bugün

Kendisini karşılayan kimse olmadığından dolayı, psikolojisi bozulmuş yazardır. Hoşgeldin sözlüge. Mutlu oldun mu?
Edit: yahu oysa ki elim uğurluydu benim. Bu neden troll oldu ki? Üzüldüm lan şimdi.
hoşgelmiş. on birinci nesil yazar.
inşallah kemalist değildir.
(#23079036) güldürdü gece gece. komik geldi bana.
Kendisine benden bir sarki,
Kendi- aska inanmaz.
silik konusunda iddialı konuşan uuser. uludağ sözlük'te böyle iddialı olmamalıdır.

görsel

edit:
daha sonradan attığı saçma sapan mesajda yine mi gammazlıyorsun sorusuna bir anlam veremediğim için "mal mısın sen*" cevabımı moderatör'e bir koşu yetiştirerek 2 gün çaylak olma cezası almama neden olan tosuncuktur.

mal değilmiş (...) imiş... boşluk istenilen gibi doldurulsun.
Hoş gelmiş yazar. inşallah akp lidir.
(#23596706) tam da bal alacak çiceği bulmuş!
gerçekten gereksiz uzatan kasıntı bir kişi. bir şeyi biliyorsun tamam anladık. anlaşılan aklınca ayar vermeye çalışıyor. akp liymiş. şaşırmadım.
(#24051779)

iyi güldürmüştür.
Nesildaş yazar.
Eline koluna parmağına sağlık yazarı.
iyi bir yazar olduğumu söyleyerek gururumu okşamış ulu, ulu sözlük yazarı. (bkz: bende anlamadım)
bu adamın 16 yaşında hiçbir şeyi beğenmeyen ve babası para vermese nefes alamayacak bi ergen olduğu üzerine iddiaya girebilirim.
fason, bir işe yaramaz yazardır.
feykimdir, tez siline.
lise mezunu veya dandik bir üniversitenin dandik bir bölümünden mezun ayak takımı üyesi yazardır. nereden mi biliyorum ? oku 3-5 entrysini anla kalitesini...
Seksy olamamış yazar. Hç ttlı değilsn cnm yha.
artık açıklıyorumdur.

5 gündür çıkıyor taze aşklar hayırlı olsun.
oo dudu.

yuva bozanın yuvası olmaz sözünü akıllara getirttin bacım. hadi bu adam doymamış da ya sen.. çok ayıp çok..
(bkz: dudu peri) vurdu gol oldu.
(bkz: thats enough)
ufkuask'ın sert bir erkek olduğunu umaraktan bu kız ne zaman sinan akçıl yazdı ağzına bir tane vuracağını ümit ediyoruz.

açın paravanı da biz de siktirip gitsek.

(bkz: inşallah)
dudu perinin vermemesi başına vurmuş arkadaş. O kadar da taktik verdim oğlum daha ilk dakikadan kıza '' seks yapalım '' denir mi?
sizi ebeler doğurtsun pis fakirler. bana
profesörler girmiş diyen yazar. hayırlı girmeler.
sözlüğün en iyi yazarlarından.
abilerin abisi.*
sevdiğim bir yazar.