bugün

görmeye bir saniye bile dayanılmayan kişilerdir.
selami şahin, ferhat göçer, edip akbayram, banu alkan gibi kisilerdir. bazilari iyi insanlar olabilir fakat kanal değiştirilir.
(bkz: ferhat güzel)
(bkz: nihat doğan)
(bkz: sibel can)
(bkz: latif doğan)
(bkz: küstüm show)
(bkz: flash tv)
(bkz: ajdar)
kendi adıma:
(bkz: paris hilton)
(bkz: helin avşar)
(bkz: okan karacan)
(bkz: esra ceyhan)
(bkz: serap ezgü)
(bkz: uçan adam sabri)
(bkz: oray eğin)
(bkz: seda sayan)
ünlü diye adlandırılan gerzek türlerdir.
kimse yazmamış. tabii ki ismail yk.
(bkz: esra ceyhan)
(bkz: ahmet hakan)
(bkz: uğur dündar)
(bkz: reha muhtar)
(bkz: müge anlı)
(bkz: şenay düdek)
(bkz: mehmet barlas)
(bkz: seda sayan)
(bkz: ajdar)
(bkz: müge anlı)
(bkz: serap ezgü)
(bkz: latif doğan)
(bkz: izzet yıldızhan)
(bkz: nihat doğan)
yahu bu sorunun cevabı tartışmaya kapalıdır bence öyle korkuyorum ki tövbe estafurullah bir garip oluyorum böyle ensemden ağrı bir soğuk esiyor sanki içim ürperiyor. tabi ki

(bkz: bülent ersoy)
(bkz: arto)
(bkz: rober hatemo)
aslında ülkemizdeki ünlülerin yüzde 95i için geçerli olan durumdur. ne kadar gerekesiz ve boş adam varsa hepsi ünlü olduğu ya da yüce halkımız tarafından göklere çıkartıkıp ünlü yapıldıkları için televizyon dünyası da doğal olarak bunlarla kuşatılmıştır. lakin durum anlattığım kadar kötü değildir. bahsi geçen bu ünlüler televizyonda belli saatlerde görülürler. sabah programları kuşağı adını verdiğimiz sabah 10 ve öğlen 15 arası televizyonu açmadığınız müddetçe bu kişiler karşılaşma riski düşüktür. ha tabi bir de akşamları her hangi bir yarışma programı izlenmediği müddetçe sorun yoktur. zira yine bu kişiler yüksek kültür seviyelerinden yararlanılmak adına jüri üyesi olma şerefine nail olmaktadırlar. bu tanımlamalara uyan her kim görülürse kanalın hemen değiştirilmesi tavsiye edilir.
(bkz: tayyip erdoğan)
(bkz: safiye soymanın yavuklusu)
derya baykal tabikide...
(bkz: cansever)
esra ceyda kardeşeler, ferhat güzel, ajdar.
(bkz: ibrahim tatlıses)
(bkz: mahsun kırmızıgül)
(bkz: sezen aksu)