1. 1.
  radyodaki programının adı "gamlı baykuş"olan, zaman zaman tv programlarındada görünen şişman ama neşeli karakter.
  3 -3 ... internettin
 2. 2.
  balon seklindeki karakterdir.radyodan televizyona transfer olmustur.*
  4 -1 ... posion
 3. 3.
  hafta içi her akşam 19:00 ile 21:00 arasında alem fm de program yapan tombik insan..
  2 ... trablus
 4. 4.
  best tv'de cikarken baya komikti,sonra hep gordum tv de ama bi numarasi yoktu.
  4 -1 ... a fine day to exit
 5. 5.
  geçmiş yıllarda bir dansözü taciz ettiği iddasını bir programda yalanlaması sonucu dansözün annesini ve babasını çileden çıkaran komedyen...ama asıl komedyen dansöz kişinin annesidir...

  okan karacan: benim üzerimden reklam yapmaya çalışıyorlar...
  dansözün annesi: ne reklam yapıcaz yaa o kim oluyorda onun üzerinden reklam yapalım hadi mehmet ali erbil ya da latif doğan olsa neysede o kim oluyor ****
  13 ... tttddd
 6. 6.
  haddini bilememekten dolayı patlamıştır.best tv de iken seveni çoktu ancak kanal ve iş değiştirince giderek ünsüzleşti.son zamanlarda çıkan taciz olayları ise bir zamanlar yine vardı.o zaman da bir mankenimsi hatunu taciz ettiği haberi çıkmıştı ama o bu kadar ses getirmemişti,biraz zaman geçince tekrarı denenmiştir kanımca.ve hayat bilgisi adlı abidik gubidiğinde izlediğimdeyse artık taban yapmış,debeleniyor dediğim şahsiyet.
  3 ... gazoz_kapagi
 7. 7.
  an itibarı ile gol showprogramında kaleye geçen, ayrıca programın sunucusu olan şahıs.
  3 -1 ... junior
 8. 8.
  cıvık insan.

  (bkz: afedersin cıvık cıvık)
  2 -1 ... bahdeniz
 9. 9.
  yaşlanmayan adam. cyborg. tolga garipoğlu bir bu iki. resmen uyuz oluyor insan izledikçe. yahu ben ninca gamlumbağalarlan oynardım tolga abi tolga abi idi. ben ergenliğe girip başka şeylerle oynamaya başladım(neyse boşverin) o sıra okan çıktı meydane. yıllar geçti ergenlik geçti gitti, gamlumbağalar çook geride kaldı ikisi de aynı, yok mu bu işin bi formülü? memetali vakasına hiç deyinmiyorum bile.

  edit sonrası notu: efendim benzetmelerden birinde zamanı şaşmışım, o hesaba göre şuanda 16 yaşında olmam gerek(keşkem). o sebeplen düzeltilmiş bulunmaktadır.
  5 -1 ... martin edilen
 10. 10.
  sağlam beşiktaşlı olan neşeli insan. maçlara gelir, hatta maçlarda başından geçen olayları best tv'de ki sabah programında sık sık anlatırdı.
  3 ... salca