bugün

peşin girdigim yazar.
Sınırlı, statükoya inan, idefix yazar. Pek iplenmemelidir.
Cüzdan ve tanımadığı insanlar ile konuşmanın mallık olduğunu düşünen vasattör. Bence asıl mallığın tanımı (bkz: ufkuask) ın entrylerini okumak ile anlaşılabilir.
11. Nesil olup -400 karma yapması herşeyi anlatıyor.
-400 karma yapacak kadar ne yaşadın? Entry burda.
aldığı nicke bakılırsa ağır ezik olan yazar.
anlayış kıtlığı olan isim.

(bkz: ateistler in karması nın eksi olması/#25430906)

eksi olan ateist demiyorum. dikkat! uyanık ol mümin !

edit: ayrıca o bir seovidir.
alenen artı oy istemiş yazar.

ama dürüstlüğü ve net oluşumu hoşuma gitti.
(bkz: bendensin)
Sözlüğün kalbi, bir tanesi...
Evli mi? Evliymis yazar.
Evli ve 3 çocuk sahibi yazar.
Sanırım traventen.
Sohpeti güzel olan güzel insan. Kendisine burdan selam gönderiyorum. Evet efendim.
orjinal nickaltıma yazan ilk yazardır adamın dibidir. ams bi erkenotenhoroz degildir.
çok sevdim. yardımsever. gittigidiyordan alışveriş yapan yazar. akp liymiş. bak bunuda sevdim.
tezgahtarın feykidir.
benimle bağdaştırılan düşük seviyeli yazar.

taklitlerimden sakınınız!

mezkur şahısla hiçbir alakam yoktur. evet.

https://www.youtube.com/watch?v=KpSKioyXPhw
kadın olduğunu iddia eden yazarlar hakkında arka arkaya entryler girerek, yazarımızın kadın olup olmadığı hakkında fikir sahibi olabileceğim yazar. bak az önce ladyharunabi için bu işe yaradı.
Troll dür, iplenmemelidir. Zaten onu sevenlerin %80/90 ı - karmadaki troll ler. Dikkat çekmek için saçma sapan ve cahilce entry ler girer, AKP nin seviyesi bu işte ey AKP ye oy verenler! yalnız harbi cahil yazar, bazı Doğu illerinde arabalara 34 plakasının verildiğini bilmiyordu aydınlattık kanıt gösterdik, bu üstüne hala da itiraz ediyor. Kendisi görmedi ya tabi kesin yanlıştır ona göre. bağnaz biri, karindesenjackinkizkardesi saçmalamış ama bu da tutmuş "kezolar candır, severim onları" tarzı kezbanları korumacılık yapmış.
Arap.

Yazık...
Önyargılı bir yazar.
on birinci nesil yazar.

nickname'i nereden geliyor bilmiyorum, tuhafmış.

umarım aseksüeldir ve cep telefonunu ayağıyla kullanmıyordur. saçma çünkü cep telefonu el ile kullanılmalıdır.
(bkz: şeriat şart) diye başlık açan zat.
(#28378581) dolmuş şoförü olana kadar neredeydin sen yazarı.
oha resmen yavşadı .s.s.s

çok iyi yazar çok da güzel iyi de yazar.