zengin biridir. TÜRKTÜR. Bu adamın yaşadığı yerde kuralları ALMAN, GÜRCÜ, ARAP, KÜRT BE LiR Li YE MEZ! Çünkü değer yargıları aynı değildir.

Bak arkadaşım. Dünya üzerinde maddi çıkarın olduğu her yerde çıkar çatışması olacaktır. Yaşayan tüm canlıların doğasıdır bu, yaşamın doğasıdır. Yani bir penguen bile yiyecek için diğer penguenle savaşıyorken tüm insanların barış içinde yaşadığı, sınırsız, çiçek kokulu dünyada yaşam hayali 1970 hippilerinin bile göremeyeceğini bildiği bir şeydir. işte bu çıkar çatışmalarının olduğu yerde insanoğlunun kendi aidiyetini koruması iç güdüsünden daha doğal ne var? Ulan kafasını siktiğimin beyinsizi, Senin evine birisi gelip "bundan sonra bu evin reisi benim, artık evin hanımı da bana ait çocuğunu da istersem s.ker istersem döverim." dese sen tamam mı dersin?

Vardır ama sizde bu mide. Irkçı = Beyinsiz miş. Bak sana bir şey söyleyeyim. Bunu söyleyen şahıs bugünün demokratı HDP'li, kürdo değilse ben de bir şey bilmiyorum. Lan bu adam Kürt ırkçılığı yapıyor normalde sözlükte gelip ırkçılık = beyinsiz yazıyor. Neyse bişey demiyorum şimdilik.

Tanımı tekrar ediyorum.

Türk ırkçılığını Alman Nazizm'i ve italyan Faşizm'i ile karıştırmayın. Türk ırkçılığı devletin önemli mevkilerine sadece Türk soylu olanları getirmek. Örneğin; Askeriye, Başbakanlık. Türk soyundan olan kişilerle evlenmek, Türk ırkının üstünlüğüne inanmak, Türkler arasında din, mezhep, boy ayrımı yapmamak ve ülkede Türk töresini hakim kılmaktır...

fenerbahçe nin hala küme düşürülmemesi

Yaşı 20 den küçük olup, galatasarayı destekleyip bu lafı diyen varsa ses etmeyin. Ama 20 yaşından büyükse bu kişi, domaltın, hiçbir şey yapmadan bırakın. Rencide olsun.

Şampiyonluk, stad, vergi borcu, arada hatır şikesi vs gibi herşeyi devletten edinmeye alışmış cinconlu dileğidir.

maçlar 80 dakika olsa fenerbahçe küme düşer

% 15 ihtimal dahilinde olan olasılıksal önermedir. Formatın anasını sikmişsiniz biz gideli.

cevahir

(bkz: cevahir can)

islam a arap dini deyince kızan müslüman

(bkz: islamın arapların modern putperestliği olması)

cevahir can

Emre Belözoğlu'nun saldırıya uğradığı gün hiçbir ilgisi olmamasına rağmen Emre Belözoğlu'nu dövdüğünü iddia ederek twitter ve facebook üzerinden paylaşımlarda bulunan, daha sonra gelen tepkiler üzerine tüm yazdıklarını silerek hesaplarını kapatan gerçek hayat trollüdür. Sosyal medya hesaplarını kaybetmekle kalmamıştır çünkü çalıştığı kurum olan Kosifler Otomotiv 'in sahibi ve patronu Selim Kosif, Fenerbahçe Spor Kulübü yönetim kurulu üyesidir. Dolayısıyla işini de kaybetmiştir. Aynı şekilde olay sonrası nişanlısı tarafından terkedilmiştir. Twitter üzerindeki paylaşımlardan anlaşıldığı kadarıyla bir de üstüne Fenerbahçe taraftarından dayak yemiştir.

