bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    sesinin kötü olmasına rağmen 2-3 tane güzel şarkısı olan popcu. ilk kasetindendi yanılmıyosam güzel sarkıları. sonradan çelik gibi bozdu kendini.
    3 -20 ... redwinemania
  2. 2.
    iyi bir söz yazarı ve besteci diyebiliriz onun için.sürgün albümündeki şarkılar onun müzik kalitesini yükseltmiştir. oyunculuk konusunda çok iyi olduğunu düşünmüyorum denilesi sanatçı. medyada özel yaşantısıyla çok fazla gündeme gelmesinden dolayı da olması gerekeni yapamamış kendini bozmuş şarkıcıdır.
    2 ... kacak kelebek
  3. 3.
    (bkz: bana sen lazımsın)
    -1 ... palta
  4. 4.
    hülya avşarın görünce boğazını sıkasım geliyor dediği şarkıcı
    1 ... enterezan
  5. 5.
    Eski eşiyle yaşadığı sorunlardan ötürü ev kadınlarının günlerine konu olan,"New York"u pek güzel telaffuz eden,müezzinlikten gelme şarkıcı...
    1 -1 ... pucca
  6. 6.
    sarkilarinin ritimleri hep 1 adim onde olan sanatci
    orn:
    seni seviyooorum
    seni istiyooorum
    3 -1 ... spiritualized
  7. 7.
    şarkılarının harika olduğu kral tv video müzik ödülü olan şarkıcı:))
    3 ... .maxima.
  8. 8.
    ilk kız arkaşaı ile tekke çıkışında ikincisiyle aynı yıl içinde almayda bir barda tanışan karakteri yıllar sonra bile oturmamış, ama dehşet güzel** parçalara sahip olan şarkıcı.
    2 ... zero95
  9. 9.
    son dönemlerde karısına ve kendisini eleştiren herkese söven, rambo adlı süper harika türk insanının küfürlerine maruz kalmıs, gercek bir aliye romanı yasatan insan..
    -1 ... clasura
  10. 10.
    ''ben yanında bir buçuk metre adamla gezen kadına çocuk mocuk göstermem kardeşim'' lafını söylediği söylenir
    ... larrylaffer