bugün

eski dansöz. sonrasında ses sanatçısı. orhan gencebay ın sanatçılık konusunda büyük desteğini görmüştür.
mavi gozlu beyaz tenli tombul kadin.
yıllardır sürekli kilo alıp, kilo veren ve her seferinde bunları vermek için yaptığı diyetleri 8 saat anlatan şarkıcı.
mektup diye bir şarkısı vardır ki dinlemeye doyulmaz ...önce bir keman sesi...ardından "sana metuplar yazıyorum hep yarım, yarım kalıyor..." şeklindeki sözler başlar. Şarkılar Da Senden Yana albumündedir(1996). Klibide ayrı güzeldir.
(bkz: lale devri çocuklarıyız biz)
dansözlükten gelmiş feleg,n acı sillesini yemiş bir sarkıcıdır,acitasyon modasının öncülerindendir.
Öncelikle bence "güzel kadın" olarak gözümüze sokulan onlarca kadından çok daha güzel,hatta Türkiye'nin en güzel kadınlarından ve tabii bunun yanında muhteşem bir sese de sahip.Keşke daha fazla Klasik Türk müziği eserleri seslendirse.Yorumu harika
berivanım adlı şarkısının melodisi hala telefonlarımızda bulunan değerli kadın şarkıcılarımızdan biridir
fhotoshop güzeli dansöz şarkıcı. kendisi eski eşini aldatmış olup bunu medyanın yardımıyla bir güzel örtüp sulhi aksütle evlenerek namusunu temizlemiştir. hatta bir dönem namuslu gözükmek için sulhi başımı örtmemi istiyor demiştir. yine son çocuğuna hamileliğini beş ay fark etmediği bilinmektedir.
sürekli çocuklarından ve ailesinden bahseden kişidir ayrıca kendisi. annesinin ölümünü bile medyaya malzeme yapmış biridir. gazetecileri her gittiği yere davet ettiği için ne zaman kazak almış, tuvalet diktirmiş falan her şeyini biliriz.
ayrıca her albümden önce yirmi otuz kilo verip beş on kilo verdiğini ve nasıl diyet yaptığını bıkmadan anlatır.
poposu hala güzel olan kadın
90 kelime boyunca hakkında zerre kadar bir yorum yapamıyacağım hakkındaki duygularımın saygıdan öteye geçemeyeceği eski dansöz yeni şarkıcı balık etli hatun...
melek yüzlü şeytan.
90lı yılların ortalarında haftasonu eklerine verdiği pozlarla birçok kişinin ergenliğinin kadınıdır.
(bkz: sibel can gotu kocaman)
et ve but yığını...
dana gibi vücuduna hangi aynada bakıp da kendini beğendini merak ettiğimiz beynen az gelişmiş,gelişimini popo ve göbek alanınıda abartmış hatundur.bide her akşam çıkıp beslenme programını anlatmaz mı..
Şöhret ve gündem yapmak için her türlü pisliği yapabilecek insanlardan biri.Ulan sen 35 yaşına gelmişsin 2-3 çocuk sahibi bir kadınsın hala kıçını millete gösteriyorsun.Şimdi bana tutucu falan demeyin ama insanda bir arlanma filanda olmalı.Hani kıçı güzel olsa gene bir yere kadar ama o selülitli iğrenç poponu bize göstererek midemizi bulandırmaktan başka ne yapıyosun ki be kardeş????
öldüğü zaman sibel cansız denilecek olan kimse. * *
çocukken bir gece sahurda milleti eğlendirmek için hazırlanmış bir programı sunuyordu ilk o zaman gördüm onu o zamanlar daha az makyajsız ve zayıftı. şimdinin izleri vardı yüzünde sanki ve bağırıyordu bir gün gelecek hepiniz hasta olacaksınız bana diye.
esmer'e mavi gözün daha çok yakıştığının kanıtı;
balık eti denince akla gelen hatun;
ah ulan ah!..
balkona çırılçıplak çıkarak ve tangayla görüntü vermek gibi fantezleri olup da yakalanmış ayağına yatan kadın. tangalı bi şekilde tekneyle açılıp, sonra kıyıya yaklaşınca kameraları fark edince arkadaşının kendisine verdiği örtüğü üstüne başına örtmek şöyle dursun, kıçını kameralara dönüp bi de öne doğru eğilerek şov yaptığını iyice belli etmiştir.
ayrıca poposunu da yakından görmüşlüğüm var, selülitsiz ve güzel diyenlere şunu söyleyebilirim ki, siyah eteğinin altından bile selülitleri çok rahat belli oluyor. *
tosuncuk.
Giydiği tangasıyla malı kamuya açmış; malının büyüklüğü ile magazin dünyasına düşürdüğü bombanın büyüklüğü aynı doğrultuda olan,neredeyse 1 ay kadar bize avrupa birliği, kuzey ırak konularını unutturan avrat.
mide bulandırıcı poposu haftalarca televizyonda yayınlanmıştır.
yıllar önce formda olduğu bir zaman ,bir konserinde siyah mini elbiseninin kenarını eliyle yukarı çekip şarkı söyleyerek konser seyircisini son derece mutlu etmiş insan.ayrıca klasik türk kadını standartına örnek verilecek bir kadın.