1. 66.
  hakkında "ahmet hakan türkiye'nin en büyük gazetesinde her gün yazı yazıyorsa türkiye ortaçağda demekir" (yalçın küçük) şeklinde bir değerlendirme olan gazetecidir. cnn türk kanalında sunduğu tarafsız bölge isimli progamda sürekli konuklarının sözünü kesmesi ve konudan konuya atlamasıyla bilinir.
  2 ... castiel 19
 2. 2.
  Aydın Doğan'ın yürü ya kulum dediği kişidir. Artık Kanal d Ana haberi bu zat sunacak.
  2 ... dennishan
 3. 3.
  An itibariyle murat somer in hukumete sallamaya baslamasiyla berlin deki 1 kisinin oldugu kamyon kazasiyla rte sini kurtarmak icin araya girmis ve " yani bunlari da konusalim, berlin de kamyon carpmis mesela " falan diye zirvalamis, oradaki akp yalamasi elemanda " ayni parisdeki saldiri gibi vallahi " diyerek hukumeti guven ve garantiye almistir.
  3 -2 ... aleyna kirpi
 4. 4.
  Hpd yanlısı picin tekidir benim gözümde.
  2 -2 ... denk mi denk
 5. 5.
  mevlüt mert altıntaş'ın öldürülmesi konusunda tartışırken 'belki intihar etmiştir' gibi bir düşünce belirtti. bu adam nasıl gazeteci, nasıl haberci, nasıl televizyona çıkartılıyor ya? görüntüyü herkes gördü. adam ölmüş yatıyor, duvarda 20 tane delik var. intihar ederken kendini mi ıskaladı bu herif amk. hem de 20 kere. bunu tespit edemiyorsan ne işin var medyada, gözümüzün önünde?
  ahmet hakan
  6 -1 ... kredi frueger
 6. 6.
  kim ne derse desin, ana akım medyada iki askerimiz hakkında tek "gık"ını çıkarabilmiş bi adamdır.
  abdi ipekçi, uğur mumcu, ahmet taner kışlalı gibi namuslu gazeteci adamlardan, günümüz yandaş "namussuz" gazeteci kılıklı tetikçilere çevrildiği medyada, ben o "namussuz"lardan değilim demiştir.

  herşeyini eleştirebiliriz ama en azından bu cesaretine (medyanın üzerinde en ağır baskının olduğu dönemde) yiğidi öldürelim, hakkını da verelim.

  http://www.hurriyet.com.t...elik-deklarasyon-40316622
  4 ... senvarsindiyehayatvar
 7. 7.
  Bende mi problem var yoksa bunun da entryleri silinmiş mi?

  Bugün yakılan askerlerle ilgili internet kısıtlamalarını savunmuştur.

  Ayrıca tecavüz yasasıyla ilgili programa konuya hiç çalışmadan çıkmıştı.

  Devrin adamıdır.
  ... inheritance vice
 8. 8.
  Sosyal medyaya o kadar attıp tuttuktan sonra bir hafta içinde sosyal medya sayesinde haber yaptı, soyledigini bu kadar çabuk mu yalar insan, tamam sosyal ağlardada çok fazla şarlatan ve troller var ama aynı birileri gibi tüm sosyal medyanın twitter, face felanın kapanmasını istemek biraz antidemokratik duşunce.
  ... hercool
 9. 9.
  Kanal D Ana Haber'in yeni sunucusu.
  ... true
 10. 10.
  kendisinden pek hazmetmem ama şuan programında ilginç sorular soruyor diyanetin malum son cuma hutbesi konusunda;

  neden yılbaşı hutbe konusu oldu?üstelik bu toplum bu kadar kutuplaşmışken!!

  neden bugüne kadar hırsızlık, yolsuzluk konusun sık sık hutbe konusunu olmuyor?

  neden ışıd konusu hutbe olarak cemaate adam akıllı anlatılmıyor? (neden sık olmadığını sorgulyor) ve ekliyor, diyanet ışıd konusunda gerçekten üzerine düşeni yapıyor mu?

  sorularıyla cidden beni şaşırttı.
  ... buyuk resmi goren adam