bugün

bir oğlan olmakla birlikte yine de asksiz prens sarkisini sevdiren sahıs
tek güzel şarkısı tanrım * olan insan.
cok zengin ermeni bir kuyumcunun ogludur,gaydir. ailesi istanbula kastamonudan gocmustur.
doludizgin şarkısının klibinde billur kalkavan'a sakso çektiren şarkıcı.
dans etmeye kalktığında insanın midesini bulandırabilme yeteneğine sahip olan şarkıcı.
(bkz: bi ilhan irem vardı nooldu ona yaa)
(bkz: saf sevgilim)
ilk klibindeki kırmızı takım elbiseyi bir daha asla giyememiştir(şükürler olsun ,o nasıl bi elbiseydi öyle)
çünkü klipte kıvrak dansını sergilemeye çalışırken arkadaki ateşte elbisesini yakmıştır.
(bkz: iş kazası)
imaj yenilemek adına kepaze olmuştur, şarkıcıdır. ne gerek vardı orhun kitabelerini kafana kazıtmana a roberciğim...
bir aralar sacı amerikan trası modelli olup,sonradan yanları uzayınca adama benzemis sarkı söyleyicisidir.sesi güzeldir hakkını yememek lazımdır.
Ajdar'ın solaryuma girmiş, gözlüklerini atmış, mohikan türündeki saç şeklini harita gibi yapmış modelidir.
bu gece yeni imajıyla makina'ya konuk olmuş kişi.
yeni imajını şöyle tarif edeyim efendim;
kafada horoz ibiği tarzı bir tutam saç, yanlar kazıtılmış ve kafanın bir tarafına da halı motifi tarzında bir desen döşenmiş.
telefonla yayına bağlanıp saçının şeklini soran bir izleyiciye de cevabı şu olmuştur:
-ben doğduğumdan beri böyleyim. aykırıyım.
evet evet kendisinin kafasında doğuştan halı motifi varmış. *
sihirli değnek ile dönen* sanatçı. *
tam ondan kurtulduk sanarken makinadan zortlayab igrenc sac sitilli adam.
2006 yılının sonlarında sihirli değnek adlı bir albüm yaparak, hayranlarını sevince boğan şarkıcı.

(bkz: beyaz ve sen)
(bkz: yine buluşsak)
(bkz: senden çok var)
son albümünü dinliyorum anasını satayım, güzel olmuş..ya da bana bişeyler olmuş.
ahanda şarkılar;

ağlama bebeğim
ama seni sevdim
bahanesi yok
beyaz ve sen
dedim ama dinlemedin
dua et
oh ne güzel oldu
sana çin den koşarım
senden çok var
sihirli değnek
üzgünüm tanıyamadım
yan bahçe
yine buluşsak

bi de bunlar var, eski şarkıları sanırsam;

her şey unutulur
seni benden ayıranlar
aşksız prens
esmer
senden çok var repeat modunda sürekli dinlenebilir. ara geçişler süper; şu günler favori türkçe şarkım. Rober durdu durdu yaptı yine... aranılan kan bulundu...
şarkılarını tıslamadan söyleyip içine etmese daha bir sevilecek olan kırılgan şarkıcı.
konsept başarılı yoksa.
(bkz: ben bilirim)
sihirli değnek adlı albümü hiç bir d&r mağazasında satılmayacak olan şarkıcı. sanırım firmalar anlaşamadı.
sanırım anlaşmaya verdılar, yeni albümü artık d&r'larda satışa sunulmaya başladı.
"Senden çok var" adlı son klibinde periyodik aralıklarla profilden görüntü verilerek çıkardığı a ve ı peydahı ses,bir kısım sabi sübyanın arasında selamlaşma ünlemi olarak kullanılmaya başlamıştır.
Burdan varacağımız felsefi mana şudur ki;hiç bir şey göründüğü gibi değildir.Yumuşak mizaçlı bir şahıs böyle büyük tehlikelere meydan verebilir.
Kömüre yakın teni sebebiyle kendini solaryumda unuttuğu çıktığı zaman anlaşıldı tabi bu işin şakası ama herkesçe genel kanı bugüne kadar hernerdeyse orda kaslaydıda hiç ortaya çıkmasaydı dedirten stil ikonu.
senden cok var adli sarkisinin video klibinde dans ederken tarkan taklidini yaptigini dusundugum sarkici. *
pek sevmediğim fakat son albümünde ki beyaz ve sen isimli parçasıyla beni büyülemiş şarkıcı.
son albümündeki senden çok var ve oh ne güzel oldu isimli şarkılarıyla piyasaya bomba gibi düşmüş , sesi güzel ancak saçı pek olmamış olan sanatçı.
Son çıkardığı albümle birlikte yeni bir imaj yapmış ancak bu saç kesimiyle sean paul 'u taklit etmiş ancak kimse bunun farkına varmamış adam. Bu adam bu tipiyle okan bayülgen 'e katılmıştı, o gece yabancılardan taklit edilen Türk klipleri yanınlanmıştı ancak rober hatemo 'nun sean paul 'u taklit ettiğini kimse söylememişti.
güncel Önemli Başlıklar