bugün

sesinin kötü olmasına rağmen 2-3 tane güzel şarkısı olan popcu. ilk kasetindendi yanılmıyosam güzel sarkıları. sonradan çelik gibi bozdu kendini.
iyi bir söz yazarı ve besteci diyebiliriz onun için.sürgün albümündeki şarkılar onun müzik kalitesini yükseltmiştir. oyunculuk konusunda çok iyi olduğunu düşünmüyorum denilesi sanatçı. medyada özel yaşantısıyla çok fazla gündeme gelmesinden dolayı da olması gerekeni yapamamış kendini bozmuş şarkıcıdır.
(bkz: bana sen lazımsın)
hülya avşarın görünce boğazını sıkasım geliyor dediği şarkıcı
Eski eşiyle yaşadığı sorunlardan ötürü ev kadınlarının günlerine konu olan,"New York"u pek güzel telaffuz eden,müezzinlikten gelme şarkıcı...
sarkilarinin ritimleri hep 1 adim onde olan sanatci
orn:
seni seviyooorum
seni istiyooorum
şarkılarının harika olduğu kral tv video müzik ödülü olan şarkıcı:))
ilk kız arkaşaı ile tekke çıkışında ikincisiyle aynı yıl içinde almayda bir barda tanışan karakteri yıllar sonra bile oturmamış, ama dehşet güzel** parçalara sahip olan şarkıcı.
son dönemlerde karısına ve kendisini eleştiren herkese söven, rambo adlı süper harika türk insanının küfürlerine maruz kalmıs, gercek bir aliye romanı yasatan insan..
''ben yanında bir buçuk metre adamla gezen kadına çocuk mocuk göstermem kardeşim'' lafını söylediği söylenir
seni seviyorum ve amerika gibi efsane şarkılardan sonra piyasa olan ve tüm özgünlüğünü yitiren sanatçı...
acıların çocuğu edası ile halka bakan ve acınası durumda olan sanatçı.
"sini siviyurum, sinsiz yaşıyamam, zor geliyurrr banaaaaaaaaaa "dediği şarkısıyla türkçesine pek bi şaştığım şarkıcıdır.
vakti zamanında müezzinlik yapmış,eşinden ayrılmış,iki çocuk sahibi yorumcu(?) ve söz yazarıdır(?).bir dizi denemesi olmuştur yıldız kaplan ile,tutmamıştır.
en iyi ask sarkılarının yaratıcısı.
özel hayatıyla ilgili nerdeyse hiç konuşmadığı halde eski karısının rejenere yaşantısından dolayı özel hayatının çok göz önünde yaşıyor saçmalığıyla yaşamak zorunda kalan şarkıcı.
(bkz: yana yakila)
Belli bir piyasa tutturan ve giderek sarkıları birbirine benzediğini dusundugum ama herzman listemde bi kac sarkısı olan huzunlu popcu
sokağın ortasında amfisiz elektro gitar çalabilen tek insandır.
o memo, burası teksas amerika*
gibi bir şarkı sözüne sahip, el diye isim mi olur dediğim adam.
o aşk şarkılarını eski karısına mı yazıyordu yoksa karısını aldattıgı diger kadınlaramı yazıyordu bunu hiç bir zaman tam olarak bilemeyecegimiz eski müezzindir..lakin son iki albümü tu kakadır ilk albümleri ise doyumsuzca dinlenendir
(bkz: at hırsızı)
(bkz: rafet kliplerinde kızı başka erkeğin götürüşü)
bir damla sevgi isimli yeni klibinde de şapkasını inatla çıkarmayan sanatçı.hayır ne var onun altında yıllardır saklıyor anlamadım.
bir de kliplerde hep kavga hep kavga kardeşim nedir yani?
bir tane iyi şey yazılmamış mı ne hakkında dediğim sanatçı. hayranıyım, müziğini de, kliplerini de, aksanını da severim.

bana sen lazımsın rafet.