Yani şimdi ne denir ki buna?

https://pbs.twimg.com/med...CFM-iPFUEAAJevi.jpg:large

https://twitter.com/Sadec...status/599891935579504640

(bkz: burası istanbul)
(bkz: 20 Numara)

16 mayıs 2015 galatasaray gençlerbirliği maçı

Suçsuz yere, haksız yere 7 ay hapis yatan Korcan'ın, 1 yıl hapis yatan Aziz Yıldırım'ın ve diğer mağdurların kul hakkının tüm gerçek şikecilere eşit miktarda dağıldığı maçtır. Ben böyle senaryo görmedim.

Ama oyunculuk boktan.

(bkz: ilhan Cavcav)
(bkz: Galatasaray ın şampiyon olmasını istiyorum)

islamın arapların modern putperestliği olması

https://scontent-ams.xx.f...8439cc157&oe=560C1BA1

Hacca giden müslümanlar üç gün üst üste şeytan taşlamaya gider.
Her gün her şeytana yedi taş atılır.
Önce büyük şeytan,sonra küçük şeytan ve en son orta şeytan taşlanır.
Peki şeytana atılan bu taşlar ne oluyor?

Suudi Arap bunu düşünmüş.
Atılan taşlar resimde görüldüğü gibi aşağıdaki delikten iner,orada kurulan tesiste yeniden yedişerli olarak yeniden poşetlenir.
Bu poşetlenmiş taşlar hacılara poşeti 3 dolardan yeniden satılır.

5 milyon hacı,herbiri 9 poşet taş alıyor.
Ettimi 45 milyon poşet taş.
Tanesi 3 dolardan eder 135 milyon dolar.

He Allah.

mustafa kemal atatürk ü sevmek

Ulusözlük görmeyeli orospu çocuğu dolmuş. Diktatörmüş vs. Diktatör nedir? Kime denir? Saltanattan, Hilafetten, Padişahlıktan hainlikten ve en önemlisi zebellah kadar düşmandan zor kullanılarak alınan bir ülkeyi cumhuriyet rejimi ile yaratan adama diktatör demek. 1924 Anayasasının 1. maddesi “Türkiye Devleti bir Cumhuriyettir” demektedir. Bu hükümle devletin yönetim şeklinin “cumhuriyet rejimi olduğu” belirtilerek, ülkeyi idare edeceklerin ancak seçim yoluyla bu hakkı elde edebilecekleri kabul edilmiştir.

1924 Anayasası 3. Maddesinde “hâkimiyet kayıtsız milletindir” denilmektedir. Bu hükümle anayasa millet egemenliğini kabul etmiştir. Bu hüküm aynı zamanda demokratik bir devlet düzeninin ilk hareket noktası olmuştur. Türk Milleti, egemenliğinin sahibi olduğunu verdiği Millî Mücadele ile bütün dünyaya kabul ettirmiştir. Bu egemenlikte artık hiçbir kişinin veya dini inanç ve kurumun ilişkisi yoktur. Millet egemenliğinin sahibidir. Bu egemenlik Türkiye Büyük Millet Meclisi aracılığıyla kullanılır. Türkiye büyük Millet Meclisi, milletin tek ve gerçek temsilcisi olup millet adına egemenlik hakkını kullanmaya yetkili tek organdır.

diyen adama diktatör demek. Ne çeşit bir orospu çocuğusunuz anlamadım ki? Sanki saray yaptırdı kendine, altın varaklı klozetlerde sıçtı. Sanki devletin parasını yurtdışına çuvalllarla tarifeli uçaklarla kaçırdı da diktatör diyorsunuz.

Ya siz diktatör taşşağı yalıyosunuz ya da hiç dayak yemediniz.

Normal eylemdir.

hayatın çok acımasız olduğunun örnekleri

(bkz: sokak köpeğinin bir günü)

insanların saçını çeken tavşan

(bkz: sokak köpeğinin bir günü)

sokak köpeğinin bir günü

http://video.sozcu.com.tr...unu-icinizi-acitacak.html

Acı verici bir gün. Maalesef izledim. 24 saatimizde belki 1 saniye için gördüğümüz belki hiç görmediğimiz bir CAN ın geri kalan 23 saat 59 dakika 59 saniyesinde neler yaşadığını izledim.