bugün

görmeden önce ilk anda akılda uyandırdığı olumsuz imaja rağmen aslında hoş bir ojedir. muhtemelen ayaklarda da güzel durur.
koyu turuncu olanı esmer tende müthiş durur.
geçen yaz sezonunda tüm hatunların tercih ettiği ojedir.
ince uzun ellere güzel gider, yaza yakışır. *
görünümü hoştur.

http://pics.wikifeet.com/...er-Perabo-Feet-819317.jpg
kadınlara yakışmadığını düşündüğüm alternatif oje rengi.
Sarı saçla konbin yaptığım, şuanki oje rengim. Turuncunun enerjisi yüksektir.
yaz kis gideri olan renkli ojedir.
40 renkli oje koleksiyonumda bulunmayan renktir. sevemedim o ojeyi tırnağımda.
olmaz. çok şeker çünkü.
bazı megoloman narsist kezbanları mutlu eden oje.
candır. nedense gözüme iliştiğinde A Clockwork Orange'tan sahneler anımsatan ojedir aynı zamanda.*
şehvetli hatunun tercihidir.
erkeğin sırtında tırnak izini daha bir kalıcı bırakır. bilimsel bir sebebi yok henüz, ama ben diyorsam böyledir.

turuncu oje süren şehvetli kadınlar... seviyorum sizi...
götüm gibi ojedir kendisi.

favorim lila.

ya da sonbahar esintisi.
esmerler sürmesin, gözü alıyor.
ne pembedir ne siyah. düz insan ojesi gibi geldi hayal edince. pek sik yükseltici değil. tabi tahmin bunlar hep. organda görmek lazım. sert (ya da mimlenmiş) renkleri sevmeyen ve turuncu olan bu çıtırişkolar flu insanlardır galiba. ne ayak oldukları belli olmaz. sadece orası gizemli.

tatlarını merak ettim şimdiden, denemek lazım.
7 yaşındayken aldığım ilk ojedir. Bu seriyi turuncu mayo ve havlu izlemiştir. Yıllar önce kaybedip saklayamadığım için çok üzüldüğümdür.
Beyaz tenlilere yakışan şey.
galeriye bakmayın zira korkunçlu bi kadın eli var . abi o kadar uzun tırnak bana pisliği hatırlatıyor .
çingene ojesi. iğrenç.
Açık tenlilere uygundur, yazın tercih edilir..
kıyafete uygun sürülürse bir de beyaz tenliyseniz tırnaklarınız da düzgünse çokta güzel durur.. modadan anlamayan cahil cüharalara bakmayın siz.. sürmeye devam kızlar.
Soğuk kış günlerinde güneşi tırnaklarda yaşatan renktir.
Sarı, yeşil, turuncu, toprak tonlarındaki giysilerle çok güzel gider.

görsel
bir ojede olabilecek en kötü renk.
https://galeri.uludagsozluk.com/r/sandalet-1611947/
vakti zamanında bir sözlük hanımının ayaklarıyla beni mest etmesine vesile olmuş olan oje rengi.