1. 1.
  bir fiildir.* küçük yaşlarda zor yaptırılır.o minik bünyeler uykuyla dolar taşar.saat onbirde uyumak bile müthiş birşeydir bu bünyelerde.yaş ilerledikçe ailelerde karışmazlar artık uykuya.ancak bu seferde insan oğlu herşeyi abartmayı sevdiği için bu eylemi de abartırlar ve sabahın beşinde böyle entry kasarlar.
  (bkz: ikinci öğretim)
  7 -2 ... baadir
 2. 2.
  dunyanın en guzel seylerinden biri.Birazdan gerceklestırecegım bi durum.O yatagı gorursunuz yorgana sarılıp uyumak istersiniz.Muhtesem bi duygudur.
  4 -1 ... hendrix
 3. 3.
  yogun gecen gunun ardından soguk carsaf uzerıne uzanıp yorganı uste cekmeyle baslayan, kaybettirdiği zaman düşünüldüğünde yahu dört saat uyuyanlar varmış ben yapınca neden olmuyor diye düşündürten,rüya gibi bonus bir aktivitesi olan, sese karşı oldukça hassas, herkesin günde 4-8 saat arası eşit olduğu dinlenme modu.
  3 -1 ... plug in baby
 4. 4.
  Vize ve final haftalarında öğrencilerin yapmayı unuttuğu hayati eylem.
  1 -1 ... honour
 5. 5.
  beyin loblarının sallanmasıyla oluşan fizyolojik olgu.sonunda bir de uyanmak olmasa daha bir güzel olacak ama.
  ama.
  5 -1 ... msnden devam edelim
 6. 6.
  Dünyadaki en zevkli olaylardan biri hele birde rüyan güzelse
  -1 ... atuu
 7. 7.
  entry yazmaya kendini kaptırmışken yorgunluktan klavyenin üzerine yığılmaya denir
  1 ... dermatolog
 8. 8.
  hayatınıza bir gün için de olsa yeni bir sayfa açmak için yapılması gereken eylemdir. sabah belki güzel bir manzara eşliğinde, belki tatlı bir rüyadan sonra uyanmak sorunların büyük kısmını unutmanızı ve isteyip de yapamadıklarınız için yeniden harekete geçmeye karar vermenizi sağlar.
  1 ... kerrat cetveli
 9. 9.
  ertesi gunu planlamadığınızda daha da bi guzel olacak şey!
  3 ... rapter
 10. 10.
  çook uzun bir uyku olarak düşünüldüğünde ölümü bile çekici kılabilecek eylemdir. bir uykunun en kötü yanı uyanmaktır. *****
  1 ... kukaraca