1. 1.
  öyle gözüküyor ki dünyada kanatları bu futbolcu kadar etkili kullanan birisi yok. hem çok hızlı hem de o hızıyla top hakimiyetini kaybetmiyor ve rakiplerini deliye döndürüyor. bir de artık uzmanlaştığı bi hareketi vardır ki hemen hemen her defans yer bunu. sporting lizbon'dan gelmiştir manchester united'a ve eski 7 numara david beckham'ı anında unutturmuştur. daha çok genç olması ve alex ferguson gibi bi hocanın talebesi olması nedeniyle 2-3 sene içinde her yönüyle komple bir süperstar olacağını söyleyebiliriz.
  90 -7 ... elendil
 2. 2.
  Rakip bekleri Mevlana gibi döndüren ama son vuruşlarda,ortalarda başarısızlıgı dikkat çeken oyuncudur.inanılmaz bilek hareketleri vardır.Hele bir charlton maçını hatırlarım ki,bir dönem (bkz: bursaspor)da da oynamış Kishishev'i resmen rezil etmişti.
  20 -3 ... alibet
 3. 3.
  ayaklarına dehşet hakim olan bu hızlı futbolcu an itibariyle gazetede ve internet sitesinde yazdığına göre takım arkadaşı ruud van nistelrooy ile yumruk yumruğa kavga etmiş ve ayrılmak istediğini açıklamıştır.daha şimdiden inter,valencia ve bir çok büyük kulüp kuyruğa girmiştir.kullandığı kanadı her atakta deler geçer ama gerçektende yaptığı isabetsiz ortalarıyla sevenlerini çıldırtır.
  12 -1 ... elendil
 4. 4.
  ronaldonun yerine manchesterda suyu ısınan adam nistelrooydur kanımca. * *
  12 -1 ... paccino5
 5. 5.
  tam adı cristiano ronaldo dos santos averio olan 1985 doğumlu portekizli hücuma yönelik orta saha oyuncusudur. euro 2004 final maçında portekiz'in yunanistan'a yenilmesi sebebiyle maç sırasında ve sonunda hüngür hüngür ağlamasıyla zaten maçı izlerken hırs yapmış olan "ben"i** de ağlatmış kişidir. ki zaten hırsı yüzünden her yenilgiden sonra ağladığı herkes tarafından bilinmektedir.
  14 -2 ... kermitiye
 6. 6.
  karsı takımda olmasını isteyeceginiz oyuncular sıralamasında son sıralarda yer alan akıllara zarar kanat oyuncusu..
  10 ... halbarad
 7. 7.
  mourinho kendisi için, 15 yaşındayken portoya alacaktım ama param yetmedi dediği manchester unitedın süper kanat oyuncuları kervanına kattığı futbolcudur.**
  14 ... rvani_cantona
 8. 8.
  son derece antipatik, ergenlik bunalımları yaşayan bir çocuğu anımsatan, çirkinliğini garip imajlara bürünerek gizlemeye çalışan yetenekli futbolcu.
  11 -13 ... disco inferno
 9. 9.
  çirkef bir adammış bu arkadaş..
  7 -8 ... selmagezinir
 10. 10.
  harika calimlarla gecemedik adam birakmayan ama son vurusu tirübünlerin tebesinde ki kuslara nisanlayan, portekizin ilerde kendisinden cok sey bekledigi, giyim kusam ve taki secimini pek beceremeyen(ama ögrenecek daha zamani var ne de olsa), ilk baslarda inanilmaz itici gelmesine ragmen hollanda macindan sonra aglayarak cikmasi üzerine eksi puanlarini baya bir düsürüp artiya gecen, son ingiltere macindan sonra da daha cok benimsenmeye baslanan portekizli futbolcu. sahsi oynamayi cok seven ve bunun icin baya elestri alan ama sahsi oynamanin gercekten de yakistigi ender futbolculardan da birisidir ayni zamanda.
  7 ... rosie dunne
 11. cristiano ronaldo dos santos aveiro Başlığındaki Önemli Entry'ler