bugün

daha önce magazin programı sunan şimdinin vatan gazetesi magazin müdürü.
şu sıralar gazeteci eşi burhan akdağ'dan boşanmaya çalışan hatun. lidya isminde bir de kızı vardır, pek şirin.
o kadar çok insanların hayatına girer ve yerli yersiz yorumlar yaparsa başına daha çok işler gelecek ayrıca üstüne sevgili gazeteci kocasından boşanmasıyla kendisi ne kadar kollanacak diye düşündüren kişi. ayrıca iğneyi kendine çuvaldızı başkasına batırırsa olaylara daha ince yorumlar(!) getirebilir.
hayır, öyle bir ciddiyetle sıkıştırıyor ki ünlü zatları, sanırsın bu hanım istihbarat işlerine bulaşmış.

levent kırca da "sen dedikodu kraliçesi olmuşsun yahuu" dedi ya, artık dorugundadır vatana millete hayırlı işinin..
ana haber bülteninde levent kırca ile olan polemiğine rastladığım boyalı sarı saçlı sevimsiz bayan.
(bkz: ana haber bülteni adı altında magazin yayınlanması)
tek kelimeyle zevksiz.
''ana kraliçe hemen döndü beni soktu.''

''dağarcığı dolu karının''

http://www.youtube.com/watch?v=hyw29PDM66g
fena şekilde didier drogba ya benzeyen kişi. dikkatli bakarsanız görürsünüz. o donuk bakışlar, o şişik alın. hayır yapın müge'yi zenci, saçşları da örün satın fenere o derece!
bir insan ki gözü minicik ve hep kısık, dudakları bir çizgi gibi ipince ise, ben ondan korkarım abi.
antropolojik yüz yapısından memleketi anlaşılamaz, sınırlarımız dışından olmalı...
edit : çok güzel ve zeki kadın, çirkin ve aptallar tarafından kıskanılır...
Yuz hatlari ile bunca yorum yapilmasindan sonra usenmedim arattirdim google'da resimlerini. Bu abla Oz be Oz Kipcak turku'dur. Hafif cekik goz, sari sac ve bu renkteki gozlerin baska bir acilimi yok. Eger kipcak turk'u degilse onca antroploji kitabini bosuna okudum demektir ki bu da beni ziyadesiyle uzer.
galiba sadece bana itici gelmeyen hoş sunucu. yaptığı programı takip etmiyorum fakat kendisini ne drogba ya benzettim ne de öcüye. işi dedikodu yapmak , iğrenç ilişkileri ortaya çıkarıp bunlar üzerinden reyting kazanmaya çalışmak ise galiba işini gayet iyi yapmakta. en azından su ana kadar okuduklarımdan bunu çıkardım. magazin dediğimiz de biraz bunları yapmakta yatar zaten. ne bekliyorduk ki kendisinden? didaktik bir program olduğunu zannetmiyorum yapmış olduğu programın. magazincilerin arasında yükselmenin koşulu da bu olsa gerek. ünlülerin laçkalaşmış ilişkilerinin üstüne gidebildiğin kadar gitmek. bu sadece bizim ülkede değil her yerde böyle. bunun hakkında diziler bile vardır.

(bkz: dirt)***
(bkz: müge anlı ile tatlı sert)
aslında son tv programının adının şöyle olması gereken programcı:

"elalemin derdi beni gerdi"
kesinlikle tahamül edilmesi imkansız, çeneden ibaret, mimikleri kusturuk bi kadın kişisi.
izlemekten hoşlanmadığım soru sorma tarzının beni oldukça rahatsız ettiği agresif bir havası olan sunucu.
önceden "dobra dobra" ile ekranlarda baş gösteren müge anlı hanımefendi, şimdilerde "müge anlı ile tatlı sert" adlı programı sunmaktadır. insanların üzüntülerinin üzerinden prim yapan program bu da yetmezmiş gibi konusunda uzmanlaşmış kişileride barındırmaktadır. ilginçtir ki magazin programı içerikli bir programdan sonra böyle bir program yapmayı tercih etmiştir. "serap ezgü" timsali bir kadındır.
programındaki sarılmaları, sevgi dolu konuşmaları tamamen yapmacık, para için yapıldıgı belli bir hatun kişidir.
sabah sabah zorla ağlamaya çalışan ama yapamayan insan kişisi. *
kendisi müge anlı ile tatlı sert adlı programdan dolayı başına bela alacaktır haberi yoktur.
vatandaşlıktan çıkması gereken insan.
(bkz: yapılmışı var)
(bkz: ismail yk)
dedektif oldugundan suphelendigim sarisin gazeteci ve televizyoncu.*
esra ceyhanın olmadığı saatlede o açığı kapatma görevini almış, televizyoncu ve gazeteci kişi.
haftalardır canlı yayında konuk edip, reyting için her türlü rezilliği yaptığı, saf aile'nin baba olanından, ayarın allahını yemiş kişi.

bunun üzerine, zaten kısık olan gözlerini iyice kısıp adamı stüdyodan attırmıştır.
ikinci esra ceyhan vakasıdır. hukuk öğrencisidir kendisi. bir de sürekli "kimse kusura bakmasın" diyor.